Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Świątek - Stephens 6:4, 7:5; Keys - Ostapenko 6:4, 7:5; Raducanu - Azarenka 6:0, 6:2; Kvitova - Cirstea 6:2, 6:3; S. Zhang - Alexandrova 6:3, 6:4; Tomljanovic - Badosa 6:7 (3), 6:0, 6:2; Rybakina - Muguruza 6:3, 6:1; Riske-Amritraj - Bouzkova walkower; Fritz - Kyrgios 6:3, 6:2; Shelton - Ruud 6:3, 6:3; Bautista Agut - Giron 6:3, 6:3; Coric - Nadal 7:6 (9), 4:6, 6:3; Korda - Tiafoe 4:6, 6:1, 6:4; Auger-Aliassime - De Minaur 6:3, 6:2.
Polska Liga Tenisa

Wyniki tenisowe

Zawodniczki i tenisiści walczą we Francji, Włoszech, Uzbekistanie i Belgii.

Strasburg – WTA

Pierwsza runda: Cornet – Mirza 6:4, 4:6, 6:1; S. Zhang – Parmentier 6:2, 6:4; Hradecka – Rolle 6:3, 6:4; Lucic – McHale 7:5, 7:6 (7); Foretz Gacon – A. Bondarenko 6:4, 6:1; Petkovic – Groenefeld 6:3, 6:1; Baltacha – Rybarikova 6:3 i krecz Słowaczki; Bartoli – Date-Krumm 6:2, 6:1.

Bruksela – WTA

Pierwsza runda: S. Peng – Flipkens 6:0, 1:6, 6:3; Dulgheru – Hercog 2:6, 6:4, 6:2; Falconi – Ondraskova 7:5, 6:3; Spears – Scheepers 6:3, 6:1; Jankovic – An. Rodionova 6:2, 6:3; Voskoboeva – Szavay 5:2 i krecz Agnes; Morita – J. Zheng 6:4, 4:6, 6:1; Schiavone – Pironkova 6:2, 7:5; Van Uytvanck – Schnyder 6:3, 2:6, 6:2; Wickmayer – Kanepi 6:1, 4:6, 7:5.

Nicea – ATP

Pierwsza runda: Berlocq – Haider-Maurer 5:7, 6:3, 6:0; S. Stakhovsky – Gabashvili 7:6 (5), 6:3; Haase (zastąpił Cuevasa) – Y-H Lu 6:3, 6:2; Gulbis – Fognini 3:6, 6:3, 6:3; Benneteau – Baghdatis 7:6 (3), 6:2.

Fergana

Pierwsza runda: Elgin – Ismailov 7:6 (3), 6:2; Heliovaara – Mamtadzhi 6:1, 6:1; Yang – M. Gong 1:6, 6:3, 6:2; Belyaev – Kirche 6:4, 7:6 (8); Udomchoke – Inoyatov 6:3, 3:6, 6:3; Sela – Kamiljanov 6:1, 6:0; Jun – Saidmukhamedov 6:3, 6:0; G. Jones – Im 6:7 (5), 6:1, 6:3; Kirillov – Bossel 6:4, 6:4; Sugita – Rumyantsev 6:3, 6:2.

Cremona

Pierwsza runda: Trusendi – Mertl 6:4, 7:5; Karanusic – Mektic 6:3, 6:2; D. Cox – Struff 6:2, 6:2; Jaziri – K. Beck 6:1, 6:3; J. Sousa – Lammer 7:6 (1), 7:5; Walter – Dustov 6:3, 6:3; Grigelis – Gaio 3:6, 7:6 (3), 6:2; K. Kim – Mertens 6:3, 6:7(7), 6:4; Arnaboldi – Millman 6:1, 7:5; Schuettler – Brugues 6:3, 6:1; Bloomfield – Middelkoop 6:2, 6:2.

Kategoria: