Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Wolfsburg ATP – Bednarek i Charroin nie zdobyli tytułu

przez maka

Tomasz Bednarek i Olivier Charroin dotarli do finału challengera w Niemczech.

Polak i Francuz w Wolfsburgu najpierw gładko pokonali Niemca Juliusa Hanneke i Czecha Petra Vanicka.

W ćwierćfinale po zaciętym pojedynku wygrali z Australijczykiem Rameezem Junaidem i Czechem Davidem Skochem.

W półfinale byli lepsi od Serba Dusana Lajovica i Austriaka Nicolausa Mosera. W meczu o tytuł przegrali z Litwinem Laurynasem Grigelisem i Białorusinem Uladzimirem Ignatikiem 5:7, 6:4, 5:10.

W pierwszym secie bez przełamań do stanu (5:6). W dwunastym gemie nasz duet stracił podanie (5:7).

W drugiej partii długo gemy dla serwujących (4:4). Tomek i Olivier uzyskali breaka przy podaniu Ignatika (5:4). Zdobyli seta (6:4).

W supertie-break Bednarek i Charroin przegrali 5:10. Wyrównana walka była tylko do stanu 5:5.

W pierwszej rundzie odpadli Jerzy Janowicz i Rosjanin Alexander Kudryavtsev. Nie sprostali Niemcom Peterowi Gojowczykowi i Dominikowi Meffertowi.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Nielsen/L. Zovko – Rieschick/Seifert 7:6 (7), 5:7, 14:12; Lajovic/N. Moser – Doerfler/Klasen 4:6, 6:4, 10:6; (3) Bednarek/Charroin – Henneke/Vanicek 6:2, 6:2; Junaid/Skoch 5:7, 6:3, 10:6; Gojowczyk/Meffert – Janowicz/Kudryavtsev 6:7 (5), 6:4, 10:8; Huta Galung/Sijsling – (4) Rettenmaier/Stadler 2:6, 7:5, 11:0; Grigelis/Ignatik – M. Fischer/Zimmermann 6:3, 6:3; Dancevic/A. Delic – (2) Kerr/Parrott 5:7, 7:6 (2), 10:7.

Ćwierćfinały: Lajovic/N. Moser – Nielsen/L. Zovko walkower; Bednarek/Charroin – Junaid/Skoch 6:7 (4), 7:6 (3), 10:3; Huta Galung/Sijsling – Gojowczyk/Meffert walkower; Grigelis/Ignatik – Dancevic/A. Delic 6:4, 4:6, 10:3.

Półfinały: Bednarek/Charroin – Lajovic/N. Moser 7:5, 3:6, 10:6; Grigelis/Ignatik – Huta Galung/Sijsling 7:6 (4), 7:5.

Finał: Grigelis/Ignatik – Bednarek/Charroin 7:5, 4:6, 10:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności