MIAMI: D. Collins - Alexandrova 6:3, 6:2; Rybakina - Azarenka 6:4, 0:6, 7:6 (2); Dimitrov - Alcaraz 6:2, 6:4; A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2.

Ula i Olga nie wywalczyły tytułu w Tokio

Urszula Radwańska i Olga Savchuk przegrały w finale gry podwójnej challengera w Tokio z Jill Craybas i Tamarine Tanasugarn.

U. Radwańska/Savchuk31
Craybas/Tanasugarn66

Ula i Olga straciły podanie w pierwszym gemie (0:1). Rywalki wygrały swojego gema (0:2). Nasze dziewczyny otworzyły konto w meczu (1:2) i odrobiły stratę breaka(2:2).

Ale w następnym przeciwniczki przełamały je po raz drugi (2:3). Polka i Ukrainka nie wykorzystały trzech breakpointów (2:4).

Zmniejszyły stratę, wygrywając gema do zera (3:4). Ula i Ola zmarnowały szansę na breaka, przegrały tą partię (3:6).

Drugi set żle się rozpoczął dla naszej pary. Straciły serwis w drugim gemie (0:2). Ale odpowiedziały błyskawicznym rebreakiem (1:2).

Niestety rywalki wywalczyły drugie przełamanie (1:3). Dołożyły swoje podanie (1:4) i trzeciego breaka (1:5). Druga piłka meczowa dała im zwycięstwo w secie 6:1 i całym meczu.

Rywalkami naszego duety są bardzo doświadczone tenisistki: 36-letnia Amerykanka Jill Craybas i o trzy lata od niej młodsza Tamarine Tanasugarn z Tajlandii.