Logo Polski Tenis

WYNIKI

BASTAD: E. Ymer - Monteiro 6:3, 2:6, 7:5; Delbonis - Zapata Miralles 7:5, 3:6, 6:2; J. Sousa - Kovalik 7:6 (3), 6:4; Chardy - Carreno Busta 6:4, 4:6, 7:5; Jarry - Laaksonen 7:6 (1), 7:5; Ramos-Vinolas - Lestienne 6:1, 7:5; Novak - Darcis 6:2, 7:5; Londero - Arguello 6:3, 6:2; Dzumhur - Ruud 6:4, 6:2; Dellien - Gulbis 6:2, 2:1 i krecz Łotysza; UMAG: Bagnis - Klizan 4:6, 6:3, 7:5; Lorenzi - Torebko 5:7, 6:4, 7:6 (3); Travaglia - Fabbiano 6:3, 6:2; Serdarusic - Trungelliti 6:3, 6:3; NEWPORT: Bublik - Bolt 6:4, 2:6, 7:6 (4); Ebden - Schnur 6:1, 2:6, 6:3; Kudla - Klahn 6:4, 7:6 (5); LOZANNA: Waltert - Goerges 6:7 (5), 6:4, 3:2 i krecz Niemkmi; Buzarnescu - Voegele 1:6, 6:1, 6:0; Kiick - Maria 6:1, 6:0; Samsonova - Parmentier 6:0, 3:6, 6:3; Stosur - Haas 4:6, 7:5, 6:3; Cornet - Trevisan 6:4, 6:4; BUKARESZT: Juvan - Shinikova 5:7, 6:1, 6:1; Cristian - Cirstea 6:4, 4:6, 6:2; Kr. Pliskova - Cadantu 7:5, 6:1; Kudermetova - Rus 6:2, 6:4; Tig - Bondar 6:2, 6:1; Begu - Krunic 7:5, 6:1.

Aktualności

Kinder+Tennis Trophy – finały w Nicei

Na kortach Akademii Patricka Mouratoglou rozegrano finały Kinder+Tennis Trophy 2018.

Polska po raz pierwszy w historii uczestniczy w tym wyjątkowym projekcie dla graczy do lat 10, 12 i 14. Kwalifikacyjne turnieje odbyły się w Kołobrzegu i Szczawnie-Zdroju.

12-latki

W rywalizacji w Nicei w gronie 12-latek w pierwszej rundzie Antonina Czajka przegrała z Węgierką Melindą Biro 4:6, 0:6. W drugiej rundzie Laura Stypuła nie sprostała Węgierce Kitti Molnar 0:6, 1:6.

14-latki

Wśród 14-latek walczyło osiem zawodniczek. W ćwierćfinale Kamila Popławska wygrała z Irlandką Eimear Freeley 6:0, 6:0 i Izraelką Tali Malykhin 6:0, 6:0. Zuzanna Frankowska pokonała Irlandkę Aoife Hughes 6:0, 6:0 i Włoszkę Sofię Lauretti 6:0, 6:2. W finale Popławska była lepsza od Frankowskiej 6:1 i krecz Zuzanny.

12-latkowie

W zmaganiach 12-latków Grzegorz Zemła wygrał z Włochem Francesco Genovese 6:2, 6:4 i Izraelczykiem Danielem Fedchenko 6:0, 6:2. W półfinale przegrał z Bułgarem Ivailo Simeonovem.

Tomasz Berkieta pokonał Niemca Marka Wagnera 6:1, 6:0, Włocha Pasquala Schiavone 6:1, 6:0 i Marcina Andrzejczaka 6:3, 4:6, 10:4.W finale wygrał z Simeonovem 6:1, 6:2.

Andrzejczak wcześniej był lepszy od Bułgara Hristiana Bidjeva 6:2, 6:0 i Węgra Andrasa Zsembery’ego 6:1, 6:1.

14-latkowie

W gronie 14-latków Kacper Szymkowiak wygrał z Izraelczykiem Zoharem Yanivem 6:4, 6:1 oraz Włochami Lukę Collettiego 6:1, 6:0 i Giuseppe Corsaro 6:2, 6:0. W finale uporał się z Włochem Andreą Zanninim 6:2, 6:2.

Drabinki

Kategoria: Kinder+

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności