Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

Halowy Puchar Polski w Warszawie – wyniki

Na kortach Mery w Warszawie odbył się Halowy Puchar Polski kobiet i mężczyzn.

W drugim turnieju cyklu (pierwszy odbył się w Bytomiu) w stolicy zwyciężyli Martyna Kubka i Michał Dembek. W deblu najlepsi byli: Wiktoria Rutkowski Aleksandra Wierzbowska oraz Szymon Kielan i Dominik Nazaruk. 

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Kubka – bye; K. Jaśkiewicz – W. Ejsmont 6:2, 6:2; Lipiec – N. Komar 6:4, 6:0; (8) Nebelska – bye; (4) Jeleń – bye; B. Przybylska – Bajorek 7:5, 6:1; Jastrzębska – Slobodian 6:0, 6:1; (6) Wierzbowska – bye; Frankowska (zastąpiła Sasiak) – bye; Formella – Gustowska 5:7, 6:4, 12:10; Gruszczyńska – Niemc 6:2, 6:0; (3) Hędrzak – bye; (5) Podlińska – bye; Rutkowska – Zaremba 6:3, 6:2; Koralnik – Czerny 6:0, 6:0; (2) Oczachowska – bye.  

Druga runda: Kubka – K. Jaśkiewicz 6:3, 6:2; Lipiec – Nebelska 6:0, 6:3; Jeleń – B. Przybylska 6:2, 6:2; Wierzbowska – Jastrzębska 6:2, 2:0 i krecz Pauliny; Formella – Frankowska 6:0, 3:6, 13:11; Hędrzak – Gruszczyńska 6:4, 1:6, 10:6; Podlińska – Rutkowska 6:2, 6:7 (4), 10:7; Koralnik – Oczachowska 6:3, 3:6, 12:10.

Ćwierćfinały: Kubka – Lipiec 6:3, 6:1; Jeleń – Wierzbowska 6:2, 6:2; Formella – Hędrzak 7:5, 2:1 i krecz Magdy; Koralnik – Podlińska 6:1, 6:4. 

Półfinały: Kubka – Jeleń 6:2, 6:0; Koralnik – Formella 3:6, 7:5, 10:7.

Finał: Kubka – Koralnik 6:0, 6:3. 

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Dembek – bye; Kamrowski – B. Wojnar 6:1, 6:2; D. Wiśniewski – Bedra 6:3, 6:2; (6) P. Matuszewski – bye; (4) Gryńkowski – bye; Biliński – Zychowicz 6:0, 7:5; Kielan – Wajdemajer 6:3, 7:5; (5) Mikuła – bye; (7) K. Gajewski – bye; Orlikowski – M. Matuszewski 6:0, 6:4; Bronka – Olech 6:4, 6:1; (3) Galus – bye; (8) Nazaruk – bye; Sikharulidze – A. Bojarski 6:4, 6:3; Szajrych – Pawlak 6:2, 6:4; (2) Rajski – bye. 

Druga runda: Dembek – Kamrowski 6:3, 6:1; P. Matuszewski – D. Wiśniewski 6:3, 6:3; Gryńkowski – Biliński 6:0, 6:2; Kielan – Mikuła 6:3, 3:6, 10:8; K. Gajewski – Orlikowski 6:2, 6:4; Galus – Bronka 6:1, 7:6 (2); Nazaruk – Sikharulidze 6:3, 6:2; Rajski – Szajrych 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Dembek – P. Matuszewski 6:3, 3:6, 12:10; Kielan – Gryńkowski 6:7 (5), 7:6 (6), 10:6; K. Gajewski – Galus 6:2, 3:6, 10:3; Rajski – Nazaruk 6:2, 7:6 (6).

Półfinały: Dembek – Kielan 6:2, 7:6 (5); Rajski – K. Gajewski 7:6 (4), 6:3.

Finał: Dembek – Rajski 6:3, 6:3.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Oczachowska/Podlińska – bye; Rutkowska/Wierzbowska – Czerny/N. Komar 6:2, 4:6, 10:2; Hędrzak/Jeleń – Formella/Gruszczyńska 4:6, 6:3, 10:5; Gustowska/Lipiec – (2) Jastrzębska/Jaśkiewicz 6:3, 6:4. 

Półfinały: Rutkowska/Wierzbowska – Oczachowska/Podlińska 6:2, 6:3; Hędrzak/Jeleń – Gustowska/Lipiec 6:2, 6:3.

Finał: Rutkowska/Wierzbowska – Hędrzak/Jeleń walkower.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Zieliński/Żuk – Chudy/Olech 6:0, 6:3; Kielan/Nazaruk – Sikharulidze/B. Wojnar 6:2, 6:1; Galus/Orlikowski – Kamrowski/Wajdemajer 6:3, 7:6 (8); (2) Dembek/P. Matuszewski – K. Gajewski/Szajrych 3:6, 6:3, 10:8.  

Półfinały: Kielan/Nazaruk – Zieliński/Żuk 6:2, 1:6, 10:6; Galus/Orlikowski – Dembek/P. Matuszewski 6:3, 6:3. 

Finał: Kielan/Nazaruk – Galus/Orlikowski 7:6 (8), 6:7 (1), 10:6.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności