Polski Tenis

WYNIKI

TORONTO WTA 1000: Pliskova - Anisimova 6:1, 6:1; Giorgi - Mertens 6:3, 7:5; CONCORD WTA 125: Townsend - Bonaventure 6:1, 4:6, 6:4.
Polska Liga Tenisa

Wożniacka odwiedzi Bydgoszcz i Toruń

W niedzielę województwo kujawsko-pomorskie odwiedzi Karolina Wożniacka.

Przyjedzie za zaproszenia marszałka Piotra Całbeckiego. O godz. 13 na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego w Toruniu, Dunka polskiego pochodzenia spotka się z kibicami.

Karolina zaprasza szczególnie adeptów tenisa. W razie niepogody spotkanie odbędzie w sali widowiskowej teatru Baj Pomorski. Wstęp wolny!

W drugiej części dnia Wożniacka odwiedzi Bydgoszcz, gdzie spotka się na korcie ze zwycięzcami turnieju tenisowego o puchar marszałka dla dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych do lat 10 i 12.

Zgłoszenia przyjmuje Klub Sportowy Centrum w Bydgoszczy przy ul. Nowotoruńskiej 8, który jest współorganizatorem turnieju.

Zapisy – telefon: 52 3755587 lub mail: [email protected]

Czterech najlepszych zawodników turnieju w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzyma roczne kontrakty sprzętowe od firmy Yonex, a także upominki od Oriflame.

Na korcie będzie też czas na zadanie pytań zawodniczce i zdobycie autografu. Do gry zaproszeni z Wożniacką zostali także zawodnicy Siemens AGD Tennis Team.

Kategoria: