Polski Tenis

WYNIKI

STUTTGART WTA 500: Kerber - Gorgodze 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Korpatsch 7:5, 3:6, 6:3; Ostapenko - Voegele 6:4, 7:5; STAMBUŁ WTA 250: Kania-Choduń/Wachaczyk - Arruabarrena/Voracova 6:2, 6:2; Kanepi - Diyas 6:4, 6:4; Kostyuk - Kasatkina 6:3, 7:5; Konjuh - Q. Wang 6:1, 6:4; BARCELONA ATP 500: S. Tsitsipas - Munar 6:0, 6:2; Rublev - Gaio 6:4, 6:3; Ramos-Vinolas - Mannarino 6:4, 6:4; Auger-Aliassime - Musetti 4:6, 6:3, 6:0; De Minaur - Bublik 7:6 (3), 6:2; BELGRAD ATP 250: Kecmanovic - Rinderknech 6:3, 3:6, 6:3.

Australian Open 2021 – debel kobiet

przez maka

Magda Linette jest jedyną Polką, która wystąpi w grze podwójnej Australian Open 2021.

Partnerką deblową poznanianki w turnieju wielkoszlemowym w Melbourne (od 8 lutego) będzie pochodząca z Chorwacji Bernarda Pera (reprezentuje USA). Do zmagań w grze podwójnej nie zgłosiły się Iga Świątek i Alicja Rosolska.

Iga Świątek w Melbourne nie zagra w grze podwójnej

Iga skoncentruje się na walce w singlu, a Ala spodziewa się dziecka.  

W Melbourne ciekawe duety stworzą m.in. Szwajcarka Belinda Bencic i Amerykanka Sofia Kenin czy Australijka Ashleigh Barty i Amerykanka Jennifer Brady. 

Na liście oczekujących na start w turnieju głównym debla są: Katarzyna Kawa (z Amerykanką Ann Li), Paula Kania-Choduń, Katarzyna Piter (wspólny występ), Magdalena Fręch (z Rumunką Eleną-Gabrielą Ruse) i Maja Chwalińska (ze Słowaczką Rebeką Sramkovą). Ich gra w Melbourne jest mało prawdopodobna.  

Australian Open 2021 – debel kobiet 

LISTA ZGŁOSZEŃ: Hsieh/Strycova, Babos/Mladenovic, Mertens/Sabalenka, Krejcikova/Siniakova, Bencic/Kenin, Melichar/Schuurs, Barty/Brady, Dabrowski/Mattek-Sands, H-Ch. Chan/L. Chan, Rybakina/Shvedova, Aoyama/Shibahara, Duan/S. Zheng, Anisimova/Vondrousova, Guarachi/Krawczyk, Stosur/S. Zhang, Xu/Yang, L. Kichenok/Ostapenko, Flipkens/Klepac, Carter/Stefani, Blinkova/Kudermetova, Siegemund/Zvonareva, Hradecka/Kr. Pliskova, Gauff/McNally, Pavlyuchenkova/Sevastova, Riske/Tomljanovic, Kasatkina/Kontaveit, Ferro/Teichmann, Dolehide/Rogers, Muhammad/Pegula, LINETTE/PERA, Bozukova/Sorribes Tormo, Diyas/Puitntseva, Niculescu/Tig, Cornet/Watson, Jabeur/McHale, Bondarenko/N. Kichenok, Fichman/Olmos, Barthel/Friedsam, Begu/Podoroska, Alexandrova/Sizikova, Rus/Zidansek, Peschke/Van der Hoek, Lapko/Yastremska, Jurak/Stojanovic, Han/Zhu, Kalinskaya/Kuzmova, Rodionova/Sanders, Mitu/Olaru, Ninomiya/Santmaria, Lister/Van Uytvanck, Voracova/Y. Wang, Arruabarrena/Christian, Krunic/Trevisan, Kostyuk/Sasnovich, Garcia Perez/Kalashnikova, A. Bogdan/Peterson, Badosa/Kovinic. 

Rezerwowe: 1. Doi/Hibino, 2. Brengle/Davis, … 7. KAWA/A. LI, 11. KANIA-CHODUŃ/PITER, 14. FRĘCH/RUSE, 25. CHWALIŃSKA/SRAMKOVA. 

Kategoria: WTA

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności