Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

Licytacja charytatywna maszyny do naciągania rakiet Igi Świątek z autografem

przez maka

Iga Świątek przekazała Fundacji FunandDrive Dzieciom swoją pierwszą, osobistą maszynę do naciągania rakiet, oczywiście z autografem.

Zbiórka prowadzona jest na nowoczesną karetkę do pomocy wcześniakom i noworodkom. Ambulans typu „N” to karetka neonatologiczna służąca wyłącznie do transportu w stanie zagrożenia życia.

– Chcemy wyposażyć w taką karetkę każde województwo w Polsce. Karetka neonatologiczna zostanie zaprojektowana w zabudowie kontenerowej i będzie pierwszą w Polsce tak zaawansowaną karetką do ratowania najmłodszych. Od ‘’zwykłej” karetki wyróżnia ją to ,że medycy mają dostęp do inkubatora z każdej strony, dzięki czemu łatwiej i szybciej mogą zajmować się małym pacjentem. Dokładne wyjaśnienie zalet takiej karetki oraz pełne przedstawienie naszej fundacji można zobaczyć w reportażu telewizji Toya – mówi Tomasz Bonar.

Link do licytacji

– Pragniemy pomóc najmłodszym dla których każda sekunda jest na wagę złota. Porody przedwczesne stanowią około 8% wszystkich porodów w Polsce, a dzięki rozwojowi medycyny polscy neonatolodzy są w stanie ratować dzieci ważące 500 gramów a nawet mniej. Karetek neonatologicznych jest w Polsce bardzo mało. Jeżdżą do najcięższych przypadków i przewożą najbardziej potrzebujące maluszki między szpitalami. Często są to już stare i mocno zużyte sprzęty. Nie ma dnia, aby taka karetka nie wyjeżdżała z bazy, aby zdążyć na czas uratować życie – dodaje Tomasz Bonar. 

Fundacja zebrała już ponad ćwierć miliona złotych na zakup karetki. Zachęcamy Was wszystkich do udziału w akcji.

Kategoria: Charytatywnie

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności