Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Collins 6:2, 3:0 i krecz Amerykanki; Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; Bencic - Sanders 6:2, 6:4; SINGAPUR ATP: Albot - Hanfmann 6:7 (2), 7:6 (7), 6:3; Ebden - Millman 6:4, 6:1; Mannarino - Marcora 6:3, 7:5; Kwon - Uchiyama 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5; Bautista Agut -Barrere 6:0, 6:3; CORDOBA: Monteiro - Carballes Baena 6:3, 6:4.

Wyniki z kortów

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w USA, Włoszech, Francji i Kolumbii.

Miami – WTA

Czwarta runda: Clijsters – Ivanovic 7:6 (4), 3:6, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Sharapova – Dulgheru 3:6, 7:6 (6), 7:6 (5); Petkovic – Jankovic 2:6, 6:2, 6:4.

Miami – ATP

Trzecia runda: Dolgopolov – Tsonga 6:7 (2), 6:4, 7:5.

Czwarta runda: Fish – Del Potro 7:5, 7:6 (5); Ferrrer – M. Granollers 6:1, 6:2; K. Anderson – Isner 6:3, 7:6 (4); N. Djokovic – Troicki 6:33, 6:2; Berdych – Fl. Mayer 6:3, 2:6, 7:6 (4); Simon – Tipsarevic 4:6, 7:6 (3), 6:2; Nadal – Dolgopolov 6:1, 6:2; Federer – O. Rochus 6:3, 6:1.

Barletta

Pierwsza runda: Luczak – Klec 6:1, 6:2; Arnaboldi – Olaso 6:1, 7:6 (3); Ramos – Copil 6:7 (5), 6:4, 6:1; Volandri – Crugnola 6:1, 7:5; Ungur – Schukin 6:3, 6:4; J. Pospisil – Brizzi 6:1, 6:3; Di Mauro – Riba 1:6, 6:2, 7:6 (5); I. Minar – Virgili 6:2, 6:2; Haider-Maurer – Fognini 6:3, 3:6, 6:3; Vagnozzi – Kavcic 4:3 i krecz Blaza; Mat. Viola – Herbert 6:1, 6:0; M. Fischer – Muster; Hajek – Rosol – mecze przełożone na środę.

St. Brieuc

Pierwsza runda: Guez – Cervenak 4:6, 7:6 (4), 6:1; Przysiężny – Mertens 6:3, 6:2; Renavand – Devilder 6:3, 6:1; Flock – Millman 6:2, 0:6, 6:2; Pashanski – Burquier 7:5, 5:7, 6:4; Lojda – Niland 6:4, 6:3; Max. Gonzalez – Gicquel 7:6 (2), 3:6, 6:4; Gensse – Millot 6:4, 6:1.

Barranquilla

Pierwsza runda: R. Dutra Da Silva – Ghedin 7:6 (9), 6:3; Farah – Barros 6:1, 6:0; Cipolla – Prodon 6:3, 6:4; Dabul – Molteni 7:6 (5), 6:0; Junqueira – Trungelliti 6:4, 6:3; Salamanca – Decoud 2:6, 6:3, 6:4; L. Mayer – Cabal 7:6 (5), 0:6, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności