Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Ajdukovic 7:5, 6:7 (9), 6:4; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

Halowy Puchar Polski w Bydgoszczy – wyniki

W Bydgoszczy rozgrywany był trzeci turniej Halowego Pucharu Polski kobiet i mężczyzn.

Wcześniejsze zawody odbyły się w Bytomiu i Warszawie. W finałach singla w Bydgoszczy Julia Oczachowska wygrała z Olą Jeleń, a Maciej Rajski pokonał Dominika Nazaruka. W deblu panów wygrali Piotr Galus i Mikołaj Szmyrgała. 

W grze podwójnej pań zwyciężyły Wiktoria Rutkowska i Aleksandra Wierzbowska.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Oczachowska – bye; Wróbel – bye; Lipiec – N. Komar 6:3, 6:4; (8) Formella – bye; (4) Wysoczańska – bye; Gustowska – bye; Rutkowska – bye; (7) K. Jaśkiewicz – bye; (6) Krygier – bye; Jodłowska – Slobodian 6:0, 6:1; M. Komar – Czerny 6:4, 6:2; (3) Wierzbowska – bye; (6) Nebelska – bye; Jastrzębska – Zaremba 6:3, 2:6, 12:10; Powąska-Kobylarz – W. Ejsmont 5:7, 6:3, 10:6; (2) Jeleń – bye. 

Druga runda: Oczachowska – Wróbel 6:0, 6:0; Lipiec – Formella 4:6, 6:2, 10:6; Wysoczańska – Gustowska walkower; Rutkowska – K. Jaśkiewicz 4:6, 6:4, 10:2; Jodłowska – Krygier 6:2, 6:3; Wierzbowska – M. Komar 7:6 (3), 6:2; Jastrzębska – Nebelska 6:0, 6:7 (5), 10:2; Jeleń – Powąska-Kobylarz 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Oczachowska – Lipiec 6:4, 6:4; Rutkowska – Wysoczańska 6:4, 1:6, 10:8; Wierzbowska – Jodłowska 6:1, 6:4; Jeleń – Jastrzębska 6:0, 6:1.

Półfinały: Oczachowska – Rutkowska 6:0, 6:1; Jeleń – Wierzbowska 6:4, 7:6 (3).

Finał: Oczachowska – Jeleń 3:1 i krecz Oli.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Rajski – bye; D. Wiśniewski – Wetoszka 6:3, 7:5; Kamrowski – Sikharulidze 6:1, 4:0 i krecz Sergo; (7) K. Gajewski – M. Matuszewski 6:2, 6:1; (3) Gryńkowski – bye; B. Wojnar – Biliński 6:2, 6:2; Orlikowski – Rudnicki 6:2, 6:0; (6) Wójcik – Andrzejczuk 4:6, 6:0, 10:8; (5) P. Matuszewski – Pawlak 6:4, 6:4; Szmyrgała – Bronka 6:2, 6:2; Szajrych – Wajdemajer 6:1, 6:4; (4) Mikuła – bye; (8) Nazaruk – M. Adamek 6:4, 6:2; Kielan – Borkowski 7:6 (2), 4:6, 12:10; Bienkiewicz – B. Andrzejczak 6:2, 7:6 (6); (2) Galus – bye. 

Druga runda: Rajski – D. Wiśniewski 6:2, 6:3; Kamrowski – K. Gajewski 6:3 i krecz Kamila; Gryńkowski – B. Wojnar 6:3, 6:2; Orlikowski – Wójcik 7:6 (4), 7:6 (4); P. Matuszewski – Szmyrgała 7:5, 6:3; Szajrych – Mikuła 7:6 (7), 3:6, 10:8; Nazaruk – Kielan 4:1 i krecz Szymona; Bienkiewicz – Galus 7:5, 2:6, 10:6.

Ćwierćfinały: Rajski – Kamrowski 6:4, 6:1; Gryńkowski – Orlikowski 7:6 (5), 4:6, 10:5; P. Matuszewski – Szajrych 6:4, 6:2; Nazaruk – Bienkiewicz 7:6 (5), 6:2.

Półfinały: Rajski – Gryńkowski 7:5, 6:2; Nazaruk – P. Matuszewski 6:3, 6:4.

Finał: Rajski – Nazaruk 6:2, 6:2.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Jaśkiewicz/Oczachowska – bye; Ejsmont/Nebelska – Jodłowska/Krygier 6:4, 7:6 (5); Formella/Lipiec – Komar/Komar 7:6 (2), 6:1; (2) Rutkowska/Wierzbowska – bye. 

Półfinały: Jaśkiewicz/Oczachowska – Ejsmont/Nebelska 6:1, 6:4; Rutkowska/Wierzbowska – Formella/Lipiec 4:6, 6:0, 10:5.

Finał: Rutkowska/Wierzbowska – Jaśkiewicz/Oczachowska 6:2, 7:5.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Mikuła/Wójcik – Kamrowski/Wajdemajer 6:4, 7:6 (4); Gajewski/Szajrych – Andrzejczuk/Skonieczny 7:5, 6:3; Kielan/P. Matuszewski – Rudnicki/Wetoszka 7:6 (2), 6:3; Galus/Szmyrgała – (2) Nazaruk/Rajski 6:4, 6:4. 

Półfinały: Mikuła/Wójcik – Gajewski/Szajrych walkower; Galus/Szmyrgała – Kielan/P. Matuszewski 7:5, 7:6 (6).

Finał: Galus/Szmyrgała – Mikuła/Wójcik 7:6 (5), 5:7, 10:6. 

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności