Polski Tenis

WYNIKI

NUR-SUŁTAN WTA 250: Gracheva - Kr. Pliskova 6:3, 7:6 (5); Krunic - Boulter 3:6, 6:3, 7:5; Friedsam - Ar. Rodionova 4:6, 6:4, 6:2; Gasanova - Hatouka 6:1, 6:1; Van Uytvanck - Kulambayeva 6:3, 6:4; Tsurenko - Diatchenko 6:1, 3:1 i krecz Rosjanki.

Tenis. BNP Paribas Polish Cup w Warszawie – wyniki

W Warszawie rozgrywany był challenger ATP BNP Paribas Polish Cup 2021. Z nr 1 gra Niemiec Daniel Altmaier. 

Dzikie karty od Mariusza Fyrstenberga, dyrektora zawodów, które odbywały się na kortach Legia Tenis&Golf przy ulicy Myśliwieckiej, otrzymali Maks Kaśnikowski, Szymon Kielan i Szwed Leo Borg. 

Z turnieju głównego wycofało się sześciu zawodników: Niemcy Tobias Kamke i Matthias Bachinger, Roberto Cid Suvervi (Dominikana), Austriak Gerald Melzer, Hiszpan Nicola Kuhn oraz Belg Julien Cagnina. 

W eliminacjach z Polaków startowali: Daniel Michalski, Jan Zieliński, Wojtek Marek i Jasza Szajrych. Awans wywalczyli Michalski i Zieliński.

W turnieju głównym zwycięstwo (pierwsze na poziomie challengerowym) odniósł Szymon Kielan. 

W finale gry podwójnej wystąpiła za to Piotrek Matuszewski.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Altmaier – L. Borg 0:2 i krecz Szweda; Ugo Carabelli – Kaśnikowski 6:2, 6:4; Kicker – Erler 2:6, 7:5, 6:3; (6) Jarry – Menendez-Maceiras 7:5, 4:6, 6:1; (3) L. Klein – Lenz 6:1, 3:6, 6:3; Kuznetsov – Durasovic 6:0, 6:2; Borges – Catarina 6:3, 7:5; Barranco Cosano – (8) Basic 6:3, 6:1; Vrbensky – (7) Sachko 2:6, 7:6 (4), 6:4; Vanneste – Shevchenko 6:3, 2:6, 7:5; Serdarusic – Michalski 6:3, 6:4; (4) Lamasine – Zieliński 6:2, 6:2; Miedler – (5) Ajdukovic 6:3, 3:6, 6:1; Kielan – Oliveira 7:5, 6:0; Furness – Luz 6:4, 2:6, 6:3; (2) Kovalik – Nikles 6:3, 6:4.

Druga runda: Ugo Carabelli – Altmaier 6:4, 7:6 (2); Jarry – Kicker 7:6 (1), 4:6, 6:4; L. Klein – Kuznetsov 7:5, 6:1; Barranco Cosano – Borges 3:6, 6:2, 6:3; Vrbensky – Vanneste 6:0, 4:6, 6:3; Serdarusic – Lamasine 6:1, 3:6, 7:5; Miedler – Kielan 7:5, 6:4; Kovalik – Furness 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Ugo Carabelli – Jarry 6:2, 6:2; Barranco Cosano – L. Klein 3:6, 6:3, 6:4; Serdarusic – Vrbensky 7:6 (1), 6:2; Kovalik – Miedler 6:4, 6:4.

Półfinały: Ugo Carabelli – Barranco Cosano 3:6, 6:4, 7:6 (0); Serdarusic – Kovalik 7:6 (3), 7:6 (6).

Finał: Ugo Carabelli – Serdarusic 6:4, 6:2.

DEBEL

Pierwsza runda: Luz/Mansouri – (1) Jebavy/Zelenay 6:4, 6:7 (7), 10:4; Sachko/Sitak – Gajewski/Szajrych 6:4, 6:3; (3) Hach Verdugo/Reyes-Varela – Guinard/Lamasine 7:5, 6:4; Margaroli/Oliveira – Drzewiecki/Martos Gornes 7:5, 6:2; Manafov/P. Matuszewski – Menendez-Maceiras/Vrbensky 6:4, 2:6, 10:2; (4) Romboli/Zieliński – Borg/Kielan walkower; Lenz/Verbeek – Erler/Miedler 6:7 (5), 6:2, 10:5; (2) Arneodo/Molchanov – Heyman/Vanneste 1:6, 7:5, 10:6.

Ćwierćfinały: Luz/Mansouri – Sachko/Sitak 6:2, 6:2; Hach Verdugo/Reyes-Varela – Margaroli/Oliveira 6:4, 7:6 (4); Manafov/P. Matuszewski – Romboli/Zieliński 7:6 (5), 3:6, 10:6; Lenz/Verbeek – Arneodo/Molchanov 6:3, 7:5.

Półfinały: Hach Verdugo/Reyes-Varela – Luz/Mansouri 4:6, 6:3, 10:4; Manafov/P. Matuszewski – Lenz/Verbeek 6:3, 3:6, 10:8.

Finał: Hach Verdugo/Reyes-Varela – Manafov/P. Matuszewski 6:4, 6:4.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Shevchenko – Frunza 6:1, 6:2; (8) Bobrov – Manafov 6:7 (4), 6:4, 6:3 Zieliński – (2) Mansouri 5:7, 6:3, 6:3; (7) Setkic – Szajrych 6:0, 6:4; (3) Heyman – Niklas-Salminen 6:1, 6:3; (5) Michalski – Marek 7:6 (2), 6:1; (4) Nikles – Gerch 6:4, 7:5; Mridha – (6) Poljak 2:6, 6:4, 6:2.

Druga runda: Shevchenko – Bobrov 6:3, 6:1; Zieliński – Setkic 1:6, 6:2, 7:5; Michalski – Heyman 7:5, 6:3; Nikles – Mridha 6:4, 6:7 (3), 6:3.

Kategoria: ATP

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności