Logo Polski Tenis

WYNIKI

PRAGA: E. Mertens - Giorgi 6:4, 6:2; Kr. Pliskova - Martic 6:1, 7:5; A. Bogdan - Tsurenko walkower; Siegemund - Sherif 4:6, 6:0, 6:1; Zidansek - Siniakova 6:3, 3:6, 6:0; LEXINGTON: S. Williams - Pera 4:6, 6:4, 6:1; Blinkova - Ahn 2:6, 6:4, 3:1 i krecz Amerykanki; Bellis - Di Lorenzo 6:1, 6:2; Teichmann - Kalinskaya 6:2, 7:5; Govortsova - Mattek-Sands 7:6 (4), 6:1; Putintseva - Tomljanovic 6:0, 6:4; Gauff - Dolehide 7:5, 7:5; Rogers - Doi 6:4, 4:6, 6:2; V. Williams - Azarenka 6:3, 6:2; L. Fernandez - Stephens 6:3, 6:3.

Aktualności

Puchar Davisa – rezultaty

Na całym świecie rozgrywane były spotkania drużynowych rozgrywek mężczyzn.

W Grupie Światowej Pucharu Davisa porażek doznali m.in. Szwajcarzy, Amerykanie, Niemcy, Włosi czy Czesi.

GRUPA ŚWIATOWA – PIERWSZA RUNDA

NIEMCY – FRANCJA 2:3: Struff – G. Simon 6:7 (4), 6:2, 7:6 (1), 2:6, 8:10; Kohlschreiber – Monfils 4:6, 5:7, 6:7 (4); B. Becker/Begemann – J. Benneteau/Mahut 4:6, 3:6, 2:6; Kohlschreiber – G. Simon 7:6 (5), 6:4; Struff – Mahut 7:6 (6), 6:3.

WIELKA BRYTANIA – USA 3:2: A. Murray – D. Young 6:1, 6:1, 4:6, 6:2; J. Ward – Isner 6:7 (4), 5:7, 6:3, 7:6 (3), 15:13; Inglot/J. Murray – B. Bryan/M. Bryan 3:6, 2:6, 6:3, 7:6 (8), 7:9; A. Murray – Isner 7:6 (4), 6:3, 7:6 (4); J. Ward – D. Young 7:5, 0:1 i krecz Brytyjczyka.

CZECHY – AUSTRALIA 2:3: Rosol – Kokkinakis 6:4, 6:2, 5:7, 5:7, 3:6; Vesely – B. Tomic 4:6, 3:6, 6:7 (5); Pavlasek/Vesely – Groth/L. Hewitt 1:6, 7:6 (2), 3:6, 7:6 (4), 6:2; Rosol – B. Tomic 6:7 (4), 3:6, 6:7 (5); Mertl – Groth 6:3, 6:2.

KAZACHSTAN – WŁOCHY 3:2: Kukushkin – Bolelli 7:6 (6), 6:1, 6:2; Golubev – Seppi 3:6, 3:6, 7:6 (5), 2:6; Golubev/Nedovyesov – Bolelli/Fognini 6:7 (4), 3:6, 7:6 (13), 4:6; Kukushkin – Seppi 7:6 (8), 6:0, 6:4; Nedovyesov – Fognini 7:6 (5), 3:6, 4:6, 6:3, 7:5.

ARGENTYNA – BRAZYLIA 3:2: Berlocq – J. Souza 4:6, 6:3, 7:5, 3:6, 2:6; L. Mayer – Bellucci 6:4, 6:3, 1:6, 6:3; Berlocq/Schwartzman – Melo/Soares 5:7, 3:6, 4:6; L. Mayer – J. Souza 7:6 (4), 7:6 (5), 5:7, 5:7, 15:13; Delbonis – Bellucci 6:3, 3:6, 6:2, 7:5.

SERBIA – CHORWACJA 5:0: N. Djokovic – M. Delic 6:3, 6:2, 6:4; Troicki – Coric 4:6, 1:6, 6:3, 6:2, 6:1; N. Djokovic/Zimonjic – M. Draganja/Skugor 6:3, 6:4, 6:1; KraJinovic – Skugor 6:4, 6:2; Troicki – M. Delic 6:4, 6:3.

KANADA – JAPONIA 3:2: Raonic – T. Ito 6:2, 6:1, 6:2; V. Pospisil – Nishikori 4:6, 6:7 (5), 3:6; Nestor/V. Pospisil – Soeda/Uchiyama 7:5, 2:6, 6:3, 3:6, 6:3; Raonic – Nishikori 6:3, 3:6, 4:6, 6:2, 4:6; V. Pospisil – Soeda 7:5, 6:3, 6:4.

BELGIA – SZWAJCARIA 3:2: Bemelmans – Laaksonen 6:1, 7:6 (6), 4:6, 0:6, 2:6; Darcis – Lammer 6:3, 6:1, 6:3; Bemelmans/Desein – Bossel/Lammer 1:6, 6:3, 6:2, 6:2; Darcis – Laaksonen 3:6, 6:3, 6:3, 6:7 (5), 1:6; Goffin – Bossel 6:4, 6:0, 6:4.

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA – PIERWSZA RUNDA

ROSJA – DANIA 4:1: Donskoy – Nielsen 6:2, 3:6, 2:6, 6:7 (5); An. Kuznetsov – Pedersen 6:1, 6:4, 7:5; Kravchuk/Rublev – Kromann/Nielsen 6:1, 3:6, 6:3, 6:4; An. Kuznetsov – Nielsen 7:5, 6:3, 6:2; Rublev – Pedersen 6:4, 6:3.

SZWECJA – AUSTRIA 2:3: E. Ymer – J. Melzer 6:4, 6:3, 3:6, 2:6, 6:3; Lindell – A. Haider-Maurer 3:6, 4:6, 2:6; Brunstrom/Lindstedt – J. Melzer/Peya 6:4, 7:6 (8), 6:3; E. Ymer – A. Haider-Maurer 4:6, 6:7 (6), 3:6; Lindell – G. Melzer 1:6, 1:6, 3:6.

SŁOWACJA – SŁOWENIA 5:0: Klizan – Zemlja 7:5, 6:3, 6:4; Gombos – Kocevar-Desman 6:2, 6:4, 7:6 (3); Klizan/Zelenay – Kocevar-Desman/Zemlja 6:3, 6:4, 6:4; Klizan – Kocevar-Desman 6:1, 7:6 (7); Lacko – Urbanija 6:3, 6:2.

RUMUNIA – IZRAEL 5:0: Ungur – Botzer 7:5, 6:3, 6:0; Copil – Sela 6:7 (3), 7:6 (3), 6:4, 6:2; Mergea/Tecau – Botzer/Leshem 6:3, 6:4, 6:4; Ungur – Leshem 6:4, 6:2; Copil – Botzer 7:6 (3), 6:3.

Wolny los mają: Hiszpania, Holandia i Ukraina.

GRUPA I AZJA/OCEANIA

TAJLANDIA – KOREA POŁUDNIOWA 2:3: Udomchoke – Lim 2:6, 1:6, 6:7 (2); Sornbutnark – H. Chung 0:6, 5:7, 3:6; San. Ratiwatana/Son. Ratiwatana – Nam/Song 6:4, 3:6, 5:7, 7:6 (3), 6:4; Udomchoke – H. Chung 4:6, 1:6, 1:6; Sornbutnark – Nam 6:4, 6:3.

NOWA ZELANDIA – CHINY 4:1: J. Statham – Di Wu 6:2, 6:7 (5), 6:7 (7), 6:2, 3:6; Venus – Ze Zhang 6:1, 6:4, 3:6, 6:7 (3), 9:7; Daniell/A. Sitak – Zhe Li/Ze Zhang 6:7 (3), 6:7 (4), 7:6 (1), 6:3, 6:2; J. Statham – Zhe Li 6:3, 6:4, 6:4; Venus – Ch. Wang 3:6, 7:6, 6:4.

GRUPA I AMERYKAŃSKA – PIERWSZA RUNDA

BARBADOS – DOMINIKANA 2:3: S. Williams – V. Estrella Burgos 1:6, 1:6, 1:6; D. King – J. Hernandez 6:1, 6:3, 6:0; D. King/H. Lewis – V. Estrella Burgos/J. Hernandez 6:4, 6:2, 6:2; D. King – V. Estrella Burgos 4:6, 4:6, 2:6; H. Lewis – J. Hernandez 7:5, 1:6, 2:6, 2:6.

Wolny los w tej rundzie mają Kolumbia, Urugwaj i Ekwador.

GRUPA I AMERYKAŃSKA – DRUGA RUNDA

URUGWAJ – KOLUMBIA 2:3: P. Cuevas – Al. Gonzalez 6:2, 4:6, 6:4, 1:6, 4:6; M. Cuevas – Giraldo 6:7 (1), 6:3, 3:6, 3:6; M. Cuevas/P. Cuevas – Cabal/Farah 6:4, 3:6, 7:6 (1), 6:4; P. Cuevas – Giraldo 6:2, 6:3, 6:3; M. Cuevas – Al. Gonzalez 4:6, 3:6, 1:6.

Kategoria: Davis Cup

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności