Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

Zabrze Cup – zwycięstwo Śmietany

Na Górnym Śląsku odbył się turniej młodzików (do lat 14) Tennis Europe.

W zawodach Zabrze Cup w czołowych ósemkach znalazło się pięć Polek i pięciu biało-czerwonych.

Świetnie spisała się Karolina Szmit, która pokonała turniejową jedynkę Alicję Sierzputowską i dotarła do półfinału.

W 1/2 finału odpadła także Wiktoria Kulik. W zmaganiach chłopców Kacper Żuk przegrał w półfinale z Piotrem Śmietaną.

W finale Piotrek wygrał z Białorusinem Jurijem Rodionovem. W deblach triumfowali Żuk i Michał Sikorski oraz Oliwia Szymczuch i Ewa Żyłka.

Dziewczęta

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Sierzputowska – Rabinec 6:4, 6:2; Szmit – Maciulaityte 6:1, 6:3; Schmidt – Sosnowska 6:1, 6:1; (8) Miakota – Furmaniak 6:4, 6:2; (3) Kasatkina – Podlińska 6:4, 6:3; Simova – Górczyńska 7:6 (2), 3:6, 6:3; Kravtaite – Kądzielewska 6:2, 6:1; (5) Kubicz – Foryś 6:3, 6:0; (7) Grzywocz – Guglielmetti 6:4, 6:3; Silwanowicz – Potrc 6:4, 6:2; Żyłka – Skachkova 6:4, 6:3; (4) Kulik – Tuayeva 6:2, 1:1 i krecz Rosjanki; (6) Szymczuch – Bakaite 7:6 (2), 6:3; Borshch – Rodziewicz 6:0, 6:3; Szczygielska – Markevich 5:7, 7:5, 7:5; (2) Palcatova – Siłka 6:2, 6:0.

Druga runda: Szmit – Sierzputowska 6:1, 6:3; Schmidt – Miakota 7:5, 7:5; Kasatkina – Simova 7:5, 6:3; Kubicz – Kravtaite 6:1, 7:5; Silwanowicz – Grzywocz 6:4, 6:4; Kulik – Żyłka 7:6 (1), 6:1; Szymczuch – Borshch 7:6 (2), 6:1; Palcatova – Szczygielska 5:7, 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Szmit – Schmidt 6:2, 6:2; Kasatkina – Kubicz 1:6, 6:3, 6:2; Kulik – Silwanowicz 6:1, 3:0 i krecz Karoliny; Palcatova – Szymczuch 6:4, 6:4.

Półfinały: Kasatkina – Szmit walkower; Palcatova – Kulik 2:6, 6:4, 6:2.

Finał: Palcatova – Kasatkina 6:3, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Palcatova/Sierzputowska – bye; Foryś/Szczygielska – Bakaite/Maciulaityte 6:0, 3:6, 11:9; (3) Grzywocz/Kubicz – bye; Kulik/Szmit – Schmidt/Simova 2:6, 6:2, 10:8; Szymczuch/Żyłka – Podlińska/Silwanowicz 6:1, 7:6 (4); (4) Kravtaite/Markevich – bye; Potrc/Sosnowska – Furmaniak/Kądzielewska 7:5, 4:6, 10:8; (2) Kasatkina/Miakota – bye.

Ćwierćfinały: Palcatova/Sierzputowska – Foryś/Szczygielska 6:4, 7:5; Grzywocz/Kubicz – Kulik/Szmit 7:5, 7:6 (6); Szymczuch/Żyłka – Kravtaite/Markevich 7:5, 6:4; Kasatkina/Miakota – Potrc/Sosnowska walkower.

Półfinały: Palcatova/Sierzputowska – Grzywocz/Kubicz 7:5, 6:1; Szymczuch/Żyłka – Kasatkina/Miakota 6:3, 6:3.

Finał: Szymczuch/Żyłka – Palcatova/Sierzputowska 6:4, 6:2.

Chłopcy

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Żuk – Baranov 6:1, 6:0; Morawski – Malavasi 6:1, 6:1; Kozielski – Fekete 6:0, 6:2; (7) Solomatin – Tadyszak 6:0, 3:6, 6:4; Kwaśniewski – (3) Liaonenka 6:4, 6:3; Franko – Bugaj 6:2, 5:7, 6:4; Norvaisis – Pociej 6:0, 6:2; (8) Śmietana – Ehrmann 6:1, 6:1; (6) Słowik – Hruncak 6:1, 6:3; F. Dudek – Ramskogler 6:3, 7:5; Fleichmann – Łosiak 6:2, 6:1; (4) Haliak – Sikorski 6:4, 6:4; Ivanov – (5) Radwan 6:2, 6:2; Soukal – Miller 6:4, 2:6, 6:2; Liska – Fryze 6:1, 6:2; (2) Rodionov – Wrzoł 6:1, 6:2.

Druga runda: Żuk – Morawski 6:3, 6:0; Kozielski – Solomatin 6:1, 6:1; Kwaśniewski – Franko 6:1, 6:3; Śmietana – Norvaisis 6:1, 6:3; Słowik – F. Dudek 6:3, 6:1; Haliak – Fleischmann 6:3, 6:1; Ivanov – Soukal 6:0, 6:2; Rodionov – Liska 6:2, 2:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Żuk – Kozielski 6:2, 6:1; Śmietana – Kwaśniewski 6:3, 6:0; Haliak – Słowik 6:2, 6:3; Rodionov – Ivanov 7:5, 6:4.

Półfinały: Śmietana – Żuk 6:4, 6:2; Rodionov – Haliak 7:6 (6), 6:1.

Finał: Śmietana – Rodionov 6:2, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda:(1) Sikorski/Żuk – bye; Dudek/Morawski – Motuzas/Traskin 6:2, 7:6 (3); (3) Haliak/Hruncak – Franko/Pociej 6:1, 6:2; Juras/Liska – Łosiak/Wrzoł 6:2, 7:5; Fryze/Miller – Baranov/Solomatin walkower; (4) Słowik/Śmietana – Norvaisis/Vaise 6:4, 7:6 (1); Ehrmann/Ramskogler – Kwaśniewski/Tadyszak 6:4, 5:7, 10:8; (2) Kozielski/Radwan – Fekete/Soukal 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Sikorski/Żuk – Dudek/Morawski 6:1, 6:4; Haliak/Hruncak – Juras/Liska 6:2, 6:4; Fryze/Miller – Słowik/Śmietana 0:6, 6:3, 10:6; Ehrmann/Ramskogler – Kozielski/Radwan 3:6, 6:4, 10:8.

Półfinały: Sikorski/Żuk – Haliak/Hruncak 6:3, 6:4; Ehrmann/Ramskogler – Fryze/Miller 6:2, 6:1.

Finał: Sikorski/Żuk – Ehrmann/Ramskogler 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności