Logo Polski Tenis

WYNIKI

PRAGA: Halep - Fręch 6:2, 6:0; E. Mertens - Bouchard 6:4, 1:6, 6:4; Kr. Pliskova - A. Bogdan 2:5 i krecz Rumunki; Begu - Kung 6:7 (3), 7:5, 7:6 (7); LEXINGTON: Teichmann - Bellis 6:2, 6:4; Brady - Bouzkova 6:1, 6:2.

Aktualności

Mistrzostwa Polski Skrzatów – wyniki

Tenis Park Kołobrzeg był gospodarzem Mistrzostw Polski Skrzatów, czyli graczy do lat 12. 

W turniejach singlowych triumfowały Antonina Czajka (Park Tenisowy Olimpia Poznań) i Dawid Lewandowski (Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój). Oboje świetnie wypadli też w deblu (srebro i złoto). 

W grach podwójnych najlepsi byli: Alicja Koczocik (WTS Orzeł Warszawa) i Maja Pawelska (KS Mostostal Zabrze) oraz Dawid Lewandowski i Alan Ważny (KS Czarni Rzeszów).    

SINGIEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Nizio –  bye; Biełus – Giżewska 6:3, 6:1; Urbanowicz – Kostecka 6:3, 6:1; (15) Kłys – bye; (12) Drozd – bye; E. Michta – Kmiecik 6:1, 6:2; Kuszel – Krześniak 6:0, 7:5; (6) M. Nadajewska – bye; (3) Wojtaszczyk – bye; Matusik – Dehmel 6:0, 5:7, 11:9; Teuchmann – Martyniak 6:1, 6:1; (13) Mitrzak – bye; (11) Koczocik – bye; Dróżdż – Pacocha 6:4, 6:2; Kołodziejska – Pietraszak 6:3, 6:3; (7) Pawelska – bye; (8) Śrutwa – bye; Klimas – Janusz 6:3, 6:3; Rybarkiewicz – Pawlak 6:3, 6:1; (9) N. Kostka – bye; (14) Paszun –  bye; Wróbel – Skorupska 6:3, 6:1; Dyląg – Lisik 6:3, 6:3; (4) Kulbiej – bye; (5) Nieradzik – bye; Nawara – V. Maciaszek 7:6 (5), 0:6, 10:7; G. Politowicz – Grabowska 6:4, 7:6 (3); (10) M. Zając – bye; (16) Wahl-Maniecka – bye; Odrobina – Muzyka 0:6, 6:2, 10:8; Mrzygłód – Wawrzkiewicz 6:0, 6:3; (2) Czajka – bye.   

Druga runda: Nizio – Biełus 6:2, 6:4; Kłys – Urbanowicz 6:4, 6:4; Drozd – E. Michta 6:3, 6:4; M. Nadajewska – Kuszel 4:6, 6:3, 10:5; Wojtaszczyk – Matusik 6:4, 6:4; Mitrzak – Teuchmann 7:5, 6:2; Koczocik – Dróżdż 6:1, 6:0; Pawelska – Kołodziejska 6:0, 6:2; Śrutwa – Klimas 6:1, 6:3; N. Kostka – Rybarkiewicz 7:6 (5), 6:2; Paszun – Wróbel 2:6, 6:0, 10:5; Kulbiej – Dyląg 7:5, 6:3; Nieradzik – Nawara 6:1, 6:1; M. Zając – G. Politowicz 6:0, 7:5; Wahl-Waniecka – Odrobina 6:0, 6:4; Czajka – Mrzygłód 6:1, 6:0.

Druga runda: Nizio – Kłys 6:2, 6:4; M. Nadajewska – Drozd 6:1, 6:3; Mitrzak – Wojtaszczyk 3:6, 6:2, 10:5; Pawelska – Koczocik 2:6, 6:2, 10:3; Śrutwa – N. Kostka 6:4, 2:6, 10:8; Kulbiej – Paszun 6:3, 6:2; Nieradzik – M. Zając 6:3, 7:6 (9); Czajka – Wahl-Maniecka 6:4, 7:6 (2).

Ćwierćfinały: M. Nadajewska – Nizio 6:3, 3:6, 11:9; Pawelska – Mitrzak 7:5, 3:6, 10:5; Śrutwa – Kulbiej 6:4, 6:4; Czajka – Nieradzik 6:3, 6:1.

Półfinały: M. Nadajewska – Pawelska 6:2, 6:2; Czajka – Śrutwa 6:3, 4:6, 11:9.       

Finał: Czajka – M. Nadajewska 6:1, 6:1.  

SINGIEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Ważny – bye; Mlocinski – Kapela 6:3, 6:1; Chrzanowski – Kaczorowski 6:4, 6:2; (13) Januchowski – bye; (11) O. Zając – bye; Kowalik – P. Wiśniewski 3:6, 7:6 (2), 10:5; Gorczyca – Biczyk 6:1, 6:0; (7) F. Kosiński – bye; (4) J. Wygona – bye; Struski – Dzikołowski 7:5, 6:2; Tomczykowski – Czermoszencew 4:6, 6:3, 10:6; (15) Błuś – bye; (9) Nowacki – bye; Czepiel – Surmacki 6:2, 2:6, 10:7; A. Kasperski – Nawrot 7:5, 6:1; (5) Wieczorek – bye; (6) Downar – bye; Golonko – J. Szubert 7:5, 6:1; Kęsy – Kosyrz 6:3, 6:3; (12) Jeż – bye; (16) Mitoń – bye; Plenkiewicz – H. Rytelewski 6:1, 6:0; Mar. Dójczyński – Kluj 6:0, 6:3; (3) D. Lewandowski – bye; (8) Kluczyński – bye; K. Szubert – Kaczanowski 6:0, 6:2; Bieliński – Magielski 6:1, 6:0; (10) M. Słowik – bye; (14) Knitter – bye; I. Tejerina – Sarnowski 7:5, 6:0; Truszczyński – Załoga 6:2, 6:3; (2) Zemła – bye.

Druga runda: Ważny – Mlocinski 6:0, 6:0; Januchowski – Chrzanowski 6:2, 6:0; O. Zając – Kowalik 6:4, 6:2; F. Kosiński – Gorczyca 6:2, 6:2; J. Wygona – Struski 6:3, 6:0; Błuś – Tomczykowski 6:1, 6:4; Nowacki – Czepiel 6:3, 6:0; Wieczorek – A. Kasperski 5:2 i krecz Antka; Downar – Golonko 6:0, 6:0; Jeż – Kęsy 7:5, 6:2; Mitoń – Plenkiewicz 6:3, 6:3; D. Lewandowski – Mar. Dójczyński 6:0, 6:1; Kluczyński – K. Szubert 6:0, 6:3; Bieliński – M. Słowik 6:4, 6:1; Knitter – I. Tejerina walkower; Zemła – Truszczyński 6:3, 6:3. 

Trzecia runda: Ważny – Januchowski 6:0, 6:1; O. Zając – F. Kosiński 7:5, 6:2; J. Wygona – Błuś 6:1, 6:1; Nowacki – Wieczorek 7:5, 6:2; Downar – Jeż 6:0, 6:2; D. Lewandowski – Mitoń 6:0, 6:0; Kluczyński – Bieliński 6:4, 6:1; Zemła – Knitter 6:1, 6:1. 

Ćwierćfinały: Ważny – O. Zając 6:1, 6:1; J. Wygona – Nowacki 6:3, 7:6 (2); D. Lewandowski – Downar 6:2, 6:1; Zemła – Kluczyński 6:3, 6:3.

Półfinały: Ważny – J. Wygona 6:4, 6:3; D. Lewandowski – Zemła 7:5, 6:2.

Finał: D. Lewandowski – Ważny 4:6, 6:3, 11:9. 

DEBEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Nieradzik/Nizio – bye; Nawara/Śrutwa – Affelt/Kuszel 6:2, 6:7 (5), 10:8; Dyląg/Pawlak – Janusz/Martyniak 6:1, 1:6, 10:6; (5) Koczocik/Pawelska – bye; (4) Nadajewska/Zając – bye; Bielus/Urbanowicz – Dehmel/Łyskawa 6:2, 6:1; Krześniak/Sybicka – Mrzygłód/Politowicz 6:3, 6:7 (6), 13:11; (7) Drozd/Paszun – bye; (8) Kłys/Michta – bye; Dróżdż/Skorupska – Giżewska/Wawrzkiewicz 6:4, 6:0; Kołodziejska/Pietraszak – Odrobina/Siwek 7:6 (5), 5:7, 10:8; (3) Mitrzak/Wojtaszczyk – bye; (6) Kostka/Wahl-Maniecka – bye; Matusik/Pacocha – Kmiecik/Kostecka 6:4, 7:6 (6); Teuchmann/Wróbel – Klimas/Rybarkiewicz 6:4, 6:3; (2) Czajka/Kulbiej – bye.  

Druga runda: Nieradzik/Nizio – Nawara/Śrutwa 1:6, 6:3, 10:8; Koczocik/Pawelska – Dyląg/Pawlak 6:1, 7:6 (3); Nadajewska/Zając – Biełus/Urbanowicz 6:3, 6:1; Drozd/Paszun – Krześniak/Sybicka 6:2, 6:4; Kłys/Michta – Dróżdż/Skorupska 6:2, 6:1; Mitrzak/Wojtaszczyk – Kołodziejska/Pietraszak 6:0, 6:1; Kostka/Wahl-Maniecka – Matusik/Pacocha 6:0, 6:1; Czajka/Kulbiej – Teuchmann/Wróbel 6:2, 6:4.   

Ćwierćfinały: Koczocik/Pawelska – Nieradzik/Nizio 4:6, 6:4, 11:9; Drozd/Paszun – Nadajewska/Zając 6:7 (8), 7:5, 10:5; Mitrzak/Wojtaszczyk – Kłys/Michta 5:7, 6:2, 10:8; Czajka/Kulbiej – Kostka/Wahl-Maniecka 6:1, 6:1.

Półfinały: Koczocik/Pawelska – Drozd/Paszun 6:4, 6:1; Czajka/Kulbiej – Mitrzak/Wojtaszczyk 6:3, 1:6, 10:3.

Finał: Koczocik/Pawelska – Czajka/Kulbiej 7:6 (3), 6:2.

DEBEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Lewandowski/Ważny – bye; Bieliński/Kowalik – Kaczorowski/Tejerina 6:0, 6:4; Dójczyński/Struski – Szubert/Szubert 6:1, 6:3; (8) Błuś/Kęsy – bye; (3) Downar/Wieczorek – bye; Truszczyński/Załoga – Czermoszencew/Sarnowski 6:2, 6:4; Gorczyca/Kluj – Magielski/Tomczykowski 7:5, 6:3; (5) Jeż/Kluczyński – bye; (6) Knitter/Kosiński – bye; Mitoń/Plenkiewicz – Biczyk/Piasek 6:0, 6:0; Golonko/Kosyrz – Nawrot/Zygmunt 6:2, 6:2; (4) Januchowski/Wygona – bye; (7) Słowik/Zając – bye; Surmacki/Wiśniewski – Allecou/Rytelewski 6:3, 6:3; Chrzanowski/Czepiel – Dzikołowski/Szary 6:4, 6:2; (2) Nowacki/Zemła – bye.

Druga runda: Lewandowski/Ważny – Bieliński/Kowalik 6:1, 6:1; Błuś/Kęsy – Dójczyński/Struski walkower; Downar/Wieczorek – Truszczyński/Załoga 6:1, 6:2; Jeż/Kluczyński – Gorczyca/Kluj 6:4, 6:4; Mitoń/Plenkiewicz – Knitter/Kosiński 6:3, 2:6, 10:6; Januchowski/Wygona – Golonko/Kosyrz 6:1, 6:2; Słowik/Zając – Surmacki/Wiśniewski 6:3, 6:3; Nowacki/Zemła – Chrzanowski/Czepiel 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Lewandowski/Ważny – Błuś/Kęsy 6:2, 6:0; Downar/Wieczorek – Jeż/Kluczyński 6:3, 1:6, 10:8; Januchowski/Wygona – Mitoń/Plenkiewicz 3:6, 6:4, 10:7; Nowacki/Zemła – Słowik/Zając 6:7 (5), 7:5, 10:6. 

Półfinały: Lewandowski/Ważny – Downar/Wieczorek 6:2, 6:4; Januchowski/Wygona – Nowacki/Zemła 1:6, 7:6, 10:5.

Finał: Lewandowski/Ważny – Januchowski/Wygona 6:0, 6:2.

KWALIFIKACJE SKRZATEK

Pierwsza runda: Penkevych – (1) Belica 7:5, 6:2; V. Maciaszek – (9) Kubicka 6:2, 6:1; (2) Kostecka – Ziarkowska 6:2, 6:1; (16) Łyskawa – Kozak 6:3, 6:0; (3) Abouhamad – A. Kuś 6:3, 6:0; (10) Pawlak – Kusio 6:2, 6:4; (4) Grabowska – K. Maciaszek 6:4, 4:6, 10:6; Affelt – (15) Kowalik 7:5, 6:1; Sójka – (5) Małuszyńska 6:2, 6:4; (12) Krześniak – Sybicka 6:1, 5:7, 10:6; (6) Janiszewska – Mrozkowiak 6:3, 6:0; (11) Lisik – Lorek 6:0, 6:0; Dehmel – (7) Czugalińska 5:1 i krecz Matyldy; (14) Siwek – Kwiatkowska 6:0, 6:2; (8) Chmielewska – Taboła 7:5, 6:4; Muzyka – (13) Z. Lesman 6:3, 6:3.

Druga runda: V. Maciaszek – Penkevych 6:1, 6:1; Kostecka – Łyskawa 6:4, 6:2; Pawlak – Abouhamad 6:4, 1:6, 10:8; Grabowska – Affelt 6:2, 2:6, 10:5; Krześniak – Sójka 6:2, 6:3; Lisik – Janiszewska 6:3, 7:6 (5); Dehmel – Siwek 2:6, 6:4, 10:5; Muzyka – Chmielewska 6:2, 6:4.

KWALIFIKACJE SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Nawrot – bye; Ignasiak – Kiełb 6:2, 6:0; (2) Zygmunt – bye; (12) A. Kasperski – Łyskawa 6:0, 6:0; (3) Masłowski – bye; P. Wiśniewski – (13) Burbo 6:0, 6:1; (4) Czepiel – bye; (14) Piasek – M. Kwiatkowski 6:2, 6:1; (5) Biczyk – bye; (16) Allecou – O. Pawlak 6:0, 6:1; (6) J. Szubert – bye; (10) K. Gewert – Dziedzina 6:2, 0:6, 10:7; (7) Malarecki – Szary 6:3, 3:6, 10:7; Mlocinski – (15) Czyrek 7:6 (3), 6:0; (8) H. Rytelewski – M. Baszak 6:0, 6:3; (9) Penkalski – M. Nowak 6:0, 6:1.  

Druga runda: Nawrot – Ignasiak 6:3, 6:1; A. Kasperski – Zygmunt 7:5, 6:2; P. Wiśniewski – Masłowski 6:4, 6:1; Czepiel – Piasek 6:2, 6:2; Biczyk – Allecou 6:1, 6:0; J. Szubert – K. Gewert 6:3, 6:1; Mlocinski – Malarecki 6:1, 6:2; H. Rytelewski – Penkalski 6:4, 1:6, 10:2.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności