Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Ruusuvuori - Wawrinka 6:3, 3:6, 6:3; Brooksby - Bublik 6:2, 6:3; Khachanov - F. Cerundolo 7:6 (4), 5:7, 6:3; Molcan - McDonald 7:6 (1), 6:4; Hurkacz/Zieliński - Puetz/Venus 6:3, 7:6 (4); TORONTO WTA 1000: Stephens - Kenin 6:2, 6:7 (5), 7:5; Cornet - Garcia 3:6, 6:3, 6:3; Muhammad - Keys 7:6 (5), 6:4; Pliskova - Krejcikova 6:3, 6:4; Rybakina - Bouzkova 7:5, 6:7 (3), 6:1; S. Williams - Parrizas Diaz 6:3, 6:4; Ostapenko - Kalinina 6:4, 6:2; Halep - Vekic 6:0, 6:2; Haddad Maia - Trevisan 6:2, 2:6, 6:2; Teichmann - V. Williams 6:2, 6:3; Riske-Amritraj - Kvitova 6:2, 4:6, 6:3; Putintseva - Sebov 3:6, 6:2, 7:5; L. Fernandez - Sanders 6:4, 6:7 (2), 6:3; CONCORD WTA 125: Fręch - Tikhonova 6:4, 6:2; Muchova - Bjorklund 6:2, 6:1; Bonaventure - Gracheva 6:2, 7:5; Townsend - L. Sun 6:3, 6:0; Blinkova - Flink 6:3, 6:7 (5), 6:2.
Polska Liga Tenisa

Tenisowe rezultaty

Tenisiści walczą w Anglii, Holandii i Włoszech.

s’ Hertogenbosch – ATP

Ćwierćfinały: Dodig – Gabashvili 2:6, 1:6, 6:2; Tursunov – Giraldo 6:3, 4:6, 4:4 i deszcz; Baghdatis – Gremelmayr; Malisse – Bogomolov 6:2, 4:3 i deszcz.

s’ Hertogenbosch – WTA

Ćwierćfinały: Oprandi – Date-Krumm 7:6 (3), 6:4; Vinci – Wickmayer 6:4, 6:4; Dokic – Larsson 7:6 (2), 6:4; Kuznetsova – Cibulkova 5:7, 6:4, 0:3 i deszcz.

Eastbourne – ATP

Druga runda: O. Rochus – Berlocq 3:6, 7:6 (5), 7:6 (3); Tipsarevic – Kukushkin 6:3, 7:6 (2); Nishikori – Schuettler 6:4, 4:6, 6:2.

Ćwierćfinały: Kunitsyn – Benneteau 6:3, 6:2; Tipsarevic – Dimitrov 6:3, 7:6 (2); Nishikori – Stepanek 6:2, 6:3; Seppi – O. Rochus 6:2, 6:7 (5), 6:3.

Eastbourne – WTA

Ćwierćfinały: Hantuchova – V. Williams 6:2, 5:7, 6:2; Kvitova – A. Radwańska 1:6, 6:2, 7:6 (2); Stosur – Zvonareva 4:6, 7:6 (4), 6:4; Bartoli – Azarenka 6:2, 2:0 i krecz Victorii.

Mediolan – CH

Druga runda: Galvani – Riba 2:6, 7:6 (6), 6:4; Ramos – Travaglia 6:1, 6:3; Balleret – McGee 2:6, 7:6 (4), 6:2; Korolev – Giorgini 6:3, 6:4; Brizzi – K. Kim 6:2, 6:1.

Kategoria: