Logo Polski Tenis

WYNIKI

SEUL: Muchova - Linette 6:1, 6:1; OSAKA: N. Osaka - Pavlyuchenkova 6:2, 6:3; METZ: Tsonga - Bedene 6:7 (4), 7:6 (4), 6:3; SANKT PETERSBURG: Medvedev - Coric 6:3, 6:1; WUHAN: Collins - V. Williams 7:5, 7:6 (5); Yastremska - Tomljanovic 7:6 (5), 6:2; Hercog - Pegula 6:0, 6:1; Pera - Brady 6:4, 3:6, 6:4; Sabalenka - Sasnovich 6:1, 6:2; C. Garcia - Kasatkina 6:2, 6:2; Rybakina - Lin Zhu 7:5, 2:6, 6:0; Stephens - S. Zhang 7:5, 6:4; Strycova - Xiyu Wang 6:4, 6:2.

Aktualności

Drużynowe Mistrzostwa Polski młodzików

Na kortach AZS Poznań odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski młodzików (do lat 14). 

Zwyciężyli zawodnicy AZS Poznań (Fryderyk Lechno-Wasiutyński, Jakub Gogulski, Hugo Kwaśniewski, Mikołaj Kowal, Mateusz Lange, Kacper Wasiak). Srebro dla graczy z Andrychowa. 

ĆWIERĆFINAŁY

AZS Poznań – MKT Łódź 6:0: Lechno-Wasiutyński – Gołębiowski 6:1, 6:2; Gogulski – Kawałkowski 6:2, 6:4; Lange – Maranda 7:5, 6:0; M. Kowal – Kołodziejczyk 7:6, 6:0; Lange/Lechno-Wasiutyński – Gołębiowski/Kawałkowski 6:0, 6:3; H. Kwaśniewski/Wasiak – Kołodziejczyk/Maranda 6:0, 2:6, 10:7;

BKT Advantage Bielsko-Biała – Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa 6:0: Jędrzejczak – Barcik 6:1, 6:2; Migdalski – Juszczak 6:4, 5:7, 6:3; Michałowski – Królikowski 2:6, 6:4, 7:6; Makarenko – Garbacz 6:3, 6:4; Jędrzejczak/Migdalski – Barcik/Juszczak 6:4, 7:5; Makarenko/Tomasiak – Garbacz/Królikowski 1:6, 6:3, 12:10;

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój – Górnik Bytom 4:2: Wójcicki – Mazur 7:6, 6:4; Kokot – J. Wieczorek 6:3, 5:7, 7:5; Pankowski – A. Wieczorek 6:2, 6:0; O. Wiśniewski – Voigt 1:6, 0:6; Kokot/Wójcicki – Mazur/J. Wieczorek 4:6, 6:1, 10:6; Pankowski/O. Wiśniewski – Spychalski/Wieczorek 2:6, 6:4, 6:10;

MKS Andrychów – KKS Włókniarz 1925 w Kaliszu 5:1: Kubalka – Biedermann 3:6, 3:6; Janzen – Szymczak 7:6, 6:4; A. Majchrzak – Krzyżosiak-Michnikowski 6:0, 6:3; Allen – Budzyński 6:3, 6:2; Janzen/Kubalka – Biedermann/Budzyński 6:4, 4:6, 10:5; Allen/Majchrzak – Krzyżosiak-Michnikowski/Szymczak 6:3, 6:4.

O MIEJSCA 5-8

Fundacja SAT Szczecin – MKS Łódź 5:1: Barcik – Gołębiowski 6:1, 6:2; Juszczak – Kawałkowski 6:1, 6:0; Królikowski – Maranda 6:0, 6:1; Garbacz – Kołodziejczyk 4:6, 5:7; Barcik/Królikowski – Gołębiowski/Kawałkowski 7:5, 6:2; Garbacz/Juszczak – Kołodziejczyk/Maranda 7:6, 6:2;

Włókniarz – Górnik 3:3 (sety 7:6): Biedermann – Mazur 4:6, 4:6; Szymczak – J. Wieczorek 6:1, 6:2; Krzyżosiak-Michnikowski – Spychalski 6:3, 7:6; Budzyński – Voigt 6:4, 0:6, 2:6; Biedermann/Krzyżosiak-Michnikowski – Mazur/J. Wieczorek 6:0, 6:4; Budzyński/Szymczak – Spychalski/Voigt 0:6, 4:6.  

O 7. LOKATĘ

MKT Łódź – Górnik Bytom 4:2: Gołębiowski – Mazur 0:6, 6:3, 2:6; Kawałkowski – J. Wieczorek 7:6, 6:3; Maranda – Spychalski 6:7, 6:3, 6:1; Kołodziejczyk – A. Wieczorek 7:6, 7:5; Gołębiowski/Kawałkowski – Mazur/J. Wieczorek 4:6, 6:7; Kołodziejczyk/Maranda – Spychalski/A. Wieczorek 3:6, 6:2, 10:2.

O 5. POZYCJĘ

Fundacja SAT Szczecin – Włókniarz 3:3 (sety 7:7, gemy: Barcik – Biedermann 6:7, 5:7; Juszczak – Szymczak 6:2, 3:6, 7:5; Królikowski – Krzyżosiak-Michnikowski 6:7, 6:2, 0:6; Garbacz – Budzyński 2:6, 1:6; Barcik/Królikowski – Biedermann/Krzyżosiak-Michnikowski 6:2, 6:3; Garbacz/Juszczak – Budzyński/Szymczak 6:0, 6:2. 

PÓŁFINAŁY

AZS Poznań – Advantage 4:2: Lechno-Wasiutyński – Jędrzejczak 7:6, 6:3; Gogulski – Tomasiak 2:6, 6:4, 7:5; H. Kwaśniewski – Migdalski 3:6, 0:6; M. Kowal – Michałowski 6:0, 6:0; Lange/Lechno-Wasiutyński – Jędrzejczak/Migdalski 7:6, 6:1; Kwaśniewski/Wasiak – Makarenko/Tomasiak 1:6, 1:6.

MKS Andrychów – SKF KT Szczawno-Zdrój 4:2: Kubalka – Wójcicki 6:3, 6:3; Janzen – Kokot 5:7, 5:7; A. Majchrzak – Pankowski 6:1, 6:0; Czubak – O. Wiśniewski 6:2, 4:6, 3:6; Janzen/Kubalka – Pankowski/Wójcicki 6:2, 6:3; Allen/Majchrzak – Kokot/Pniewski 6:3, 6:2.

O 3. MIEJSCE

Advantage – SKF KT Szczawno-Zdrój 5:1: Jędrzejczak – Wójcicki 6:3, 6:1; Migdalski – Kokot 6:2, 6:0; Michałowski – Pankowski 3:6, 3:6; Makarenko – O. Wiśniewski 6:3, 6:4; Jędrzejczak/Migdalski – Pankowski/Wójcicki 3:6, 6:3, 10:8; Makarenko/Tomasiak – Kokot/Pniewski 6:3, 7:6. 

FINAŁ

AZS Poznań – MKS Andrychów 5:1: Lechno-Wasiutyński – Kubalka 6:3, 7:5; Gogulski – Janzen 2:6, 6:4, 6:4; H. Kwaśniewski – A. Majchrzak 2:3, 3:6; M. Kowal – Allen 6:2, 6:1; Lange/Lechno-Wasiutyński – Kubalka/Majchrzak 6:3, 6:4; Gogulski/Kwaśniewski – Allen/Janzen 6:2, 4:6, 11:9. 

Kategoria: PZT
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności