Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

Wtorek na świecie

Tenisistki i zawodnicy walczą w Japonii, Chinach, Belgii, Argentynie, Ekwadorze, Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Hiszpanii.

Pekin – WTA

Druga runda: Bacsinszky – Azarenka 4:6, 3:2, krecz Victorii; Kvitova – Kanepi 7:5, 6:7 (6), 6:2; Sevastova – Cibulkova 2:6, 6:1, 6:1; Vesnina -Sharapova 7:6 (3), 6:2; Dementieva – Date Krumm 6:3, 1:6, 6:3; Schiavone – Hercog 6:3, 6:3; Dushevina – Vinci 3:6, 6:2, 6:3; Peer – Schnyder 6:4, 6:2; Na Li – Kleybanova 6:1, 6:4; Zvonareva – Petkovic 6:4, 6:1; Ivanovic – Govortsova 6:0, 7:5.

Pekin – ATP

Pierwsza runda: Dolgopolov – Baghdatis 6:4, 6:4; Ferrer – Istomin 6:4, 6:1; Murray – Mathieu 6:2, 6:3; Almagro – Kubot 7:5, 6:2; Cilic – Bellucci 6:2, 6:2; Djokovic – Gong 6:1, 6:3; Ljubicic – Jużny 6:3, 7:6 (3); Y-H Lu – Marchenko 6:4, 7:6 (7); Montanes – Golubev 6:2, 3:0 i krecz Kazacha; Soderling – Robredo 4:6, 6:1, 6:4; Davydenko – Fl. Mayer 6:3, 6:4.

Tokio – ATP

Pierwsza runda: Roddick – T. Ito 6:4, 6:3; Chiudinelli – Llodra 6:3, 6:0; Chardy – Roger-Vasselin 6:3, 7:6 (2); Troicki – Nishikori 6:4, 6:2; Gasquet – de Bakker 6:3, 7:6 (6); Garcia-Lopez – Ram 6:7 (3), 6:4, 7:6 (1); Nadal – Giraldo 6:4, 6:4; Monfils – Soeda 7:6 (10), 6:4; Seppi – Dodig 3:6, 6:4, 6:2; J. Nieminen – Tsonga 6:4, 5:7, 6:1; J. Melzer – Monaco 6:4, 4:6, 6:1; Raonic – Serra 6:4, 3:6, 6:4.

Tokio

Pierwsza runda: Morita – Vandeweghe 6:4, 7:6 (4); Brianti – Nakamura 6:0, 6:2; Craybas – Dokic 3:6, 6:2, 6:3; Fuda – Okadaue 6:3, 6:0; Yonemura – Hsu 6:2, 6:1; Lertcheewakarn – Fujiwara 6:2, 7:5; Rybarikova – Ishizu 6:4, 6:4; U. Radwańska – Voegele 6:0, 6:3; Savchuk – Luzhanska 4:6, 6:4, 6:3; Benesova – A. Panova 6:0, 4:6, 7:5.

Palermo

Pierwsza runda: Mektic – Ungur 3:6, 6:2, 7:6 (5); Haider-Maurer – El Amrani 6:3, 6:3; Trusendi – Kumantsov 2:6, 6:1, 5:2, krecz Rosjanina; I. Minar – Galvani 6:2, 6:3; Mat. Viola – Veic 6:3, 6:2; Cipolla – Lemke 4:6, 6:2, 6:1; Brizzi – Prodon 4:6, 6:3, 7:6 (5); Vagnozzi – Devilder 1:6, 7:5, mecz przerwany z powodu ciemności; Aldi – Cecchinato 6:4, 6:3; Gensse – Bolelli 7:6 (6), 6:0; Pashanski – Knittel 6:4, 6:3.

Mons

Pierwsza runda: Sijsling – Niland 7:6 (5), 6:3; A. Beck – Slanar 6:3, 6:2; Mannarino – Bossel 6:4, 6:4; Phau – Mertens 6:4, 6:3; Bohli – B. Battistone 6:3, 6:4; Vliegen – Schoorel 6:3, 7:6 (4); Darcis – Ch. Rochus 6:4, 2:6, 7:6 (0); Gicquel – Koubek 7:6 (3), 6:3; Gremelmayr – Guez 6:2, 3:6, 6:0. Gicquel zastąpił Malisse.

Tarragona

Pierwsza runda: Prpic – Patience 4:6, 7:5, 7:6; Checa – Trevisan 1:6, 6:2, 6:1; Clar – P. Santos 6:3, 6:1; Flock – G. Granollers 6:2, 6:0; Gil – Trujillo 6:3, 6:4; Munoz de la Nava – Bachinger 6:4, 6:4; S. Gutierrez – Ruffin 7:6 (4), 4:6, 6:1; Arnaboldi – Giorgini 6:1, 6:2; Ramos-Vinolas – Rochette 6:3, 6:1; M. Granollers – Westerhof 6:1, 6:3. Checa zastąpił O. Hernandeza.

Buenos Aires

Pierwsza runda: Cervenak – Arguello 6:3, 6:4; Berlocq – Alund 6:3, 6:1; Molteni – Gard 6:7 (1), 7:5, 7:5; Dabul – Ventura 6:4, 6:2; Machado – Bagnis 6:4, 7:6 (4); Galdon – Clezar 6:2, 6:4; P. Cuevas – Vassallo Arguello 6:2, 6:0; Aguilar – Tavares 6:2, 6:2; Brzezicki – Hartfield 6:0, 5:7, 7:5; Del Bonis – Aranguren 6:2, 5:7, 6:3; Max. Gonzalez – Trungelliti 6:1, 6:2.

Quito

Pierwsza runda: Endara – Cabal 6:3, 7:6 (4); Farah – Kirche 7:6 (3), 7:6 (4); D. Alvarez – J. Silva 6:7 (1), 7:5, 1:0 i krecz Julio; G. Lapentti – Begemann 7:5, 6:4; Miele – Valarezo 6:0, 6:3; J. Souza – Kretschmer 6:7 (4), 7:6 (5), 7:6 (4); Garza – Racz 6:2, 6:1; Al. Gonzalez – Quiroz 2:6, 6:1, 6:4; M. Daniel – Estrella 6:3, 3:6, 6:1; Hocevar – Sykut; Decoud – T. Lopes 7:6 (5), 3:3, deszcz; Salamanca – Campozano 3:1, deszcz. Racz zastąpił B. Rodrigueza.

Sacramento

Pierwsza runda: Bogomolov – McClune 2:6, 6:3, 6:4; K. Kim – Novikov 6:1, 6:1; Kamke – Delic 6:2, 4:6, 7:5; Witten – Alex Kuznetsov 6:3, 2:6, 7:6 (4); Sweeting – Wolmarans 7:6 (2), 7:5; A. Anderson – Van Der Merwe 3:6, 7:5, 7:6 (3); Kendrick – Deheart 4:6, 6:3, 7:6 (3); Guccione – Kudla 7:6 (3), 6:4; Cook – King-Turner 6:4, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności