Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2.

Halowe mistrzostwa Polski juniorów

WTS DeSki Warszawa gościło uczestników halowych mistrzostw Polski juniorów (do lat 18).

Do finału turniejów singlowych awansowali Weronika Falkowska, Julia Oczachowska, Piotr Śmietana i Konrad Fryze.

Złoto medale zdobyli Falkowska i Śmietana. W grze podwójnych triumfowali Oczachowska i Adrianna Sosnowska oraz Fryze i Marcin Skowroński.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Raupuk – Frankowski 6:1, 6:0; Filar – Skowroński 2:6, 6:4, 7:6 (5); Mol – Garwacki 4:6, 6:2, 7:6 (4); (8) Sadal – Wrzoł 5:7, 6:3, 6:4; Fryze – (3) Kozielski 6:2, 6:4; Grzegorczyk – Zamorski 6:2, 6:2; Dworak – Filipowski 7:6 (4), 6:1; (6) Morawski – Kimaszewski 6:2, 6:0; (5) Śmietana – Dudek 6:3, 6:2; Łosiak – P. Kwiatkowski 6:2, 6:1; Piekarek – Karczmarczyk 6:3, 7:5; (4) M. Kwaśniewski – A. Pawlicki 6:3, 6:1; Mikuła – (7) Malmon 3:6, 6:0, 6:1; Sikorski – Autuch 7:5, 6:2; Jankowiak – Tadyszak 6:4, 6:3; (2) K. Pociej – A. Kwiatkowski 6:1, 6:3.

Druga runda: Raupuk – Filar 6:3, 7:6 (3); Mol – Sadal 6:3, 6:2; Fryze – Grzegorczyk 6:3, 6:4; Morawski – Dworak 6:2, 2:6, 6:3; Śmietana – Łosiak 6:1, 6:2; M. Kwaśniewski – Piekarek 6:2, 6:1; Sikorski – Mikuła 4:6, 6:2, 6:3; K. Pociej – Jankowiak 6:3, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Raupuk – Mol 6:1, 6:0; Fryze – Morawski 6:1, 6:1; Śmietana – M. Kwaśniewski 6:1, 6:2; K. Pociej – Sikorski 6:2, 6:1.

Półfinały: Fryze – Raupuk 3:6, 7:5, 6:2; Śmietana – K. Pociej 6:3, 6:0.

Finał: Śmietana – Fryze 6:3, 6:1.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Falkowska – W. Pociej 6:1, 6:2; Szymczuch – Podlińska 6:4, 7:5; K. Jaśkiewicz – Psut 7:5, 6:3; (8) Sosnowska – Piątek 6:1, 6:2; (3) Kubicz – Bogus 7:6 (4), 6:1; Sierzputowska – Kostka 6:2, 6:4; Jeleń – Marut 6:0, 6:1; (5) Rutkowska – K. Wiśniewska 6:1, 4:6, 6:3; (7) Silwanowicz – Światłoń 6:3, 6:4; G. Końska – Grzywocz 6:4, 6:2; Szczygielska – Komorowska 6:3, 6:3; Oczachowska – (4) Bednarczyk 6:4, 6:3; (6) Furmaniak – Pindelska 6:4, 2:6, 6:2; Wilk – Pietraszkiewiz 6:1, 6:3; Derecka – Ciura 2:0 i krecz Julii; (2) Foryś – Domańska 6:0, 6:0.

Druga runda: Falkowska – Szymczuch 6:4, 6:4; Sosnowska – K. Jaśkiewicz 6:4, 6:7 (6), 6:1; Kubicz – Sierzputowska 7:5, 6:4; Rutkowska – Jeleń 6:4, 6:0; Silwanowicz – G. Końska 6:1, 4:6, 6:4; Oczachowska – Szczygielska 6:3, 6:4; Furmaniak – Wilk 4:6, 6:2, 6:2; Foryś – Derecka 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Falkowska – Sosnowska 6:3, 6:3; Rutkowska – Kubicz 3:6, 6:2, 7:5; Oczachowska – Silwanowicz 7:5, 6:2; Furmaniak – Foryś 6:4, 5:7, 6:4.

Półfinały: Falkowska – Rutkowska 6:3, 6:4; Oczachowska – Furmaniak 6:2, 6:3.

Finał: Falkowska – Oczachowska 4:6, 6:3, 7:6 (2).

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kwaśniewski/Raupuk – bye; Grzegorczyk/Sikorski – M. Pawlicki/Piekarek 6:2, 6:3; Fryze/Skowroński – (3) Malmon/K. Pociej 6:1, 7:6 (5); Sadal/Wrzoł – Filipowski/Karczmarczyk 7:5, 6:4; Jankowiak/A. Pawlicki – Dudek/Tadyszak 6:7 (8), 7:6 (3), 10:8; (4) Łosiak/Morawski – A. Kwiatkowski/Mikuła 7:6 (3), 7:6 (4); Autuch/Kimaszewski – Garwacki/P. Kwiatkowski 7:5, 6:4; (2) Kozielski/Śmietana – B. Andrzejczak/Lainer 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Kwaśniewski/Raupuk – Grzegorczyk/Sikorski 7:5, 7:6 (6); Fryze/Skowroński – Sadal/Wrzoł 6:3, 6:0; Jankowiak/A. Pawlicki – Łosiak/Morawski 1:6, 6:4, 13:11; Kozielski/Śmietana – Autuch/Kimaszewski 6:1, 6:1.

Półfinały: Fryze/Skowroński – Kwaśniewski/Raupuk 7:6 (4), 6:1; Jankowiak/A. Pawlicki – Kozielski/Śmietana 6:2, 6:0.

Finał: Fryze/Skowroński – Jankowiak/A. Pawlicki 6:1, 6:4.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Foryś/Kubicz – bye; Bogus/Grzywocz – Pietraszkiewicz/Zając 6:3, 6:2; (4) Bednarczyk/Światłoń – Ciura/Komorowska walkower; W. Pociej/Sierzputowska – Końska/Psut 6:3, 6:1; Oczachowska/Sosnowska – Derecka/Jeleń 6:2, 6:2; K. Jaśkiewicz/Silwanowicz – (3) Furmaniak/Piątek 7:6 (5), 6:1; Wilk/Wiśniewska – Pindelska/Szczygielska 6:4, 6:2; (2) Falkowska/Rutkowska – Kostka/Podlińska 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Foryś/Kubicz – Bogus/Grzywocz 6:0, 6:3; Pociej/Sierzputowska – Bednarczyk/Światłoń 6:3, 6:3; Oczachowska/Sosnowska – Jaśkiewicz/Silwanowicz 7:5, 7:5; Falkowska/Rutkowska – Wilk/Wiśniewska 6:0, 6:3.

Półfinały: Foryś/Kubicz – Pociej/Sierzputowska 6:3, 6:2; Oczachowska/Sosnowska – Falkowska/Rutkowska 2:6, 6:3, 14:12.

Finał: Oczachowska/Sosnowska – Foryś/Kubicz 6:2, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Raupuk – Stach 6:0, 6:1; Pyrkosz – Olszowy 6:3, 6:4; Gałka – Lesman 6:2, 6:2; Mol – Olech 6:0, 6:0; Krzeptowski – Stajszczak 6:3, 6:7 (9), 6:3; Wrzoł – M. Pawlicki 6:2, 6:3; Lainer – Kotwicki 6:4, 6:2; Piekarek – Bednarczuk 6:4, 7:6 (5); Zamorski – Ciecierski 6:2, 6:1; Cieślewicz – Budnik 6:4, 6:2; Garwacki – Grodzki 6:1, 6:1; Kolasiński – Kurek 6:2, 6:4; Krupowies – Kozioł 6:0, 6:3; Dworak – Bujakiewicz 6:2, 6:7 (5), 7:5; Filar – Błaszczyk 6:3, 2:6, 6:2; B. Andrzejczak – Skonieczny 6:1, 6:2.

Druga runda: Raupuk – Pyrkosz 6:1, 6:1; Mol – Gałka 6:3, 4:6, 6:3; Wrzoł – Krzeptowski 6:4, 6:4; Piekarek – Lainer 7:5, 6:4; Zamorski – Cieślewicz 6:2, 6:0; Garwacki – Kolasiński 6:4, 7:5; Dworak – Krupowies 6:0, 6:2; Filar – B. Andrzejczak 6:4, 6:2.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Wilk – bye; Światłoń – bye; Pindelska – bye; Derecka – Walczak 6:3, 2:6, 6:4; Marut – Koźluk 6:0, 6:0; Psut – Habrych 6:2, 6:3; Jeleń – Zając 6:0, 6:3; Domańska – Kratiuk 6:1, 7:6 (4).

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności