Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Rublev - A. Murray 7:5, 6:2; Khachanov - Norrie 6:2, 6:2; Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Kecmanovic - Monteiro 5:7, 6:3, 6:4; Ramos-Vinolas - Koepfer 7:5, 6:4; Nagal - Garin 6:4, 6:3; Djere - Delbonis 7:6 (1), 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Jabeur 6:4, 4:6, 7:5; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Giorgi - Stojanovic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Złoto dla Nafty Zielona Góra

przez maka

W Centrum Tenisowym Sobota rozgrywane były halowe drużynowe mistrzostwa Polski juniorów.

W turnieju chłopców zwyciężyli Piotr Barański i Jakub Tokarz z Nafty Zielona Góra. W finale pokonali zawodników z DeSki Warszawa.

Ćwierćfinały

Nafta Zielona Góra – Legia Warszawa 3:0 (Barański – P. Lutkowski 6:2, 6:1; Tokarz – Dziedzic 6:4, 6:1; Barański/Tokarz – Dziedzic/P. Lutkowski 6:2, 6:2).

SKT Sopot – Tęcza Kielce 3:0 (Sołtyka – Ł. Chmielewski 6:1, 6:2; Ciaś – D. Chmielewski 6:2, 6:1; Ciaś/F. Zbroja – D. Chmielewski/Ł. Chmielewski 6:1, 6:3).

AZS Poznań – Start Wisła Toruń 2:1 (Wiśniewski – Jędruszczak 3:6, 4:6; Siekierczak – Czarnecki 6:0, 6:0; Grzesiński/Siekierczak – Czarnecki/Jędruszczak 6:1, 6:2).

DeSki Warszawa – bye.

Półfinały

Nafta Zielona Góra – SKT Sopot 3:0 (Barański – Sołtyka 6:4, 6:7 (3), 6:3; Tokarz – Ciaś 6:7 (4), 6:2, 6:2; Barański/Tokarz – Ciaś/F. Zbroja 6:3, 7:5).

DeSki Warszawa – AZS Poznań 3:0 (Romanowicz – Wiśniewski 6:2, 6:4; Kierkuś – Siekierczak 6:4, 6:3; Romanowicz/Kierkuś – Grzesiński/Siekierczak 7:5, 4:6, 10:3).

Finał

Nafta Zielona Góra – DeSki Warszawa 3:0 (Barański – Romanowicz 3:6, 7:6 (1), 7:6 (4); Tokarz – Zaorski 6:4, 6:4; Barański/Tokarz – Kierkuś/Romanowicz 4:6, 6:3, 12:10).

Mecz o 3. miejsce

AZS Poznań – SKT Sopot 2:1 (Wiśniewski – Sołtyka 6:2, 6:2; Ciaś – Siekierczak 5:7, 6:3, 6:2; Grzesiński/Siekierczak – Ciaś/F. Zbroja 6:4, 6:4).

Kolejność: 1. Nafta, 2. DeSki, 3. AZS Poznań, 4. SKT Sopot, 5. Legia, 6. Start Wisła, 7. Tęcza.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności