Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; GENEWA ATP 250: Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Wolfsburg ATP – Bednarek i Charroin nie zdobyli tytułu

Tomasz Bednarek i Olivier Charroin dotarli do finału challengera w Niemczech.

Polak i Francuz w Wolfsburgu najpierw gładko pokonali Niemca Juliusa Hanneke i Czecha Petra Vanicka.

W ćwierćfinale po zaciętym pojedynku wygrali z Australijczykiem Rameezem Junaidem i Czechem Davidem Skochem.

W półfinale byli lepsi od Serba Dusana Lajovica i Austriaka Nicolausa Mosera. W meczu o tytuł przegrali z Litwinem Laurynasem Grigelisem i Białorusinem Uladzimirem Ignatikiem 5:7, 6:4, 5:10.

W pierwszym secie bez przełamań do stanu (5:6). W dwunastym gemie nasz duet stracił podanie (5:7).

W drugiej partii długo gemy dla serwujących (4:4). Tomek i Olivier uzyskali breaka przy podaniu Ignatika (5:4). Zdobyli seta (6:4).

W supertie-break Bednarek i Charroin przegrali 5:10. Wyrównana walka była tylko do stanu 5:5.

W pierwszej rundzie odpadli Jerzy Janowicz i Rosjanin Alexander Kudryavtsev. Nie sprostali Niemcom Peterowi Gojowczykowi i Dominikowi Meffertowi.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Nielsen/L. Zovko – Rieschick/Seifert 7:6 (7), 5:7, 14:12; Lajovic/N. Moser – Doerfler/Klasen 4:6, 6:4, 10:6; (3) Bednarek/Charroin – Henneke/Vanicek 6:2, 6:2; Junaid/Skoch 5:7, 6:3, 10:6; Gojowczyk/Meffert – Janowicz/Kudryavtsev 6:7 (5), 6:4, 10:8; Huta Galung/Sijsling – (4) Rettenmaier/Stadler 2:6, 7:5, 11:0; Grigelis/Ignatik – M. Fischer/Zimmermann 6:3, 6:3; Dancevic/A. Delic – (2) Kerr/Parrott 5:7, 7:6 (2), 10:7.

Ćwierćfinały: Lajovic/N. Moser – Nielsen/L. Zovko walkower; Bednarek/Charroin – Junaid/Skoch 6:7 (4), 7:6 (3), 10:3; Huta Galung/Sijsling – Gojowczyk/Meffert walkower; Grigelis/Ignatik – Dancevic/A. Delic 6:4, 4:6, 10:3.

Półfinały: Bednarek/Charroin – Lajovic/N. Moser 7:5, 3:6, 10:6; Grigelis/Ignatik – Huta Galung/Sijsling 7:6 (4), 7:5.

Finał: Grigelis/Ignatik – Bednarek/Charroin 7:5, 4:6, 10:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności