Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2.

Tosmak Cup – szósta edycja

Na kortach Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu odędą się kolejne zawody dla dzieci Tosmak Cup 2011/2012.

Ten cykl obejmuje dziewięć turniejów (jeden w miesiącu) dla adeptów tenisa w wieku od 5 do 10 lat. Od piątej imprezy w roli oficjalnych partnerów pojawiły się: Decathlon Swadzim oraz Wydawnictwo Ediba.

Już w najbliższą sobotę (17 marca) rozegrana zostanie szósta odsłona tej rywalizacji. Zawody prowadzone są zgodnie z zasadami programu Polskiego Związku Tenisowego „Tenis 10”.

Specjalny gość

Młodych graczy odwiedzi gość w mundurze. Sierżant Pyrek w przyjazny sposób porozmawia z dziećmi na temat bezpieczeństwa.

Oprócz rozmów przeprowadzony zostanie także quiz z wiedzy o bezpieczeństwie.

Po pięciu zawodach

W klasyfikacji generalnej turnieju Tosmak Cup zaszło sporo zmian w kategoriach czerwonej i pomarańczowej, natomiast niewiele zmieniło się w kategorii niebieskiej.

Emilka Nowak powiększyła swoją przewagę nad goniącymi ją Frankiem i Michałem, a cała trójka z kolei coraz bardziej staje się nieosiągalna dla reszty najmłodszych tenisistów.

W kategorii czerwonej prowadzenie objął Krzysztof Bartkowiak. Podobnie ma się rzecz z Maksem Pakułą, który jest tuż za Krzysiem tracąc do niego zaledwie 16 punktów. Na trzecim miejscu znalazł się dotychczasowy lider klasyfikacji Jakub Wolnik, który z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Na szczycie klasyfikacji w kategorii najstarszej nadal pozostaje, nieobecny na sobotnim turnieju Marcel Kamrowski.

Awans o dwie pozycje zaliczył Maks Braziewicz, który dzięki swojemu zwycięstwu zajmuje drugą pozycję w tabeli, tym samym zrzucając Milenę Kubkę na trzecią lokatę.

Pod naszym patronatem

Sponsorem tytularnym cyklu jest mieszcząca się w podpoznańskim Krosinku piekarnia Tosmak, która w swoje pyszne wyroby piekarniczo-cukiernicze zaopatruje wiele sklepów w Wielkopolsce. Cyklowi patronuje nasz portal.

Zgłoszenia do piątku (godz. 18) należy wysłać sms-em – tel. 663973077 lub e-mailem: [email protected] Więcej na stronie – www.parktenisowy.pl

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności