Polski Tenis

WYNIKI

GUADALAJARA WTA 250: Zarazua - Kawa 7:6 (7), 6:0; Schmiedlova - Hibino 6:1, 7:5; Sharma - Dart 2:6, 6:2, 7:6 (2); Buzarnescu - Vandeweghe 7:6 (4), 6:7 (5), 6:2; Davis - Friedsam 7:5, 6:4; Cocciaretto - Xiyu Wang 6:4, 6:4; Kovinic - Gracheva 3:6, 6:4, 7:5; DUBAJ WTA 1000: Muguruza - Begu 6:3, 7:5; Anisimova - Konjuh 6:2, 6:2; E. Mertens - Tomova 4:6, 6:2, 6:4; Teichmann - Zavatska 6:1, 6:2; Rogers - Kanepi 7:6 (4), 6:2; Ostapenko - Tig 6:3, 6:3; C. Garcia - Kerber 3:6, 6:2, 6:4; Doi - Hercog 6:2, 4:6, 6:3; Cirstea - Tsurenko 6:4, 6:4; Pegula - Shvedova 6:2, 6:1; Kontaveit - Babos 6:2, 6:1; Keys - Liang 6:1, 6:1; Potapova - Siegemund 6:3, 6:2; Rybakina - S. Zheng 6:0, 6:4; Vondrousova - A. Bogdan 6:4, 6:4; Mladenovic - Martic 7:6 (2), 6:4; Martincova - Kr. Pliskova 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; DOHA ATP 250: Basilashvili - Millman 2:6, 6:4, 6:2; Karatsev - Zayid 6:4, 6:0; Bublik - Ramanathan 6:4, 6:2; Gasquet - Rola 6:4, 6:4; Fritz - Sonego 7:6 (5), 6:4; Bautista Agut - Opelka 4:6, 6:3, 6:4; MARSYLIA ATP 250: Ruusuvuori - Nishioka 6:2, 4:2 i krecz Japończyka; Gaston - Novak 3:6, 6:4, 6:1; SANTIAGO ATP 250: P. Sousa - L. Mayer 6:2, 6:4; Bagnis - Cecchinato 6:7 (4), 6:2, 6:3; Galan - Altmaier 7:6 (2), 3:6, 7:5; Carballes Baena - Caruso 6:4, 7:6 (5); Tiafoe - Jarry 7:6 (7), 6:7 (7), 7:6 (7).

Wtorek na świecie

przez maka

Tenisiści i zawodniczki rywalizują w tym tygodniu w Austrii, Słowacji, Meksyku i Stanach Zjednoczonych.

Salzburg

Pierwsza runda: Lammer – Bemelmans 7:5, 7:5; Janowicz – Pashanski 7:6 (3), 7:6 (7); Oswald – R. Ghedin 3:6, 6:4, 6:4; Gremelmayr – Reissig 3:6, 6:2, 6:4; Peya – M. Fischer 0:6, 6:2, 6:3; Haider-Maurer – Muster 6:3, 6:1; Grigelis – Skugor 6:7 (9), 7:5, 7:6 (5).

Bratysława

Pierwsza runda kobiet: Butkovska – Babilon 6:4, 6:3; Krist. Pliskova – Feuerstein 1:6, 7:6 (4), 7:6 (3); Barthel – Evtimova 6:1, 6:1; Honcova -Schmiedlova 6:1, 6:1; Kar. Pliskova – Boczova 6:1, 6:2; K. Bondarenko – Costas-Moreira 6:1, 6:2; S. Haas – Broady 7:6 (4), 2:6, 6:1; Savinykh – Pavlovic 6:1, 6:3.

Pierwsza runda mężczyzn: Gabashvili – Bautista 6:3, 7:6 (10); Ledovskikh – Chiudinelli 6:3, 6:3; Mecir – J. Ward 1:6, 6:3, 6:4; Kavcic – A. Balazs 6:0 i krecz Węgra; Klizan – J. Pospisil 6:4, 5:7, 6:4; And. Martin – T. Nieminen 6:3, 6:1; Kudryavtsev – Mannarino 6:3, 6:4.

Cancun

Pierwsza runda: Junqueira – Brizzi 6:3, 6:2; Dabul – Decoud 6:3, 6:3; Gensse – Michon 6:7 (5), 7:6 (4); Arnaboldi – Cazes 1:6, 6:3, 6:4; Berlocq – Naso 6:3, 3:6, 6:3; Zeballos – Verryth 6:1, 6:3; Ramirez Hidalgo – Balleret 6:1, 7:6 (4); Kirche – P. Sousa 6:2, 6:1; Campozano – S. Gonzalez 6:2, 3:6, 6:3; Riba – Estrella 6:1, 6:0; C. Ramirez – Tosic 6:1, 5:7, 6:4.

Champaign

Pierwsza runda: Alex Kuznetsov – El Mihdawy 6:4, 6:1; Lemke – G. Lapentti 6:4, 6:4; Bogomolov – Gregorc 1:6, 6:1, 6:2; Bloemke – D. Yoo 6:3, 6:4; Wolmarans – Ball 1:6, 6:3, 6:4; Witten – van der Merwe 7:6, 3:6, 6:4; S. Johnson – Fruttero 6:4, 6:4; Monroe – Eaton 6:3, 7:6 (4); Delic – A. Anderson 6:4, 6:1; Nishikori – Guccione 6:4, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności