Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Zabrze Cup 2014 – turniej TE kadetów

przez maka

W Zabrzu zakończył się turniej kadetów (do lat 16) cyklu Tennis Europe.

W finale zmagań dziewcząt Iga Świątek pokonała Wiktorię Rutkowską. W ćwierćfinałach odpadły Emma Zakordoniec i Julia Oczachowska.

W półfinałach chłopców Piotr Matuszewski wygrał z Marcinem Molem, a Konrad Fryze przegrał z Piotrem Śmietaną. Po tytuł sięgnął Matuszewski.

Do finałów gry podwójnej dotarli Zuzanna Marciniak i Maja Pindelska oraz Marcin Mol i Piotr Matuszewski.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Kudelova – Zajda 6:2, 6:1; Koberlingova – Tomczyk 7:6 (6), 6:0; Pindelska – Reinicke 6:0, 6:0; (6) Zakordoniec – Rojek 4:6, 6:4, 7:6 (3); (3) Trashchenko – N. Chmielowska 6:0, 6:1; Batalova – Marciniak 7:5, 6:4; Chernyshova – Bogus 7:5, 6:2; (7) Rutkowska – Grzywocz 7:5, 6:0; (8) Oczachowska – Rogozińska-Dzik 6:2, 6:4; Gabija – Walczak 7:6 (2), 6:0; Siłka – Richterova 6:2, 6:3; (4) Alexandrova – Błaś 3:6, 6:3, 6:4; (5) I. Świątek – Podlińśka 6:1, 6:4; Sosnowska – Kotlarova 6:0, 6:3; Sierzputowska – Wilk 0:6, 6:0, 6:4; (2) Volodko – M. Kania 6:1, 6:1.

Druga runda: Kudelova – Koberlingova 6:2, 6:4; Zakordoniec – Pindelska 6:3, 6:3; Trashchenko – Batalova 4:6, 6:4, 6:4; Rutkowska – Chernyshova 0:6, 6:4, 6:2; Oczachowska – Gabija 6:1, 6:1; Alexandrova – Siłka 5:7, 0:6, 7:5; I. Świątek – Sosnowska 6:0, 6:3; Volodko – Sierzputowska 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Kudelova – Zakordoniec 6:4, 6:4; Rutkowska – Trashchenko 6:4, 7:6; Alexandrova – Oczachowska 7:6 (7), 7:5; I. Światek – Volodko 6:3, 6:1.

Półfinały: Rutkowska – Kudelova 6:4, 6:1; I. Świątek – Alexandrova 6:2, 6:3.

Finał: I. Świątek – Rutkowska 7:6 (2), 6:4.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) P. Matuszewski – Skowroński 6:2, 6:4; Ivanov – Dworak 6:0, 6:3; Krzeptowski – Kurek 6:4, 6:3; (8) Rusakevicius – W. Kubicz 6:2, 6:4; (4) Freimuth – Łosiak 7:6 (4), 6:4; Sikorski – Karczmarczyk 6:0, 6:1; Berszakiewicz – Słowik 6:2, 7:5; (7) Mol – K. Pociej; Fryze – (6) Sirous 6:4, 6:7 (8), 6:3; Wrzoł – Łobos 6:1, 6:3; Czech – Kozioł 6:0, 7:6 (5); Sadal – (3) Motuzas 6:4, 6:3; (5) Strombach – Morawski 4:6, 7:6 (1), 6:4; Jankowiak – A. Pawlicki 3:6, 6:3, 6:0; Grzegorczyk – Tadyszak 6:4, 6:0; (2) Śmietana – Langmajer 6:1, 6:3.

Druga runda: P. Matuszewski – Ivanov 6:4, 6:1; Rusakevicius – Krzeptowski 7:5, 6:2; Freimuth – Sikorski 6:4, 6:1; Mol – Berszakiewicz 6:1, 6:2; Fryze – Wrzoł 6:3, 7:5; Sadal – Czech 6:2, 6:1; Strombach – Jankowiak 7:6 (7), 6:3; Śmietana – Grzegorczyk 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: P. Matuszewski – Rusakevicius 6:1, 6:0; Mol – Freimuth 7:5, 6:0; Fryze – Sadal 6:1, 6:0; Śmietana – Strombach 6:1, 6:0.

Półfinały: P. Matuszewski – Mol 6:1, 6:1; Śmietana – Fryze 6:4, 6:1.

Finał: P. Matuszewski – Śmietana 6:2, 6:7 (3), 6:2.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: Bogus/Zajda – Chernyshova/Reincke 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: (1) Kudelova/Volodko – Bogus/Zajda 6:1, 6:0; (3) Rutkowska/Sosnowska – Błaś/Tomczyk 6:3, 6:3; Marciniak/Pindelska – (4) Podlińska/Wilk 6:3, 7:6 (5); (2) Oczachowska/Siłka – M. Kania/Zakordoniec 7:5, 6:1.

Półfinały: Kudelova/Volodko – Rutkowska/Sosnowska 6:3, 2:6, 10:6; Marciniak/Pindelska – Oczachowska/Siłka 6:4, 4:6 10:6.

Finał: Kudelova/Volodko – Marciniak/Pindelska 6:3, 6:2.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) P. Matuszewski/Mol – bye; Fryze/Skowroński – Krzeptowski/Rusakevicius 6:4, 6:0; (3) Ivanov/Sirous – bye; Berszakiewicz/Śmietana – Łosiak/Zasada 6:2, 6:1; K. Pociej/Słowik – Grzegorczyk/Wrzoł 3:6, 7:5, 10:8; (4) Jankowiak/Sikorski – bye; Malmon/Sadal – Dworak/Skonieczny 6:7 (4), 7:6 (2), 10:4; (2) Freimuth/Strombach – bye.

Ćwierćfinały: P. Matuszewski/Mol – Fryze/Skowroński 6;4, 6:2; Berszakiewicz/Śmietana – Ivanov/Sirous 6;2, 6:3; K. Pociej/Słowik – Jankowiak/Sikorski 6;4, 3:6, 10:8; Freimuth/Strombach – Malmon/Sadal 7:5, 6:4.

Półfinały: P. Matuszewski/Mol – Berszakiewicz/Śmietana 6:4, 3:6, 10:6; Freimuth/Strombach – K. Pociej/Słowik 7:5, 6:2.

Finał: Freimuth/Strombach – P. Matuszewski/Mol 0:6, 6:2, 10:7.

KWALIFIKACJE KADETEK

Pierwsza runda: Kostka – Yevstakhevych 6:4, 6:4; Pindelska – Kuzina 6:0, 6:1.

Druga runda: Gabija – Jurek 6:0, 6:3; Richterova – K. Wiśniewska 6:2, 6:4; Marciniak – K. Chmielowska 6:3, 6:3; Walczak – Buka 6:1, 6:3; N. Chmielowska – Kiryluk 6:4, 6:4; Chernyshova – Podbioł 6:1, 6:4; Reinicke – Kostka 6:3, 5:7, 6:3; Pindelska – K. Nowak 6:3, 6:0.

KWALIFIKACJE KADETÓW

Pierwsza runda: Karczmarczyk – Pyrkosz 6:0, 4:6, 7:5; Bienkiewicz – Huk 6:3, 6:2; Skonieczny – Sojka 6:4, 6:3; Dworak – Karpovicius 6:1, 6:2; Vrba – Józ. Gieysztor 3:6, 6:3, 6:4.

Druga runda: Langmajer – Osiecki 6:3, 7:6 (5); Czech – Malmon walkower; Łobos – Zasada 6:1, 6:0; Karczmarczyk – Tadyszak 2:6, 7:6 (7), 6:0; Sadal – Bienkiewicz 6:1, 6:2; A. Pawlicki – Skonieczny 6:4, 4:6, 6:3; Dworak – Błaszczyk 6:3, 6:2; Kurek – Vrba 6:2, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności