Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Ramos-Vinolas 6:0, 2:6, 6:2.

Wyniki tenisowe

przez maka

Zawodniczki i tenisiści walczą w Włoszech, Chorwacji, Francji i Korei Południowej.

Rzym – ATP

Pierwsza runda: Brianti – Jie Zheng 6:4, 7:5; Safarova – Date-Krumm 7:5, 6:2; An. Rodionova – Shvedova 6:4, 6:4; Errani – Vinci 6:2, 1:0 i krecz Roberty; Oprandi – Kanepi 7:5, 3:6, 6:1; Peer – Jovanovski 3:6, 6:0, 6:4; Pavlyuchenkova – Scheepers 6:3, 7:5; Petkovic – Kirilenko 7:5, 6:1; Mattek-Sands – Pennetta 6:4, 4:6, 6:3.

Druga runda: Schiavone – McHale 6:3, 6:1; Sharapova – Makarova 6:1, 6:1.

Rzym – ATP

Pierwsza runda: Cilic – Karlovic 6:4, 1:0 i krecz Ivo; Almagro – Bolelli 6:0, 7:5; Querrey – K. Anderson 7:6 (1), 1:0 i krecz Kevina; Wawrinka – Fognini 6:7 (5), 6:2, 6:4; Chela – Isner 6:4, 6:1; F. Lopez – Llodra 7:6 (2), 6:1; Ljubicic – Cipolla 6:2, 6:3; Lorenzi – Bellucci 7:6 (5), 6:3.

Druga runda: Berdych – Monaco 6:2, 6:2; Soderling – Verdasco 2:6, 7:5, 6:4; Gasquet – Andreev 6:1, 6:2; J. Nieminen – S. Stakhovsky 6:7 (3), 6:3, 6:4; Murray – Malisse 6:2, 2:6, 6:3.

Zagrzeb

Pierwsza runda: Puc – Ramirez Hidalgo 6:4, 2:6, 6:3; Gremelamyr – Munoz De La Nava 6:4, 7:6 (5); Brown – Vagnozzi 6:2, 2:6, 6:3; J. Souza – And. Kuznetsov 6:7 (4), 6:3, 6:1; Arnaboldi – Chiudinelli 6:3, 6:4; Mektic – Luczak 6:3, 6:4; Klizan – Greul 6:2, 6:2; Alcaide – Muster 6:3, 6:4; L. Mayer – R. Harrison 6:4, 4:6, 6:3; Mesaros – J. Pospisil 6:4, 6:2.

Bordeaux

Pierwsza runda: Serra – Salamanca 4:6, 6:3, 6:1; Machado – O. Rochus 3:6, 6:3, 6:4; Capdeville – Bautista 6:4, 6:2; Zeballos – Bogomolov 6:3, 3:0 i krecz Alexa; S. Robert – Matosevic 6:1, 6:7 (4), 6:4; Benneteau – Kudryavtsev 6:4, 1:6, 7:6 (5); Paire – Clement 6:4, 6:2; Mahut – Teixeira 7:5, 6:4; Eysseric – F. Gonzalez 6:3 i krecz Fernando; Zverev – Guez 7:5, 2:6, 6:3; Huta Galung – Acasuso 6:4, 7:6 (2); Gicquel – Rosol 3:6, 6:4, 7:6 (2); Chardy – Schwank 6:3, 3:6, 7:6 (5).

Busan

Pierwsza runda: K. Kim – Y-K Lim 6:2, 6:4; Im – Heliovaara 6:3, 6:1; G. Jones – Begemann 7:6 (4), 6:2; Y-H Lu – Kondo 6:3, 6:2; Ebden – An 7:5, 1:0 krecz Koreańczyka; Walter – J-S Nam 6:1, 6:1; Soeda – J. Baker 6:3, 6:3; Sela – Ledovskikh 6:4, 6:3; Udomchoke – McClune 6:2, 6:4; Sugita – Venus 6:4, 6:1; Jeong – Kirillov 2:6, 6:4, 6:3; V. Pospisil – Mecir 6:4, 6:3; Weintraub – M-X Gong 6:4, 5:7, 6:1; Matsui – D. Yoo 6:1, 7:6 (6); H-J Kim – Suzuki 6:2, 7:6 (5).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności