Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Khachanov 6:3, 6:1; Krejcikova/Siniakova - Bencic/Golubic 7:5, 6:1; Pavlyuchenkova/Rublev - Vesnina/Karatsev 6:3, 6:7 (5), 13:11; ATLANTA ATP 250: Isner - Fritz 7:6 (4), 5:7, 6:3; Nakashima - Ruusuvuori 3:6, 6:4, 6:3.

Rozstrzygnięto Wiosenne Mistrzostwa Polskiej Ligi Tenisa

Wraz z początkiem wakacji Polska Liga Tenisa ostatecznie zamyka wiosenne rozgrywki i pełną parą rusza ze zmaganiami letnimi. Przez cały okres wypoczynkowy będzie się wiele działo, a początek już w najbliższy weekend.

W dniach 19-20 czerwca na kortach Arki Gdynia rozegrano Ogólnopolski Finał Wiosennych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa.

Był to rekordowy turniej w historii organizacji bowiem po raz pierwszy rywalizowano w aż pięciu kategoriach. Oprócz dobrze już znanych 1. Ligi, 2. Ligi oraz PLT 45+ zainaugurowano także rozgrywki w ramach PLT Kobiet i PLT 60+.

Łącznie na starcie stanęło 107 zawodników. Po pełnych emocji i dobrego tenisa dwóch dniach rywalizacji tytułu powędrowały w ręce: Pawła Lipki (1. Liga), Michała Słoki (2.Liga), Sebastiana Raka (PLT 45+), Grzegorza Płazińskiego (PLT 60+) i Julii Lubomirskiej (PLT Kobiet).

Już w najbliższy weekend, a więc na początek wakacji startują eliminacje do letniej odsłony Mistrzostw PLT. W dniach 26-27 czerwca odbędzie się pierwszych 13 turniejów nowej edycji, a zawodnicy będą mogli pokazać swoje umiejętności w trzech kategoriach.

Wszystkie wyniki można śledzić na stronie www.polskaligatenisa.pl

Kategoria: PLT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności