Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Hurkacz - Ramos-Vinolas 6:7 (6), 6:2, 7:6 (3); Kyrgios - De Minaur 6:2, 6:3; Evans - Fritz 7:6 (5), 1:6, 7:5; Auger-Aliassime - Norrie 6:3, 6:4; Ruud - Bautista Agut 6:7 (4), 7:6 (4), 6:4; Carreno Busta - Sinner 6:2, 6:4; T. Paul - Cilic 6:4, 6:2; Draper - Monfils 6:2, 0:2 i krecz Francuza; Hurkacz/Zieliński - Bopanna/Middelkoop 6:1, 6:7 (3), 12:10; TORONTO WTA 1000: Haddad Maia - Świątek 6:4, 3:6, 7:5; Pegula - Giorgi 3:6, 6:0, 7:5; Halep - Teichmann 6:2, 7:5; Gauff - Sabalenka 7:5, 4:6, 7:6 (4); Q. Zheng - Andreescu 7:5, 5:7, 6:2; Putintseva - Riska-Amritraj 6:3, 7:5; Bencic - Muguruza 6:1, 6:3; Pliskova - Sakkari 6:1, 6:7 (9), 6:3; CONCORD WTA 125: Q. Wang - Golubic 6:0, 0:6, 6:3; Volynets - Tan 4:6, 6:0, 7:6 (4); Tauson - Sharma 7:5, 6:2; Scott - Muchova 6:3, 4:0 i krecz Czeszki.
Polska Liga Tenisa

Wyłoniono mistrzów Polski w beach tenisie

W niedzielę w łódzkiej Manufakturze odbył się trzecie mistrzostwa Polski w beach tenisie.

Zawody w cyklu Beach Tennis Poland zostały rozegrane pod patronatem prezydenta Łodzi. Organizatorami zmagań byli Katarzyna Kaleta i Marcin Cytawa.

Zmagania odbyły sie na dwóch boiskach przy łódzkiej Manufakturze i trwały prawie dziesięć godzin.

Aleksandra Rosolska i Kasia Kaleta triumfowały w turnieju kobiet, a Jakub Żurawski i Tomasz Modro w gronie mężczyzn.

W grze mieszanej zwyciężyli Ola Rosolska i Mateusz Cłapa (na zdjęciu).

Kobiety

Półfinały: Katarzyna Kaleta/Aleksandra Rosolska – Katarzyna Kowal/Justyna Szymankiewicz 6:0, 6:1; Iga Kaleta/Karolina Kosińska – Katarzyna Ałaszewska/Kinga Kurczbuch 6:2, 6:0.

O trzecie miejsce: Ałaszewska/Kurczbuch – Kowal/Szymankiewicz 6:4, 6:2.

Finał: K. Kaleta/Rosolska – I. Kaleta/Kosińska 6:2, 6:4.

Mężczyżni

Półfinały: Piotr Adamiak/Marcin Kowal – Łukasz Cyrański/Maciej Szymoński 3:6, 7:6 (2), 12:10; Jakub Żurawski/Tomasz Modro – Daniel Półkoszek/Krzysztof Wieczorek 6:7 (8), 6:4, 10:8.

O trzecie miejsce: Półkoszek/Wieczorek – Cyrański/Szymoński 6:3, 3:6, 11:9.

Finał: Żurawski/Modro – Adamiak/Kowal 6:1, 3:6, 11:9.

Miksty

Półfinały: K. Kaleta/Modro – Ałaszewska/Maciej Bednarek 9:2; Rosolska/Mateusz Cłapa – Kosińska/Żurawski 6:0.

O trzecie miejsce: Kosińska/Żurawski – Ałaszewska/Bednarek 6:3.

Finał: Rosolska/Cłapa – K. Kaleta/Modro 9:8 (7).

W dziale GALERIA zdjęcia z mistrzostw

Kategoria: