Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Muguruza - Begu 6:3, 7:5; Anisimova - Konjuh 6:2, 6:2; E. Mertens - Tomova 4:6, 6:2, 6:4; Teichmann - Zavatska 6:1, 6:2; Rogers - Kanepi 7:6 (4), 6:2; Ostapenko - Tig 6:3, 6:3; C. Garcia - Kerber 3:6, 6:2, 6:4; Doi - Hercog 6:2, 4:6, 6:3; Cirstea - Tsurenko 6:4, 6:4; Pegula - Shvedova 6:2, 6:1; Kontaveit - Babos 6:2, 6:1; Keys - Liang 6:1, 6:1; Potapova - Siegemund 6:3, 6:2; Rybakina - S. Zheng 6:0, 6:4; Vondrousova - A. Bogdan 6:4, 6:4; Mladenovic - Martic 7:6 (2), 6:4; Martincova - Kr. Pliskova 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; DOHA ATP 250: Basilashvili - Millman 2:6, 6:4, 6:2; Karatsev - Zayid 6:4, 6:0; Bublik - Ramanathan 6:4, 6:2; Gasquet - Rola 6:4, 6:4; Fritz - Sonego 7:6 (5), 6:4; Bautista Agut - Opelka 4:6, 6:3, 6:4; MARSYLIA ATP 250: Ruusuvuori - Nishioka 6:2, 4:2 i krecz Japończyka; Gaston - Novak 3:6, 6:4, 6:1; SANTIAGO ATP 250: P. Sousa - L. Mayer 6:2, 6:4; Bagnis - Cecchinato 6:7 (4), 6:2, 6:3; Galan - Altmaier 7:6 (2), 3:6, 7:5.

Wyniki ze świata

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w Australii, Włoszech, Francji, Holandii, Stanach Zjednoczonych i Brazylii.

Rotterdam – ATP

Druga runda: Berdych – Tursunov 6:4, 4:6, 7:5; Ljubicic – Paire 6:0, 6:4; Baghdatis – F. Lopez 7:6 (3), 6:3; Jużny – De Bakker 6:4, 6:4; Soderling – Kohlschreiber 6:3, 5:7, 7:6 (7).

San Jose – ATP

Druga runda: Hewitt – Dabul 3:6, 7:5, 6:3; Smyczek – Nishikori 6:4, 3:6, 6:1; Del Potro – Lacko 6:1, 7:6 (1); Istomin – Russell 7:6 (7), 7:6 (4); Verdasco – Karlovic 7:5, 7:5; Monfils – Kendrick 6:2, 5:7, 6:4.

Costa do Sauipe – ATP

Ćwierćfinały: R. Mello – Andujar 6:1, 6:0; Dolgolopolv – Starace 6:3, 6:4; Almagro – Machado; Bellucci – Chela.

Paryż – WTA

Druga runda: Kvitova – Zahlavova Strycova 6:4, 6:7 (6), 7:6 (9); Wickmayer – Zakopalova 6:1, 6:3; Mattek-Sands – Cohen-Aloro 7:5, 6:3; Dokic – Petrova 6:4, 7:6 (4); Petkovic – K. Kucova 6:4, 6:2; Kanepi – Arvidsson.

Pattaya – WTA

Druga runda: Errani – Morita 2:6, 7:5, 6:2; Zvonareva – Wannasuk 6:1, 7:5; Amanmuradova – Scheepers 6:2, 6:4; Hantuchova – Date Krumm 7:6 (5), 6:3.

Caloundra

Druga runda: Klec – Lorenzi 7:5, 6:3; Matosevic – B. Klein 7:5, 6:2; Cipolla – Kelly 6:4, 6:4; Tomic – Millman 1:6, 6:1, 7:6 (5); Udomchoke – G. Jones 6:4, 6:4; Ebden – Yang 6:0, 3:6, 6:1.

Bergamo

Druga runda: Ignatik – Hrbaty 6:4, 6:4; Kudryavtsev – Soeda 3:6, 6:2, 7:6 (2); Kindlmann – J. Johansson 6:3, 6:7 (7), 6:3; Seppi – Bemelmans 6:1, 6:4.

Quimper

Druga runda: M. Rodrigues – Gennse 7:6, 6:3; Guez – Herbert 6:4, 4:6, 6:3; Rochette – Weintraub 6:7 (3), 7:5, 6:2; Gicquel – Rieschick 6:4, 6:4; Millot – Jouan 7:5, 6:4; De Schepper – Walter 7:6 (5), 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności