Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Muguruza - Begu 6:3, 7:5; Anisimova - Konjuh 6:2, 6:2; E. Mertens - Tomova 4:6, 6:2, 6:4; Teichmann - Zavatska 6:1, 6:2; Rogers - Kanepi 7:6 (4), 6:2; Ostapenko - Tig 6:3, 6:3; C. Garcia - Kerber 3:6, 6:2, 6:4; Doi - Hercog 6:2, 4:6, 6:3; Cirstea - Tsurenko 6:4, 6:4; Pegula - Shvedova 6:2, 6:1; Kontaveit - Babos 6:2, 6:1; Keys - Liang 6:1, 6:1; Potapova - Siegemund 6:3, 6:2; Rybakina - S. Zheng 6:0, 6:4; Vondrousova - A. Bogdan 6:4, 6:4; Mladenovic - Martic 7:6 (2), 6:4; Martincova - Kr. Pliskova 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; DOHA ATP 250: Basilashvili - Millman 2:6, 6:4, 6:2; Karatsev - Zayid 6:4, 6:0; Bublik - Ramanathan 6:4, 6:2; Gasquet - Rola 6:4, 6:4; Fritz - Sonego 7:6 (5), 6:4; Bautista Agut - Opelka 4:6, 6:3, 6:4; MARSYLIA ATP 250: Ruusuvuori - Nishioka 6:2, 4:2 i krecz Japończyka; Gaston - Novak 3:6, 6:4, 6:1; SANTIAGO ATP 250: P. Sousa - L. Mayer 6:2, 6:4; Bagnis - Cecchinato 6:7 (4), 6:2, 6:3; Galan - Altmaier 7:6 (2), 3:6, 7:5.

Wyniki tenisowe

przez maka

Tenisiści rywalizują w tym tygodniu w Monako, Włoszech, Grecji, RPA, USA i Brazylii.

Monte Carlo – ATP

Pierwsza runda: Fl. Mayer – Jużny 6:3, 2:6, 6:3; Troicki – Lisnard 7:6 (4), 6:1; Gasquet – Istomin 5:7, 6:3, 6:4; Almagro – M. Granollers 6:3, 6:3; Gimeno-Traver – Giraldo 7:6 (4), 7:5; O. Rochus – Chela 6:4, 5:7, 7:5; Stepanek – Baghdatis 3:6, 6:1, 7:6 (7); Robredo – Dodig 6:4, 6:2; Gil – Stakhovsky 6:1, 6:3; Tsonga – Monaco 4:6, 6:3, 6:2; Cilic – Volandri 6:2, 6:1; Haase – N. Davydenko 7:5, 4:6, 6:4; J. Nieminen – Benneteau 4:6, 6:3, 7:6 (3).

Johannesburg

Pierwsza runda: Van der Merwe – D. Cox 7:5, 7:6 (3); Walter – Rastogi 6:4, 6:4; R. Ram – Weintraub 6:2, 7:6 (8); Mertl – Bemelmans 7:5, 5:7, 7:5; G. Jones – Moolman 6:3, 6:2; Muller – Rieschick 6:1, 6:4; Bubka – Kirillov 6:2, 6:4; Roelofse – Kuhn 6:3, 6:1.

Ateny

Pierwsza runda: Copil – Jakupovic 7:6 (3), 6:7 (3), 7:5; Sela – Janowicz 6:4, 6:3; K. Beck – Zopp 6:3, 6:7 (3), 6:4; Tursunov – Kravchuk 6:3, 6:4; Korolev – Bozoljac 6:2, 7:6 (5).

Rzym

Pierwsza runda: Ungur – Giannessi 6:2, 7:6 (3); Olaso – Navarro 6:4, 6:4; Fabbiano – Ciric 6:3, 7:6 (4); Pashanski – Phau 6:4, 6:4; Schoorel – Carreno 3:6, 6:3, 7:6 (6); Cervenak – Darcis 7:6 (2), 6:2.

Tallahassee

Pierwsza runda: Reynolds – Wolmarans 6:4, 6:4; Monroe – Witten 3:6, 7:6 (5), 4:4 i krecz Jessego; Oullette – Reix 7:6 (1), 6:1; D. Young – Zemlja 7:6 (3), 4:6, 7:6 (3); Soeda – D. Yoo 6:3, 6:4; Dabul – Collarini 6:7 (4), 6:3, 6:2; Schuettler – Ball 6:3, 6:1.

Blumenau

Pierwsza runda: Romboli – Volkmann 6:4, 6:2; Junqueira – T. Alves 6:1, 6:3; Prodon – Zampieri 2:6, 6:4, 6:2; R. Ghedin – Tavares 7:5 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności