Polski Tenis

WYNIKI

WASZYNGTON ATP 500: Kyrgios - M. Ymer 7:6 (4), 6:3; Nishioka - Rublev 6:3, 6:4; LOS CABOS ATP 250: Medvedev - Norrie 7:5, 6:0; SAN JOSE WTA 500: Rogers - V. Kudermetova 6:3, 6:4; Kasatkina - Badosa 6:2, 6:4; WASZYNGTON WTA 250: Samsonova - Xiyu Wang 6:1, 6:1; Kanepi - D. Saville 6:3, 6:1; JASSY WTA 125: A. Bogdan - P. Udvardy 6:2, 3:6, 6:1.
Polska Liga Tenisa

Wtorek na świecie

Tenisiści rywalizują w tym tygodniu we Francji, Włoszech, Niemczech, Anglii, Ekwadorze i USA.

Paryż

Pierwsza runda: Monaco – Querrey 7:6 (7), 6:2; Nalbandian – M. Granollers 6:3, 6:1; Stakhovsky – Marchenko 6:2, 6:2; Bellucci – Kohlschreiber 7:6 (5), 5:7, 6:3; Simon – Golubev 3:6, 6:4, 6:3.

Druga runda: Gulbis – Jużny 6:4, 3:0 i krecz Michaiła; Verdasco – Clement 3:6, 6:3, 6:0; Stepanek – Almagro 7:6 (3), 6:4; Monfils – B. Becker 7:6 (4), 6:4; Berdych – Serra 6:3, 6:1.

Aachen

Pierwsza runda: Kavcic – Dupuy 6:1, 6:4; Bossel – Authom 7:6 (3), 6:2; Kindlmann – Berger 6:0, 6:2; Sijsling – Begemann 7:6, 6:3; Stadler – Peter 6:0, 6:2; Bozoljac – Skugor 7:6 (9), 7:6 (3); Reister – M. Djokovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Bemelmans – Bogdanovic 6:3, 3:6, 7:6 (1); Brown – V. Pospisil 7:6 (6), 5:7, 6:4; Gremelmayr – Knittel 7:5, 6:4; R. Ram – Dimitrov 3:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Herbert – Kumantsov 7:5, 6:4.

Oritsei

Pierwsza runda: Kravchuk – Grassi 7:5, 7:5; M. Fischer – Schmid 6:4, 1:6, 6:2; Mektic – Lorenzi 6:1, 6:3; Peya – Copil 6:4, 2:6, 6:2; Lacko – Kudryavtsev 7:6, 6:2; Sergeyev – Bracciali 6:2, 6:2; Bolelli – Mertl 6:3, 6:4; Dustov – Di Mauro 6:3, 6:3; I. Minar – Kunitsyn 7:6 (3), 6:4; Dodig – Koubek 4:6, 7:6 (4), 7:6 (1).

Loughborough

Pierwsza runda: H. Kontinen – T. Nieminen 6:3, 6:2; Galvani – D. Evans 3:6, 6:4, 6:3; Raditschnigg – Cervenak 6:7 (7), 6:1, 6:4; Lammer – Semjan 6:4, 3:6, 6:4; Zopp – Cipolla 6:4, 3:6, 6:4; Ebden – Goffin 3:6, 6:1, 7:5; Phau – Lojda 6:4, 6:4; Bachinger – Mannarino 6:2, 4:6, 6:2; Niland – J. Baker 5:7, 6:4, 6:2; Milton – Junaid 7:5, 7:6 (0).

Knoxville

Pierwsza runda: Wolmarans – Guccione 6:4, 6:4; Klaasen – Levine 2:6, 7:6 (4), 7:6 (7); Van Der Merwe – Luczak 6:3, 6:4; Bogomolov – McClune 6:2, 6:7 (5), 6:2; Reynolds – Smyczek 6:2, 7:6 (6); Delic – G. Jones 6:4, 7:5; Ball – Conkic 6:3, 6:7 (4), 6:1; Yani – Sweeting 6:4, 6:4.

Guayaquil

Pierwsza runda: Capdeville – Cabal 6:1, 6:4; Junqueira – Hocevar 6:3, 1:6, 7:5; Aguilar – Galeano 6:2, 6:4; Berlocq – Naso 6:0, 6:3; Zemlja – Salamanca 6:3, 6:7 (6), 6:3; M. Daniel – S. Gonzalez 6:4, 6:2; Farah – Campozano 6:4, 6:1; J. Souza – Quiroz 6:1, 6:2.

Kategoria: