Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Ramos-Vinolas 6:0, 2:6, 6:2.

Puchar Polskiej Ligi Tenisa 2020

przez maka

Sześć dni pozostało do pierwszego turnieju w ramach Pucharu Polskiej Ligi Tenisa 2020.

Pierwszy z turniejów odbędzie się na kortach KS Grzegórzecki Flex w Krakowie. Każdy może wziąć udział w dowolnym turnieju Pucharu PLT 2020 i powalczyć o nagrody finansowe i rzeczowe.

Pula nagród cyklu wynosi łącznie aż 109 831 złotych i jest najwyższa w historii polskiego tenisa powszechnego. Zapisy na poszczególne turnieje 

Uczestnicy zmagań podczas piątkowego losowania (transmitowanego na żywo) zostaną przydzieleni do trzyosobowych grup. Część grup rozegra swoje mecze w sesji porannej, zaś druga w sesji popołudniowej.

Awans do niedzielnej fazy pucharowej uzyskają zwycięzcy grup oraz gracze z drugich miejsc z najlepszym bilansem punktów i gemów. Liczba osób premiowanych z drugich miejsc zależy od liczby uczestników.

W biurze zawodów ulokowanym w recepcji obiektu do odebrania będą m.in. oficjalne koszulki rozgrywek oraz zestawy kosmetyków.

Więcej o rozgrywkach 

Kategoria: Amatorzy

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności