Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Ruusuvuori - Wawrinka 6:3, 3:6, 6:3; Brooksby - Bublik 6:2, 6:3; Khachanov - F. Cerundolo 7:6 (4), 5:7, 6:3; Molcan - McDonald 7:6 (1), 6:4; Hurkacz/Zieliński - Puetz/Venus 6:3, 7:6 (4); TORONTO WTA 1000: Stephens - Kenin 6:2, 6:7 (5), 7:5; Cornet - Garcia 3:6, 6:3, 6:3; Muhammad - Keys 7:6 (5), 6:4; Pliskova - Krejcikova 6:3, 6:4; Rybakina - Bouzkova 7:5, 6:7 (3), 6:1; S. Williams - Parrizas Diaz 6:3, 6:4; Ostapenko - Kalinina 6:4, 6:2; Halep - Vekic 6:0, 6:2; Haddad Maia - Trevisan 6:2, 2:6, 6:2; Teichmann - V. Williams 6:2, 6:3; Riske-Amritraj - Kvitova 6:2, 4:6, 6:3; Putintseva - Sebov 3:6, 6:2, 7:5; L. Fernandez - Sanders 6:4, 6:7 (2), 6:3; CONCORD WTA 125: Fręch - Tikhonova 6:4, 6:2; Muchova - Bjorklund 6:2, 6:1; Bonaventure - Gracheva 6:2, 7:5; Townsend - L. Sun 6:3, 6:0; Blinkova - Flink 6:3, 6:7 (5), 6:2.
Polska Liga Tenisa

Wyniki tenisowe

Tenisiści rywalizują w tym tygodniu w Monako, Włoszech, Grecji, RPA, USA i Brazylii.

Monte Carlo – ATP

Trzecia runda: Ferrer – Raonic 6:1, 6:3; Ljubicic – Berdych 6:4, 6:2; Nadal – Gasquet 6:2, 6:4; Troicki – Robredo 3:6, 2:1 i krecz Hiszpana; Federer – Cilic 6:4, 6:3; Gil – Monfils 7:6 (6), 6:2; Murray – Simon 6:3, 6:3; J. Melzer – Almagro 6:1, 6:4.

Johannesburg

Ćwierćfinały mężczyzn: Przysiężny – De Voest; Brown – Ebden; Van der Merwe – And. Martin; G. Jones – Muller – pojedynki nie odbyły się z powodu deszczu.

Ćwierćfinały kobiet: Savinykh – Dentoni 6:4, 4:1, …; Cetkovska – Bertens 7:6 (6), 5:1, …; Keothavong – Georgatou 7:6 (3), 3:6, 2:1, …; Bratchikova – Woerle 6:7 (5), 4:4, … – mecze przerwane przez deszcz.

Rzym

Druga runda: A. Beck – Fabbiano 6:2, 6:1; Klizan – Gensse 3:6, 6:3, 6:3; Reister – Cervenak 6:3, 6:4; Haider-Maurer – Klec 7:5, 6:3.

Ateny

Druga runda: Bachinger – Bautista 6:0, 6:2; B. Becker – S. Robert 6:3, 4:6, 6:1; Bohli – Sijsling 6:7 (4), 6:4, 6:2; Alcaide – Niland 6:1, 6:7 (5), 6:4.

Casablanca

Ćwierćfinały: Koehler – Duque-Marino 3:6, 6:4, 6:1; Jugic-Salkic – Cabeza-Candela6:3, 3:0 i krecz Hiszpanki; Voskoboeva – Cadantu 6:3, 6:2; Floris – Feuerstein 6:3, 7:6 (6).

Tallahassee

Ćwierćfinały: Odesnik – V. Pospisil 7:6 (0), 6:2; Reynolds – Alex Kuznetsov 6:0, 2:0 i krecz Alexa; Young – Schuettler 2:6, 6:4, 6:2; Blake – Monroe 6:3, 6:2.

Blumenau

Druga runda: Al. Bedene – G. Lapentti 6:3, 4:2 i krecz Ekwadorczyka; J. Marti – Hocevar 7:5, 6:2; Acasuso – Alund 6:3, 6:4; L. Mayer – J. Silva 6:7 (4), 6:4, 6:3.

Kategoria: