Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA: Hiszpania - Ekwador 3:0: F. Lopez - Quiroz 6:3, 6:3; Carreno Busta - E. Gomez 5:7, 6:3, 7:6 (5); Carreno Busta/M. Granollers - G. Escobar/D. Hidalgo 6:4, 6:7 (5), 7:6 (2); Serbia - Austria 3:0: Lajovic - G. Melzer 7:6 (5), 3:6, 7:5; Djokovic - Novak 6:3, 6:2; Cacic/Krajinovic - Marach/Oswald 7:6 (4), 4:6, 6:3; Włochy - USA 2:1: Sonego - Opelka 6:3, 7:6 (4); Sinner - Isner 6:2, 6:0; Fognini/Musetti - Ram/Sock 6:7 (5), 2:6; DUBAJ ITF 100: Snigur - Kucova 6:3, 6:0.

Kursy sportowe online – wygodne źródło wiedzy

Epidemia nauczyła nas, że nie wszystkie spotkania związane z nauką lub pracą muszą odbywać się stacjonarnie.

Duża część, a w pewnym momencie prawie wszystkie czynności, zostały przeniesione do przestrzeni internetowej. Teraz, kiedy większość obostrzeń została zniesiona, kursy sportowe online nadal cieszą się dużą popularnością. 

Głównie w powodu wygody, jaką daje możliwość uczestnictwa w zajęciach z dowolnego miejsca, gdzie mamy dostęp do Internetu.

Kursy sportowe online – skąd ich popularność?

zalecane jest, aby osoby początkujące brały udział w kursie stacjonarnym. Jeżeli jednak jesteś już trenerem lub zajmujesz się treningami od wielu lat, możesz skorzystać z kursu jak zostać trenerem personalnym w formie zdalnej. Trener personalny to osoba, która nie tylko trenuje ze swoim podopiecznym, ale przede wszystkim przekazuje mu całą niezbędną wiedzę z zakresu anatomii ludzkiego ciała. Kursy instruktorskie zawierają taką wiedze, a do jej przyswojenia nie potrzebujesz obecności w ławce w centrum szkoleniowym, lecz możesz spokojnie je odbyć w komfortowym miejscu, jakim jest Twój dom.

Firma szkoleniowa Kar-Group oferuje kurs online z wielu dziedzin związanych ze sportem. Jest to Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego, której celem jest przygotowanie osób do pracy w klubie fitness na terenie całej Polski. Podczas kursu online nie jest istotne, z jakiego miasta pochodzisz, ponieważ całą wiedzę i uprawnienia zdobywasz w formie zdalnej, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje w wybranej przez Ciebie dziedzinie. 

Instruktor szkolenia psów – kurs

Kursy instruktorskie online to nie tylko te związane ze sportem oraz branżą fitness. Wśród naszej oferty znajdziesz możliwość odbycia szkolenia z zakresu szkolenia psów. Podczas tego kursu możesz dowiedzieć się, w jaki sposób można szkolić wszystkie psy oraz jakie są cechy charakterystyczne dla poszczególnych, najbardziej popularnych ras psów. W ten sposób zdobędziesz całą przydatną wiedzę, jaka będzie Ci potrzebna podczas pracy ze zwierzętami. Nie musisz specjalnie dojeżdżać do miejsca odbywania się szkolenia lub z niego rezygnować ze względu na miejsce zamieszkania. Tak jak kursy sportowe online, tak samo inne dostępne w naszej ofercie, są oferowane również w formie zdalnej.

Dzięki ofercie zdalnym kursów z zakresu wielu dziedzin, możesz podnosić swoje kwalifikacje oraz rozwijać potrzebne umiejętności bez konieczności ograniczania się do swojego miejsca zamieszkania. W ten sposób możesz korzystać z wiedzy trenerów z całej Polski, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach.  

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności