Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Nitto ATP Finals – Kubot i Melo w półfinale

przez maka

W O2 Arenie w Londynie rozegrano kolejny turniej Masters – Nitto ATP Finals 2019. 

Walczyło ośmiu najlepszych tenisistów oraz osiem czołowych duetów deblowych. W tym gronie był Polak Łukasz Kubot. Jego partnerem w grze podwójnej był Brazylijczyk Marcelo Melo. 

Grupa Andre Agassi

Rafael Nadal (nr 1), Danił Medvedev (4), Stefanos Tsitsipas (6), Alexander Zverev (7).

Tsitsipas – Medvedev 7:6 (5), 6:4; Zverev – Nadal 6:2, 6:4; Nadal – Medvedev 6:7 (3), 6:3, 7:6 (4); Tsitsipas – Zverev 6:3, 6:2; Nadal – Tsitsipas 6:7 (4), 6:4, 7:5; Zverev – Medvedev 6:4, 7:6 (4). Kolejność: 1. Tsitsipas, 2. Zverev, 3. Nadal, 4. Medveved.

Grupa Bjorn Borg

Novak Djokovic (2), Roger Federer (3), Dominic Thiem (5), Matteo Berrettini (8).

Djokovic – Berrettini 6:2, 6:1; Thiem – Federer 7:5, 7:5; Federer – Berrettini 7:6 (2), 6:3; Thiem – Djokovic 6:7 (5), 6:3, 7:6 (5); Berrettini – Thiem 7:6 (3), 6:3; Federer – Djokovic 6:4, 6:3. Kolejność: 1. Thiem 2. Federer, 3. Djokovic, 4. Berrettini. 

Półfinały

Tsitsipas – Federer 6:3, 6:4; Thiem – Zverev 7:5, 6:3. 

Finał

Tsitsipas – Thiem 6:7 (6), 6:2, 7:6 (4).

Grupa Max Mirnyi

Juan Sebastian Cabal/Robert Farah (1), Kevin Krawietz/Andreas Mies (3), Jean-Julien Rojer/Horia Tecau (6), Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut (7).  

Krawietz/Mies – Rojer/Tecau 7:6 (3), 4:6, 10:6; Herbert/Mahut – Cabal/Farah 6:3, 7:5; Rojer/Tecau – Cabal/Farah 6:2, 5:7, 10:8; Herbert/Mahut – Krawietz/Mies 7:5, 7:6 (3); Cabal/Farah – Krawietz/Mies 7:6 (7), 6:2; Herbert/Mahut – Rojer/Tecau 6:3, 7:6 (4). Kolejność: 1. Herbert/Mahut, 2. Cabal/Farah, 3. Rojer/Tecau, 4. Krawietz/Mies.

Grupa Jonas Bjorkman

Łukasz Kubot/Marcelo Melo (2), Rajeev Ram/Joe Salisbury (4), Raven Klaasen/Michael Venus (5), Ivan Dodig/Filip Polasek (8). 

Klaasen/Venus – Ram/Salisbury 6:3, 6:4; Kubot/Melo – Dodig/Polasek 4:6, 6:4, 10:5; Ram/Salisbury – Dodig/Polasek 3:6, 6:3, 10:6; Klaasen/Venus – Kubot/Melo 6:3, 6:4; Kubot/Melo – Ram/Salisbury 6:7 (5), 6:4, 10:7; Dodig/Polasek – Klaasen/Venus 7:6 (4), 6:4. Kolejność: 1. Klaasen/Venus, 2. Kubot/Melo, 3. Ram/Salisbury, 4. Dodig/Polasek.

Półfinały

Klaasen/Venus – Cabal/Farah 6:7 (5), 7:6 (10), 10:6; Herbert/Mahut – Kubot/Melo 6:3, 7:6 (4).

Finał

Herbert/Mahut – Klaasen/Venus 6:3, 6:4.

Kategoria: ATP

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności