Polski Tenis

WYNIKI

DELRAY BEACH: Hurkacz - Korda 6:3, 6:3; ANTALYA: De Minaur - Bublik 2:0 i krecz Kazacha; ABU ZABI: Sabalenka - V. Kudermetova 6:2, 6:2.

Wtorek na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy rywalizują w turniejach WTA i ATP, Drużynowym Pucharze Świata oraz challengerach.

Nicea

W Francji dokończone zostaną pojedynki 1. rundy. Zaplanowano także jeden mecz rundy kolejnej.

Pierwsza runda: Baghdatis – Recouderc 6:4, 7:5; Dolgopolov – Montanes 6:3, 7:5; Serra – Marchenko 7:5, 7:6; Gasquet – Lacko 6:3, 6;0.

Druga runda: Stakhovsky – Seppi 7:5, 6:3.

Warszawa

Około godz. 13 powinien zostać wznowiony pojedynek Marty Domachowskiej i Katarzyny Piter.

Pierwsza runda: Hercog – Kerber 6:2, 6:3; Garbin – Benesova 6:3, 6:4; Zheng – Govortsova 6:1, 5:7, 7:5; Zakopalova – Bartoli 4:6, 6:1, 6:2; Arn – Martić 7:5, 6:7, 6:3; Zahlavova Strycova – Klepac 6:3, 6:1; Rybarikova – Oudin 6:0, 6:2; Errani – Jovanovski 6:1, 6:0; Piter – Domachowska 7:6, 4:6, 7:5; Na Li – Olaru 7:6, 6:0; Bacsinszky – Begu 6:0, 6:2; Pironkova – Wozniak 6:4, 6:1.

Strasburg

Dzisiaj zagrają mi.n. Jill Craybas, Sofia Arvidsson (na zdjęciu), Sybille Bammer czy Julie Coin.

Pierwsza runda: Evtimova – Malek – Evtimova 6:3, 7:5; Goerges – Camerin 5:7, 7:5, 6:1; Bammer – Parmentier 2:6, 6:4, 7:5; Razzano – Chang 6:3, 3:6, 6:4; Arvidsson – Craybas 6:2, 6:1; Hradecka – Coin; Medina Garrigues – S. Zahlavova 6:1, 6:0; Sevastova – Duque Marino 6:1, 6:1; Voegele – Mladenović 3:6, 6:1, …; Meusburger – Kudryavtseva 6:4, 6:3; Barrois – Foretz 6:2, 3:6, 7:6; Baltacha – Cirstea 6:3, 7:5.

Dusseldorf

Osiem reprezentacji walczy o Drużynowy Puchar Świata.

Czechy – Australia 1:0: Hajek – Luczak 6:1, 6:2.

Argentyna – Niemcy 0:1: Zeballos – Kohlschreiber 3:6, 4:6.

Francja – Serbia 1:0: Mathieu – Lajović 6:2, 6:3; Chardy – Troicki 4:6, 2:6.

USA – Hiszpania 1:1: Ginepri – Almagro 3:6, 7:5, 6:7; Querrey – Gimeno-Traver 6:3, 6:4.

Fergana

W Uzbekistanie w poniedziałek dokończono tylko jeden mecz. Pozostałe zostały przerwane z powodu deszczu.

Pierwsza runda: Rudnev – Inoyatov 2:6, 6:2, 6:2; Gong – Kadir 6:4, 6:4; T. Ito – Starkov 6:4, 6:4; Uzakov – Juska 2:6, 6:3, 6:4; Kudryavtsev – Y. Ito 6:2, 6:2; Ze Zhang – Bubka 6:3, 6:2; Duclos – A. Sitak 6:4, 6:1; Vardhan – Cakl 7:5, 6:3; B. Evans – Kedryuk 6:3, 6:1; Kirillov – Molchanov 6:4, 6:3; Dustov – T. Yang 3:6, 7:6, 6:3; Y. Kim – W. Jun 7:6, 6:3; Okun – Ledovskikh 7:6, 7:6; Donskoy – Goffin 7:5, 4:6, 6:4; Lim – Klec 6:3, 6:2.

Cremona

Wczoraj z turniejem pożegnał się numer 1. Amerykanian Rajeev Ram.

Pierwsza runda: Soeda – Goodall 7:6, 7:6; J. Baker – Cabal 6:3, 6:4; Gremelmayr – Trevisan 7:6, 4:6, 7:6; Gard – Gutierrez 6:1, 2:6, 7:5; Dutra Da Silva – De Voest 7:6, 7:6; Stoppini – Brown 6:4, 4:6, 6:4; Bachinger – G. Muller 3:6, 6:1, 7:6; Slanar – V. Pospisil 7:6, 5:7, 6:1; Dimitrov – Bagnis 6:4, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności