Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; GENEWA ATP 250: Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4.

Tenisowe przygody Radka i Kuby

Dariusz Preisler i Michał Filipiak są autorami pierwszej na rynku książki tenisowej dla dzieci.

Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Opisuje przygody dwóch chłopców w realiach Tenis 10.

Tenisowe przygody Radka i Kuby są zabawną, pełną przygód i zaskakujących zwrotów akcji, ilustrowaną historią o chłopcach, którzy pokochali tenis.

Książka traktuje o miłości do sportu, przyjażni i radości z gry. O uczciwej rywalizacji i postępowaniu Fair Play.

Opowieść może także pomóc rodzicom zrozumieć arkana tenisowej edukacji opartej na zasadach programu Polskiego Związku Tenisowego Tenis 10, który objął książkę swoim oficjalnym patronatem, a słowem wstępnym opatrzyła dyrektor PZT Magdalena Rejniak-Romer.

– Kochane dzieciaki. Kiedy dostałam gotową książkę, długo nosiłam ją w torbie, zanim zabrałam się za jej przeczytanie – pisze Rejniak-Romer. – Aż wreszcie któregoś dnia, wracając z pracy metrem do domu, wyjęłam ją. Przeczytałam jednym tchem.

– Kuba i Radek to dzieciaki w Waszym wieku, które jak każde z Was każdego dnia nawiązują przyjażnie, uczą się i odkrywają świat. Chłopcy mieli to szczęście, że w pobliżu ich domu właśnie otwarto nowy klub tenisowy, a odgłos odbijanej piłki zaprowadził ich do świata wspaniałej przygody, jaką jest gra w tenisa. Zachęcam Was gorąco, abyście razem z naszymi bohaterami odkrywali świat tenisa, który specjalnie z myślą o Was jest kolorowy, pełen zabawy, ruchu i przygody. Na korcie możecie się fantastycznie bawić, poznawać nowych kolegów i koleżanki, wyjeżdżać na obozy i zaznawać smaku pierwszych porażek i pierwszych zwycięstw. Przeczytajcie sami!

Książkę można zamawiać mailowo pod adresem: [email protected]

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności