Polski Tenis

WYNIKI

TORONTO WTA 1000: Halep - Teichmann 6:2, 7:5; Gauff - Sabalenka 7:5, 4:6, 7:6 (4); CONCORD WTA 125: Q. Wang - Golubic 6:0, 0:6, 6:3; Scott - Muchova 6:3, 4:0 i krecz Czeszki.
Polska Liga Tenisa

Zagrali w Złotych Tarasach

Wczoraj na korcie pod szklaną kopułą warszawskich Złotych Tarasów odbyła się impreza z udziałem Klaudii Jans, Alicji Rosolskiej, Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego.

Na początku doszło do dwóch pojedynków mikstów. Nie zabrakło tez pojedynku Matki z Frytką. Zwyciężył Marcin 10:8, choć wynik nie był tym razem najważniejszy.

Z eksportowymi deblistami mogli zagrać także kibice. Czterech śmiałków, którzy zdołali wygrać punkt z tenisistami, otrzymało rakiety Babolata.

Fani tenisa mogli zrobić sobie zdjęcia z idola i zdobyć ich autografy. Fotograf robił zdjęcia kibicom z Mariuszem Fyrstenbergiem, Marcinem Matkowskim oraz Klaudią Jans i Alicją Rosolską.

Fotki zostaną wywołane i podpisane przez tenisistów i tenisistki. Kibice będą mogli przyjechać po nie w kolejnym tygodniu i odebrać za darmo w Złotych Tarasach.

Marcin i Mariusz mają wielkie serce. Wspomogą Fundację Herosi. Ufundują zakup jednego łóżka na oddział onkologii Instytutu Matki i Dziecka.

Zdjęcia w dziale GALERIA

Kategoria: