Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Hurkacz - Ramos-Vinolas 6:7 (6), 6:2, 7:6 (3); Kyrgios - De Minaur 6:2, 6:3; Evans - Fritz 7:6 (5), 1:6, 7:5; Auger-Aliassime - Norrie 6:3, 6:4; Ruud - Bautista Agut 6:7 (4), 7:6 (4), 6:4; Carreno Busta - Sinner 6:2, 6:4; T. Paul - Cilic 6:4, 6:2; Draper - Monfils 6:2, 0:2 i krecz Francuza; Hurkacz/Zieliński - Bopanna/Middelkoop 6:1, 6:7 (3), 12:10; TORONTO WTA 1000: Haddad Maia - Świątek 6:4, 3:6, 7:5; Pegula - Giorgi 3:6, 6:0, 7:5; Halep - Teichmann 6:2, 7:5; Gauff - Sabalenka 7:5, 4:6, 7:6 (4); Q. Zheng - Andreescu 7:5, 5:7, 6:2; Putintseva - Riska-Amritraj 6:3, 7:5; Bencic - Muguruza 6:1, 6:3; Pliskova - Sakkari 6:1, 6:7 (9), 6:3; CONCORD WTA 125: Q. Wang - Golubic 6:0, 0:6, 6:3; Volynets - Tan 4:6, 6:0, 7:6 (4); Tauson - Sharma 7:5, 6:2; Scott - Muchova 6:3, 4:0 i krecz Czeszki.
Polska Liga Tenisa

Wtorek na świecie

Zawodniczki i tenisiści walczą w Hiszpanii, Czechach, Włoszech i USA.

Madryt – WTA

Druga runda: Mattek-Sands – King 6:0, 6:2; Stosur – Hantuchova 7:6 (1), 7:5; Kvitova – Scheepers 6:3, 6:3; Wozniacki – Jovanovski 6:4, 6:4; Gajdosova – A. Radwańska 3:6, 6:3, 6:3; Pavlyuchenkova – Bartoli 7:5, 6:1; Schiavone – Errani 6:0, 2:6, 6:3.

Madryt – ATP

Pierwsza runda: K. Anderson – O. Rochus 6:2, 6:4; Fl. Mayer – Troicki 4:6, 7:5, 6:4; Del Potro – Jużny 6:1, 3:6, 6:3; Simon – Ljubicic 7:5, 7:6 (8); M. Granollers – Davydenko 7:5, 6:2; Bellucci – Andujar 6:4, 6:2; Y-H Lu – Verdasco 7:6 (7), 7:5; F. Lopez – Raonic 4:6, 7:6 (2), 6:4.

Druga runda: Tsonga – Riba 6:4, 6:2; S. Stakhovsky – Isner 7:5, 4:6, 7:6 (3); Garcia-Lopez – De Bakker 6:2, 6:3; Ferrer – Mannarino 7:5, 0:6, 6:0; Monaco – Monfils 6:2, 3:0 i krecz Gaela.

Praga

Pierwsza runda: Chardy – Bury 6:1, 6:2; Serra – Brands 6:3, 6:2; Machado – Devilder 4;6, 6:3, 6:2; Hajek – T. Fernandes 7:6 (7), 6:3; Benneteau – Millot 7:5, 6:7 (7), 6:3; Lacko – Blecha 6:1, 6:2; Gremelmayr – Lemke 6:0, 6:2; F. Gonzalez – J. Pospisil; R. Dutra Da Silva – Huta Galung; Dimitrov – S. Robert; Kudryavtsev – Zeballos; Ignatik – Bloemke – mecze przełożone na środę.

Rzym

Pierwsza runda: Di Mauro – Gicquel 6:4, 2:6, 6:4; Paire – Trevisan 6:4, 6:4; Ungur – Zverev 5:2 i krecz Niemca; Acasuso – Capdeville 7:6 (1), 7:5; Lorenzi – Salamanca 6:3, 6:3; Bolelli – Reister 7:6 (5), 6:4; M. Fischer – Guez 7:5, 6:3; Carreno – A. Beck 6:1, 6:3; Muller – Arnaboldi 4:6, 7:6 (4), 6:4; Schwank – Cabal 6:4, 6:2.

Savannah

Pierwsza runda: Yani – Gregorc 7:6 (1), 6:2; Guccione – Bester 6:1 i krecz Philipa; Kudla – Van der Merwe 7:6 (4), 6:4; Witten – Cook 6:2 i krecz Lestera; Kendrick – Estrella 6:7 (4), 7:5, 7:5; De Voest – Collarini 6:2, 5:7, 6:4; D. Young – Dancevic 6:1, 6:2; Odesnik – Matosevic 6:0, 7:6 (1); A. Delic – Oljaca 6:2, 6:0; Blake – Phillips 6:3, 6:4; Reynolds – Whitehouse 6:1, 6:3.

Kategoria: