Logo Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG: Svitolina - Linette 7:6 (0), 7:5; Teichmann - Pavlyuchenkova 7:6 (3), 7:5; Rybakina - Cornet 6:3, 7:6 (8); S. Zhang - Burel 6:3, 7:6 (3); HAMBURG: Humbert - Medvedev 6:4, 6:3; Garin - Nishikori 6:0, 6:3; Bautista Agut - Basilashvili 6:4, 6:3; Hanfmann - Monfils 6:4, 6:3; Koepfer - Nishioka 7:6 (0), 4:6, 6:1; Fognini - Kohlschreiber 4:6, 6:1, 7:5; Auger-Aliassime - Sonego 6:2, 7:6 (2); Bublik - Ramos-Vinolas 6:2, 7:6 (5); Khachanov - Struff 7:6 (5), 4:6, 7:5.

Aktualności

Drużynowe Mistrzostwa Polski Skrzatów

Krakowski Klub Sportowy Olsza gościł uczestników Drużynowych Mistrzostw Polski chłopców U12.

W turnieju finałowym A walczyli młodzi tenisiści z Nowego Sącza, Szczawna-Zdroju, Krakowa, Książenic, Bytomia, Elbląga i Kostrzyna. Złoto dla graczy z Nowego Sącza. 

Srebro wywalczyli zawodnicy z Krakowa. Cenny brąz dla tenisistów z Książenic.

ĆWIERĆFINAŁY

STT Fakro Nowy Sącz – KSKT Szczawno-Zdrój 6:0: Jeż/Plenkiewicz – Burbo/Mataczyński 6:0, 6:0; Litwic/Stańczyk – Guziński/Nadała 6:0, 6:2; Stańczyk – Burbo 6:0, 6:1, Litwic – Nadała 6:0, 6:3; Jeż – Guziński 6:1, 6:1; Chrzanowski – Mataczyński 6:0, 6:0;

FKT Astra Książenice – Nadwiślanin Kraków 4:2: Fletcher/Urbański – Paradowski/Skrzyński 6:3, 6:4; Karpiński/Szary – Kiełb/Sikora 1:6, 6:7 (3); Urbański – Skrzyński 6:4, 6:1; Fletcher – Kiełb 6:1, 6:2; Wandel – Sikora 2:6, 3:6; Karpiński – Paradowski 6:4, 5:7, 10:7;

Górnik Bytom – TT Score Elbląg 5:1: Chłodnicki/Kluj – M. Kwiatkowski/Łuszewicz 6:0, 6:1; Krzyśko/Mazur – Piotrowski/Płocharczyk 6:2, 1:6, 10:7; Chłodnicki – M. Kwiatkowski 6:1, 6:4; Kluj – Płocharczyk 6:2, 6:2; Krzyśko – Piotrowski 6:2, 6:2; Biegalski – Łukaszewicz 5:7, 0:6;    

KT Błonia Kraków – Kostrzyński Klub Tenisowy 6:0: A. Kasperski/P. Kowal – Winiarczyk/Zbierański 6:2, 6:0; Sadzik/Tryjański – I. Tejerina/S. Tejerina 6:2, 6:1; Tryjański – S. Tejerina 6:3, 6:2; Sadzik – I. Tejerina 7:5, 6:3; Podczaszy – Winiarczyk 6:4, 7:6 (8); Hogg – Furmanek 6:3, 6:1.  

MIEJSCA 5-8

Nadwiślanin – KSKT Szczawno-Zdrój 6:0: Kiełb/Skrzyński – Burbo/Nadała 7:5, 6:4; Paradowski/Sikora – Guziński/Mataczyński 6:1, 6:2; Skrzyński – Burbo 6:3, 6:2; Kiełb – Nadała 6:1, 6:2; Sikora – Guziński 6:0, 6:3; Paradowski – Mataczyński 6:2, 6:1; 

Score – KKT Kostrzyn 3:3 (sety 7:6): M. Kwiatkowski/Piotrowski – I. Tejerina/S. Tejerina 6:3, 6:7 (2), 9:11; Łukaszewicz/Płocharczyk – Furmanek/Winiarczyk 6:2, 6:4; M. Kwiatkowski – I. Tejerina 2:6, 2:6; Płocharczyk – S. Tejerina 6:2, 6:3; Piotrowski – Winiarczyk 4:6, 1:6; Łukaszewicz – Zbierański 7:6 (3), 6:4. 

PÓŁFINAŁY

STT Fakro – Astra 6:0: Jeż/Plenkiewicz – Urbański/Szary 6:3, 6:0; Litwic/Stańczyk – Fletcher/Wandel 6:0, 7:6 (4); Plenkiewicz – Urbański 6:4, 6:2; Litwic – Fletcher 6:3, 7:6 (4); Jeż – Wandel 6:0, 6:0; Chrzanowski – Szary 0:6, 7:5, 11:9;

Błonia – Górnik 6:0: Sadzik/Tryjański – Chłodnicki/Kluj 6:2, 6:0; A. Kasperski/P. Kowal – Krzyśko/Mazur 6:2, 6:2; Sadzik – Chłodnicki 6:2, 1:6, 10:3; Tryjański – Kluj 6:2, 6:4; A. Kasperski – Mazur 6:2, 6:2; P. Kowal – Krzyśko 6:2, 6:0.

O 3. MIEJSCE

Astra – Górnik 4:2: Fletcher/Urbański – Chłodnicki/Kluj 6:4, 6:1; Karpiński/Szary – Krzyśko/Mazur 6:3, 7:6 (6); Urbański – Chłodnicki 6:4, 6:7 (1), 7:10; Fletcher – Kluj 6:4, 6:1; Szary – Mazur 4:6, 2:6; Karpiński – Krzyśko 6:4, 7:5.

FINAŁ

STT Fakro – Błonia 3:3 (sety 7:7, w gemach lepszy STT Fakro): Jeż/Plenkiewicz – Sadzik/Tryjański 3:6, 6:2, 10:4; Litwic/Stańczyk – A. Kasperski/P. Kowal 7:5, 4:6, 8:10; Plenkiewicz – Sadzik 6:2, 6:2; Stańczyk – Tryjański 4:6, 4:6; Litwic – A. Kasperski 6:0, 6:2; Jeż – P. Kowal 6:7 (5), 2:6.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności