Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Hurkacz - Mannarino 6:3, 7:6 (6); Khachanov - Wawrinka 6:4, 7:5; De Minaur - Millman 6:1, 6:4; Rublev - Giron 7:6 (1), 6:3; Chardy - Humbert 4:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Koolhof/Kubot - McLachlan/Nishikori 7:5, 3:6, 10:6; BUENOS AIRES ATP 250: Mager - Caruso 7:6 (5), 6:4; L. Klein - A. Martin 6:4, 6:3; Nagal - J. Sousa 6:2, 6:0; DOHA WTA 500: Pegula - Q. Wang 6:3, 6:1; Jabeur - Blinkova 6:2, 6:2; Keys - Bencic 6:4, 6:1; Siegemund - Rybakina 7:6 (7), 7:6 (5); Pavlyuchenkova - Kr. Pliskova 6:2, 6:3; LYON WTA 250: Martincova - Gatto-Monticone 6:2, 3:6, 6:2; Gasparyan - Zavatska 6:4, 6:1; Mladenovic - Buzarnescu 5:7, 7:5, 6:2; Badosa - Tan 6:4, 0:6, 7:6 (5); Voegele - Bara 7:6 (3), 6:7 (5), 6:3.

Wyniki ze świata

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w USA, Chinach, Maroku, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Miami – WTA

Druga runda: Kvitova – Lepchenko 6:1, 6:2; Groth – Shvedova 6:4, 3:1 i krecz; A. Radwańska – Zahlavova Strycova 6:1, 6:0; Bartoli – Morita 6:3, 2:6, 6:1; Makarova – Kleybanova 7:5, 6:3; Zvonareva – Safina 3:6, 6:3, 6:2; Schiavone – Kerber 6:4, 6:4; Dominguez Lino – Pironkova 5:7, 6:3, 6:4; Kirilenko – Mirza 5:7, 6:3, 6:0; Azarenka – Hradecka 7:5, 4:6, 6:0; Cibulkova – Bacsinszky 6:1, 5:7, 7:5; Pavlyuchenkova – Szavay 6:1, 6:2; Razzano – Kanepi 6:3, 7:6 (5); Ivanovic – Date-Krumm 6:2, 6:0; Martinez Sanchez – Tatishvili 6:1, 6:4; Clijsters – Yakimova 6:1, 6:1.

Miami – ATP

Druga runda: Llodra – Malisse 6:2, 6:3; Devvarman – Raonic 7:6 (5), 7:5; M. Granollers – Wawrinka 6:0, 6:7 (4), 6:3; Fish – Benneteau 6:4, 6:3; Ferrer – Kunitsyn 6:2, 6:1; Gasquet – Lorenzi 6:2, 6:3; Del Potro – Kohlschreiber 6:7 (3), 6:4, 7:5; Soderling – Dodig 3:6, 6:2, 6:4; Bogomolov – Murray 6:1, 7:5; Isner – Andreev 6:4, 5:7, 7:6 (2); K. Anderson – Garcia-Lopez 6:3, 5:7, 6:4.; Andujar – Verdasco 3:6, 7:6 (3), 6:4; Troicki – Ilhan 6:3, 6:3; Querrey – Kukushkin 6:3, 6:2; Blake – Bellucci 2:6, 6:4, 7:6 (6); N. Djokovic – Istomin 6:0, 6:1.

Caltanissetta

Ćwierćfinały: Ungur – Schoorel 6:3, 7:5; Menendez – Al. Bedene 6:7 (4), 6:3, 7:6 (5); Mat. Viola – Galvani 3:6, 6:2, 6:4; Haider-Maurer – Naso 6:3, 6:4.

Marakesz

Półfinały: Teixeira – Hajek 6:4, 6:2; Machado – Gensse 6:4, 6:1.

Bath

Ćwierćfinały mężczyzn: A. Beck – Mahut 6:4, 4:6, 6:3; Zopp – Eleskovic 6:4, 6:4; Tursunov – And. Martin 5:7, 6:3, 6:2; D. Evans – Nielsen 6:4, 1:6, 6:3.

Ćwierćfinały kobiet: Domachowska – Bertens 6:4, 3:6, 6:3; Feuerstein – Sirotkina 4:6, 6:3, 7:6 (6); Kostova – South 3:6, 6:2, 6:4; Voegele – Floris 7:6 (4), 6:4.

Pingguo

Ćwierćfinały: Stebe – Ignatik 7:6 (3), 6:7 (4), 6:3; Soeda – Fleming 6:4, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności