Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Zapata Miralles 6:4, 6:1; Taberner - Ajdukovic 7:5, 6:7 (9), 6:4; CAMPINAS: Carballes Baena - Galan 6:4, 6:2; F. Cerundolo - Meligeni Rodrigues Alves 6:1, 6:4.

Zagrali w Złotych Tarasach

Wczoraj na korcie pod szklaną kopułą warszawskich Złotych Tarasów odbyła się impreza z udziałem Klaudii Jans, Alicji Rosolskiej, Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego.

Na początku doszło do dwóch pojedynków mikstów. Nie zabrakło tez pojedynku Matki z Frytką. Zwyciężył Marcin 10:8, choć wynik nie był tym razem najważniejszy.

Z eksportowymi deblistami mogli zagrać także kibice. Czterech śmiałków, którzy zdołali wygrać punkt z tenisistami, otrzymało rakiety Babolata.

Fani tenisa mogli zrobić sobie zdjęcia z idola i zdobyć ich autografy. Fotograf robił zdjęcia kibicom z Mariuszem Fyrstenbergiem, Marcinem Matkowskim oraz Klaudią Jans i Alicją Rosolską.

Fotki zostaną wywołane i podpisane przez tenisistów i tenisistki. Kibice będą mogli przyjechać po nie w kolejnym tygodniu i odebrać za darmo w Złotych Tarasach.

Marcin i Mariusz mają wielkie serce. Wspomogą Fundację Herosi. Ufundują zakup jednego łóżka na oddział onkologii Instytutu Matki i Dziecka.

Zdjęcia w dziale GALERIA

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności