Polski Tenis

WYNIKI

ANDREZIEUX-BOUTHEON: U. Radwańska - Pattinama Kerkhove 7:6 (3), 2:6, 6:4; Dodin - Bandecchi 6:3, 6:3; Tauson - Jacquemot 6:4, 7:6 (0); Sramkova - Di Giuseppe 6:4, 6:4; Voegele - D. Marcinkevica 6:4, 5:7, 6:2; Bucsa - Djoubri 6:3, 6:1; Martincova - Di Sarra 5:7, 6:4, 6:0; Friedsam - De Vroome 6:3, 5:7, 6:2; Tan - Desperrier 6:3, 6:1; Paar - Buyukakcay 6:3, 6:4; Kania-Chodu/Zavatska - Hesse/Zimmermann 6:0, 6:3; QUIMPER: Nakashima - Gaio 6:2, 6:1; Horansky - Pouille 6:4, 5:7, 6:4; Rinderknech - Cornut-Chauvinc 7:5, 7:6 (4); Marterer - Ofner 5:7, 6:4, 7:6 (6); Bonzi - Huesler 6:3, 6:7 (2), 7:6 (5).

PZT

Młodzieżowe mistrzostwa Polski

AZS Poznań gościł uczestników młodzieżowych mistrzostw Polski (do 21 lat) w singlu, deblu i mikście.

Na starcie turnieju w stolicy Wielkopolski pojawiło się kilku zawodników z punktami zdobytymi do zawodowego rankingu ATP.

PZT

Mistrzostwa Polski skrzatów – wyniki

Na kortach Akademii Tenisowej Promasters w Szczecinie odbyły się mistrzostwa Polski skrzatów.

W gronie 12-latków złote medale zdobyli Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn) i Maks Kaśnikowski (Legia Warszawa).

PZT

OTK w Wielkopolsce – wyniki

W Gorzowie Wielkopolskim odbył się ogólnopolski turnieju klasyfikacyjny juniorów (do lat 18).

Podwójny sukces odniósł Norbert Tadyszak (Park Tenisowy Olimpia Poznań), który triumfował zarówno w singlu jak i deblu.

PZT

Mistrzostwa Polski w Gliwicach – wyniki

Magdalena Fręch i Paweł Ciaś zostali triumfatorami mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn.

W zawodach Fundacja Radan Gliwice Open dwa złote medale wywalczył Jan Zieliński (w grze podwójnej i mikście).

PZT

Longines Future Tennis Aces

W podwarszawskim Tuan Club Sport&Spa odbył się turniej Longines Future Tennis Aces.

Ośmiu czołowych 12-latków w kraju walczyło o wyjazd do Paryża i udział w zawodach – W drodze na French Open.

PZT

Tytuły HDMP dla SKT Szczecin i Górnika

Na kortach w Bydgoszczy odbyły się halowe drużynowe mistrzostwa kobiet i mężczyzn.

W gronie pań rywalizowały dwa zespoły ze Szczecina oraz po jednej ekipie z Poznania i Bytomia. Złoto wywalczyły Marta Leśniak, Natalia Kołat i Sylwia Humińska z SKT Szczecin.

PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności