Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Zabrze Cup – Dembek triumfatorem

przez maka

Na Śląsku rozgrywany był międzynarodowy turniej Tennis Europe kadetów (do lat 16).

W zawodach chłopców trzech Polaków awansowało do półfinałów. Michał Dembek wygrał z Patrykiem Królikiem, a Oliver Szabo pokonał Francuza Alessandro Bocusa.

W finale Dembek oddał Szabo tylko gema. Tydzień temu zdolny tenisista zwyciężył w turnieju w Radomiu.

W ćwierćfinale odpadła ostatnia z biało-czerwonych – Julia Przybylska.

W grach podwójnych triumfowali Remigiusz Prządka i Oliver Szabo oraz Słowaczka Viktoria Kuzmova i Rosjanka Alina Semashko.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: (1) Dembek – Warzecha 6:3, 4:6, 6:1; Kossek – Liniewski 6:4, 7:5; Rice – Masur 6:3, 6:1; Mangaloglu – (6) Matuszewski 6:3, 7:5; (4) Królik – Geis 6:3, 6:2; Krawczyński – Krawcewicz 6:2, 6:3; Jantos – Ulytskyy 6:2, 6:4; Nazaruk – (7) Ciocanel 3:6, 6:3, 6:3; Oettle – (5) Duś 2:4 i krecz Karola; Szabo – Dorash 6:2, 6:3; Prządka – Gleixner 6:4, 6:4; (3) Thomson – Piątek 6:2, 6:2; Michocki – (8) Boychuk 6:2, 5:7, 6:3; Nowakowski – Elis 6:1, 2:6, 6:0; Kirchhoff – Radwan 6:0, 6:4; Bocus – (2) Hurkacz 6:0, 7:6 (4).

Druga runda: Dembek – Kossek 6:1, 6:1; Rice – Mangaloglu 6:2, 6:2; Królik – Krawczyński 6:3, 5:7, 6:3; Nazaruk – Jantos 6:3, 6:3; Szabo – Oettle 6:2, 6:1; Thomson – Prządka 6:0, 6:1; Nowakowski – Michocki 5:7, 6:2, 6:3; Bocus – Kirchhoff 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Dembek – Rice 6:1, 6:2; Królik – Nazaruk 2:6, 6:4, 6:4; Szabo – Thomson 6:4, 6:3; Bocus – Nowakowski 6:3, 6:2.

Półfinały: Dembek – Królik 7:6 (4), 6:3; Szabo – Bocus 6:4, 6:3.

Finał: Dembek – Szabo 6:1, 6:0.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Kuzmova – Pindelska 6:0, 6:0; A. Świątek – Mashtakova 6:3, 6:7 (2), 6:2; Shoshyna – Karolak 6:1, 6:1; (5) M. Kowalska – Buchla 6:7 (2), 6:4, 6:4; Grzywocz – (3) Semashko 6:3, 3:6, 6:0; Sigmundova – Wiśniewska; Zorgovska – Gzik 6:0, 6:2; (6) Pesch – Kubicz 6:2, 6:0; Iwaniuk – (7) Zabirova 6:2, 1:6, 6:3; Gerendova – Bieńkowska; Kilnarova – Jędrzejczak 6:0, 6:0; (4) Pietroiu – Nosek 6:1, 6:3; (8) Wysoczańska – Kucharekova 6:3, 2:6, 6:1; Przybylska – Boz 6:2, 6:4; Rynkiewicz – Friedl 6:1, 6:1; (2) Kalinskaya – Maślanka 6:0, 6:3.

Druga runda: Kuzmova – A. Świątek 6:1, 6:0; Shoshyna – M. Kowalska 6:3, 3:6, 6:2; Semashko – Sigmundova 3:6, 6:3, 6:1; Zorgovska – Pesch 6:3, 6:1; Gerendova – Iwaniuk 6:3, 6:0; Pietroiu – Kilnarova 6:0, 6:3; Przybylska – Wysoczańska 6:4, 2:6, 7:6 (6); Kalinskaya – Rynkiewicz 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: Kuzmova – Shoshyna 6:2, 7:6 (4); Semashko – Zorgovska 7:5, 3:6, 6:4; Pietroiu – Gerendova 6:3, 6:2; Kalinskaya – Przybylska 6:1, 6:2.

Półfinały: Kuzmova – Semashko 6:0, 6:3; Pietroiu – Kalinskaya 6:4, 7:5.

Finał: Kuzmova – Pietroiu 6:3, 4:6, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności