Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Rublev - A. Murray 7:5, 6:2; Khachanov - Norrie 6:2, 6:2; Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Kecmanovic - Monteiro 5:7, 6:3, 6:4; Ramos-Vinolas - Koepfer 7:5, 6:4; Nagal - Garin 6:4, 6:3; Djere - Delbonis 7:6 (1), 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Jabeur 6:4, 4:6, 7:5; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Giorgi - Stojanovic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Wyłoniono mistrzów Polski w beach tenisie

przez maka

W niedzielę w łódzkiej Manufakturze odbył się trzecie mistrzostwa Polski w beach tenisie.

Zawody w cyklu Beach Tennis Poland zostały rozegrane pod patronatem prezydenta Łodzi. Organizatorami zmagań byli Katarzyna Kaleta i Marcin Cytawa.

Zmagania odbyły sie na dwóch boiskach przy łódzkiej Manufakturze i trwały prawie dziesięć godzin.

Aleksandra Rosolska i Kasia Kaleta triumfowały w turnieju kobiet, a Jakub Żurawski i Tomasz Modro w gronie mężczyzn.

W grze mieszanej zwyciężyli Ola Rosolska i Mateusz Cłapa (na zdjęciu).

Kobiety

Półfinały: Katarzyna Kaleta/Aleksandra Rosolska – Katarzyna Kowal/Justyna Szymankiewicz 6:0, 6:1; Iga Kaleta/Karolina Kosińska – Katarzyna Ałaszewska/Kinga Kurczbuch 6:2, 6:0.

O trzecie miejsce: Ałaszewska/Kurczbuch – Kowal/Szymankiewicz 6:4, 6:2.

Finał: K. Kaleta/Rosolska – I. Kaleta/Kosińska 6:2, 6:4.

Mężczyżni

Półfinały: Piotr Adamiak/Marcin Kowal – Łukasz Cyrański/Maciej Szymoński 3:6, 7:6 (2), 12:10; Jakub Żurawski/Tomasz Modro – Daniel Półkoszek/Krzysztof Wieczorek 6:7 (8), 6:4, 10:8.

O trzecie miejsce: Półkoszek/Wieczorek – Cyrański/Szymoński 6:3, 3:6, 11:9.

Finał: Żurawski/Modro – Adamiak/Kowal 6:1, 3:6, 11:9.

Miksty

Półfinały: K. Kaleta/Modro – Ałaszewska/Maciej Bednarek 9:2; Rosolska/Mateusz Cłapa – Kosińska/Żurawski 6:0.

O trzecie miejsce: Kosińska/Żurawski – Ałaszewska/Bednarek 6:3.

Finał: Rosolska/Cłapa – K. Kaleta/Modro 9:8 (7).

W dziale GALERIA zdjęcia z mistrzostw

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności