Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Gasanova 5:7, 6:3, 6:4; Bucsa - X. You 3:6, 6:4, 7:6 (7); Kung - Jani 6:4, 6:2; Golubic - Sramkova 6:4, 6:2; Bolkvadze - Ozgen 7:6 (5), 6:4; Ma - Pattinama Kerkhove 6:3, 6:4; Buyukakcay - Gorgodze 2:6, 6:4, 6:4; STAMBUŁ: Safwat - Seyboth Wild 6:4, 6:1; Kovalik - Celikbelik 7:5, 2:6, 6:4; Kirkin - Lorenzi 6:4, 6:2; Soeda - Tabilo 6:3, 6:3; Giustino - Giannessi 7:5, 7:6 (5); Musetti - Petrovic 6:4, 7:6 (6); Taberner - Zapata Miralles 6:4, 6:2.

Wieści z Sopotu przed meczem Polek z Hiszpankami

przez maka

Kapitanowie obydwu drużyn ostrożnie wypowiadają się o szansach w sopockim meczu pomiędzy Polską i Hiszpanią. Jego stawką jest utrzymanie się w Grupie Światowej II.

– Nie będą zaskoczony, jeśli spotkanie będzie niezwykle wyrównane, po czterech grach pojedynczych będzie remis – mówił Tomasz Wiktorowski.

Agnieszka Radwańska jest faworytką w pojedynkach z Marią Jose Martinez Sanchez i Carlą Suarez Navarro. Jednak to Hiszpanki prezentują się ostatnio dużo lepiej od Marty Domachowskiej.

Wiele więc wskazuje, że decydująca może być potyczka deblowa. Jest bardzo prawdopodobne, że wystąpi w niej Isia.

Zmęczeni podróżą

Kapitan rywalek Miguel Margets Lobato więcej mówił o zmęczeniu długą podróżą niż o samym spotkaniu.

– Planowaliśmy wylądować w Sopocie już dwa dni temu, ale pył wulkaniczny pokrzyżował nam plany. Trenowaliśmy w hali Barcelonie na identycznej nawierzchni jak ta w Sopocie. Wolelibyśmy walczyć na ceglanej mączce, ale nie jesteśmy bez szans także na szybkim korcie – podkreślał Hiszpan.

Dziś w południe Martinez Sanchez, Suarez Navarro, Nuria Llagostera-Vives i Arantxa Parra-Santonja odbyły pierwszy trening w hali w Sopocie.

Potrzebne informacje

Spotkania zostaną rozegrane w hali Sopockiego Klubu Tenisowego przy ul. Haffnera, na szybkiej nawierzchni taraflex. W sobotę o godz. 13.50 rozpocznie się ceremonia otwarcia, a po niej odbędą się dwa mecze singlowe. W niedzielę od godz. 10 zostaną rozegrane dwie potyczki singlowe, a zmagania zakończy pojedynek deblowy.

Transmisję z meczu zapowiada TVP Sport.

Jak kupić wejściówki

Bilety na spotkanie w Sopocie kosztować będą 20, 30 i 50 złotych.

Są już w sprzedaży przez internet – Kliknij tutaj

Można je też nabyć w 420 punktach sprzedaży w całej Polsce – Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności