Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4.

WTA, ATP – listy zgłoszeń do turniejów w 2015 roku

przez maka

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami. Prezentujemy listy zgłoszeń do pierwszych w 2015 roku turniejów WTA, ATP i zawodów pokazowych.

Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz rozpoczną sezon w australijskim Perth. Powalczą w nieoficjalnych mistrzostwach świata w grze mieszanej – Hopman Cup.

Następnie przeniosą się do Sydney, gdzie zagrają w Apia International Sydney Tennis Tournament. Pozostałych Polaków czekają występy w kwalifikacjach.

Paula Kania, Łukasz Kubot, Michał Przysiężny zaprezentują się w Brisbane. Magda Linette wystartuje w Shenzhen, Urszula Radwańska w Auckland, a Katarzyna Piter w Hobart.

BRISBANE WTA

Początek 4 stycznia: M. Sharapova, Ivanovic, Kerber, Cibulkova, Petkovic, J. Jankovic, Suarez Navarro, Muguruza, Stosur, Kar. Pliskova, Lisicki, Svitolina, Keys, Azarenka, Giorgi, Lepchenko, C. Garcia, Pironkova, Riske, Rybarikova, Kanepi, McHale, Gajdosova, Tomjlanovic.

SHENZHEN – WTA

Początek 4 stycznia: Halep, Kvitova, Zvonareva (PR), S. Peng, Diyas, Koukalova, Begu, Niculescu, Bacsinszky, Ann. Beck, Knapp, Jovanovski, Smitkova, A. Schmiedlova, Voegele, Parmentier, Vekic, Dulgheru, Siniakova, Friedsam, Arruabarrena, Torro Flor, Hercog, Babos, Wang Qiang, SaiSai Zheng, Fangzhou Liu.

AUCKLAND – WTA

Początek 5 stycznia: Wożniacka, Errani, V, Williams, Zahlavova Strycova, S. Kuznetsova, Stephens, Vandeweghe, Barthel, Nara, Flipkens, Vinci, L. Davis, Cepelova, Puig, Hantuchova, Vesnina, Soler Espinosa, Mladenovic, Bertens, J. Larsson, S. Rogers, Goerges, Wickmayer, Erakovic.

HOBART – WTA

Początek 11 stycznia: Dellacqua, Diyas, Giorgi, Lepchenko, Stephens, Koukalova, Barthel, Riske, Nara, Flipkens, Niculescu, Vinci, Watson, Rybarikova, Kanepi, McHale, Ann. Beck, Knapp, L. Davis, Cepelova, Jovanovski, Puig, Lucic-Baroni.

SYDNEY – WTA

Początek 11 stycznia: Halep, Kvitova, A. RADWAŃSKA, Wożniacka, Kerber, Cibulkova, Makarova, Pennetta, Petkovic, Errani, Safarova, Suarez Navarro, Cornet, Muguruza, S. Peng, Stosur, Kar. Pliskova, Pavlyuchenkova, Zahlavova Strycova, Lisicki, S. Kuznetsova, Svitolina.


BRISBANE – ATP

Początek 4 stycznia: Federer, Nishikori, Raonic, Dimitrov, K. Anderson, Simon, Dolgopolov, J. Benneteau, J. Melzer (PR), Chardy, Klizan, Querrey, S. Johnson, L. Hewitt, B. Tomic, Kukushkin, Berlocq, J. Nieminen, Golubev, Matosevic, Kokkinakis, Groth, Millman, Duckworth.

CHENNAI – ATP

Początek 4 stycznia: Wawrinka, F. Lopez, Bautista-Agut, Goffin, Garcia-Lopez, Y-H. Lu, M. Granollers, G. Muller, Carreno Busta, Vesely, Gojowczyk, A. Haider-Maurer, R. Haase, Sisjling, Berankis, Roger-Vasselin, Falla, Coric, Al. Gonzalez, T. Ito, Lacko, Devvarman, Ramanathan, E. Ymer.

DOHA – ATP

Początek 4 stycznia: N. Djokovic, Nadal, Berdych, Ferrer, Kohlschreiber, Gasquet, Karlovic, L. Mayer, Verdasco, B. Becker, Andujar, Seppi, Jużny, Istomin, Bolelli, S. Stakhovsky, Struff, Monaco, Lorenzi, Gabashvili, Lajovic, Almagro, D. Brown, J. Souza.

AUCKLAND – ATP

Początek 12 stycznia: Ferrer, Gulbis, Bautista Agut, K. Anderson, Robredo, Monfils, Isner, Giraldo, Garcia-Lopez, S. Johnson, Y-H. Lu, Thiem, Mannarino, Carreno Busta, J. Sousa, D. Young, Struff, Delbonis, Schwartzman.

SYDNEY – ATP

Początek 12 stycznia: Fognini, Goffin, Kohlschreiber, J. Benneteau, Almagro (PR), L. Mayer, Chardy, P. Cuevas, Klizan, Querrey, B. Becker, Andujar, JANOWICZ, Seppi, M. Granollers, G. Muller, Istomin, Kyrgios, V. Pospisil, Del Potro (WC).

CHALLENGERY ATP

Happy Valley od 5 stycznia: Rola, Baghdatis, An. Kuznetsov, Mathieu, Nedovyesov, Moriya, Nishioka, Russell, Fucsovics, G. Melzer, Saville, Ghem, Albot, Odesnik, H. Chung, Molchanov, Ze Zhang, Puetz, Andreozzi, Zopp, Mat. Viola, R. Harrison, Petzschner (PR), Broady, J-P. Smith, Bolt, Jasika, J. Thompson.

Noumea od 5 stycznia: K. De Schepper, H. Zeballos, J. Wang, Sugita, S. Robert, Menendez, Klahn, A. Krajicek, Millot, Darcis, Buchanan, Jenkins, Sandgren (PR), McGee, Ti Chen, Guez, Jarry, Lama, Westerhof, De Greef, Couacaud, Mina, F. De Paula, Eysseric, Mannarino, Lokoli, Bourgue, Tatlot.

Casablanca od 12 stycznia: Montanes, Gimeno-Traver, Ungur, Carballes Baena, J. Marti (PR), Ramirez Hidalgo, Roca Batalla, Basic, Cagnina, Burquier, Mektic, M. Giner, Safwat, Androic, F.F. Silva, Gigounon, Machado, Semrajc, Obry, H. Cunha, Gaio, F. Martin.


TURNIEJE POKAZOWE

World Tennis Thailand Championship w Hua Hin od 31 grudnia: Berdych, Raonic, Gasquet, Ferrer, Isner, Fognini.

Mubadala World Tennis Championship w Abu Dabi – od 1 stycznia: N. Djokovic, Nadal, Wawrinka, A. Murray, F. Lopez, Almagro.

Puchar Hopmana w Perth – od 4 stycznia: grupa A: A. RADWAŃSKA i JANOWICZ, Dellacqua i Ebden, Watson i A. Murray, Cornet i Paire (zastąpi Tsongę), grupa B: Bouchard i V. Pospisil, Safarova i Pavlasek (zastąpi Stepanka), Pennetta i Fognini, S. Williams i Isner (zastąpi J. Socka).

Kooyong Classic w Melbourne – od 13 stycznia: Nishikori, F. Lopez, Dolgopolov, Gasquet, Simon, Verdasco, Tsonga, J. Thompson.

World Tennis Challenge w Adelajdzie – od 13 stycznia: Cilic, Baghdatis, J. McEnroe, Ivanisevic, Chang.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności