Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Kawa - Al Nabhani 7:5, 6:1; Piter - Ho 6:0, 6:3; Namigata - Mane 6:0, 6:0; Bolkvadze - Palha 6:4, 6:4; Strakhova - Desai 6:1, 6:4; Hsu - Kukharchuk 7:6, 7:5; Naydenova - Chernyshova 6:4, 6:0; Gervais - Anshba 7:6, 6:2.

Aktualności

Lechia Tennis Cup Gdańsk – wyniki

W Gdańsku odbył się turniej cyklu Tennis Europe do lat 12 Lechia Tennis Cup Gdańsk.

W zmaganiach skrzatów w Gdańsku (korty ziemne, kategoria 3) w singlu triumfowali Weronika Ewald i Tomasz Berkieta. W deblu dziewcząt wygrały Weronika Ewald i Oriana Gniewkowska.

W gronie chłopców zwyciężyli Mateusz Lange i Leon Zaorski.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: M. Głowacka – Denisenko 6:1, 6:2; Firman – Timofeeva 6:2, 6:4; Mackiewicz – Koprivova 6:2, 7:6 (0); Salkauskaite – Chernykh 6:1, 6:2; Coehn – Hapankova 6:1, 6:2; E. Michta – Kaibara 7:6 (5), 7:6 (8); Bojarska – Juozapaviciute 6:0, 6:0; Scata – Ozola 3:6, 6:1, 6:1; Kupriyanova – Ciesielczyk 6:2, 6:2; Svobodova – Skapets 6:2, 6:3; Gniewkowska – D. Muraskaite 6:0, 6:1; Mokrynska – Skriplenok 6:0, 6:0; Podhajecka – Sergeichuk 6:1, 6:0; L. Muraskaite – Nilsson 6:4, 6:0; Ewald – Gabrovska walkower; Sidorova – Zeltina 6:1, 6:1.

Druga runda: Firman – M. Głowacka 4:6, 7:5, 6:3; Mackiewicz – Salkauskaite 7:6 (2), 6:2; Cohen – E. Michta 6:3, 6:0; Scata – S. Bojarska 2:6, 6:3, 6:3; Kupriyanova – Svobodova 6:0, 6:0; Gniewkowska – Mokrynska 6:0, 6:3; Podhajecka – L. Muraskaite 6:2, 6:2; Ewald – Sidorova 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Firman – Mackiewicz 6:1, 6:2; Cohen – Scata 6:4, 6:4; Kupriyanova – Gniewkowska 6:3, 6:4; Ewald – Podhajecka 6:0, 6:2.

Półfinały: Firman – Cohen 6:1, 6:1; Ewald – Kupriyanova 6:0, 6:1.

Finał: Ewald – Firman 6:2, 6:2.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Markau – bye; Lyapshin – D. Lewandowski 6:2, 6:2; M. Andrzejczak – Rusanov 6:0, 6:0; Michałowski – Priede 7:5, 6:3; Berkieta – bye; Gurenko – Sotikovs 7:5, 5:7, 6:2; S. Munkhammar – Downar 2:6, 6:2, 6:0; Franchi – Kokot 6:2, 6:2; Muenster – Breus 3:6, 6:3, 6:0; Zarębski – Gamili 6:2, 1:6, 6:4; Sasko – Karpovs 6:1, 6:1; Lange – bye; M. Migdalski – Bushuev 6:0, 6:1; P. Munkhammar – Maschke 6:0, 5:7, 6:1; Audrins – Hughes 7:5, 6:1; Zaorski – bye.

Druga runda: Lyapshin – Markau 6:0, 6:0; Michałowski – M. Andrzejczak 7:6 (2), 6:2; Berkieta – Gurenko 6:2, 6:1; Franchi – S. Munkhammar 6:1, 6:1; Muenster – Zarębski 7:6 (5), 7:5; Sasko – Lange 7:6 (7), 3:0 i krecz Mateusza; M. Migdalski – P. Munkhammar 6:3, 6:4; Zaorski – Audrins 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Lyapshin – Michałowski 6:2, 6:4; Berkieta – Franchi 6:0, 6:3; Sasko – Muenster 6:2, 6:4; Zaorski – M. Migdalski 6:2, 6:3.

Półfinały: Berkieta – Lyapshin 6:1, 6:2; Zaorski – Sasko 6:2, 7:6 (4).

Finał: Berkieta – Zaorski 6:1, 7:6 (4).

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Bojarska/Podhajecka – bye; Cohen/Scata – Kupriyanova/Skapets 6:4, 6:3; Muraskaite/Timofeeva – Ozola/Zeltina 5:7, 6:2, 10:5; Koprivova/Svobodova – Denisenko/Skriplenok 6:0, 6:0; Głowacka/Mackiewicz – Chernykh/Sergeichuk 6:1, 6:0; Juozapaviciute/D. Muraskaite – Gabrovska/Nilsson walkower; Ewald/Gniewkowska – Firman/Mokrynska 6:2, 6:4; Hapankova/Sidorova – bye.

Ćwierćfinały: Cohen/Scata – Bojarska/Podhajecka 6:3, 5:7, 10:6; Koprivova/Svobodova – Muraskaite/Timofeeva 6:1, 7:6 (3); Głowacka/Mackiewicz – Juozapaviciute/D. Muraskaite 6:0, 6:1; Ewald/Gniewkowska – Hapankova/Sidorova 6:2, 6:3.

Półfinały: Cohen/Scata – Koprivova/Svobodova 6:2, 6:4; Ewald/Gniewkowska – Głowacka/Mackiewicz 6:3, 3:6, 10:7.

Finał: Ewald/Gniewkowska – Cohen/Scata 6:2, 6:2.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Kokot/Migdalski – bye; Gamili/Gurenko – Breus/Bushuev 6:1, 6:2; Markau/Zarębski – bye; P. Munkhammar/S. Munkhammar – Downar/Lewandowski 6:0, 6:3; Franchi/Hughes – Karpovs/Maschke 6:3, 6:0; Lange/Zaorski – bye; Andrzejczak/Sasko – Audrins/Priede 6:2, 6:4; Lyapshin/Sotiikovs – bye.

Ćwierćfinały: Kokot/Migdalski – Gamili/Gurenko 6:3, 6:2; Markau/Zarębski – P. Munkhammar/S. Munkhammar walkower; Lange/Zaorski – Franchi/Hughes 6:2, 6:4; Andrzejczak/Sasko – Lyapshin/Sotiikovs 6:2, 6:4.

Półfinały: Kokot/Migdalski – Markau/Zarębski 6:3, 6:1; Lange/Zaorski – Andrzejczak/Sasko 6:1, 6:4.

Finał: Lange/Zaorski – Kokot/Migdalski 6:3, 5:7, 10:8.

Kategoria: TE

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności