Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA: Chorwacja - Włochy 2:1: Gojo - Sonego 7:6 (2), 2:6, 6:2; Cilic - Sinner 6:3, 6:7 (4), 3:6; Mektic/Pavic - Fognini/Sinner 6:3, 6:4.

Tenis. Finały Pucharu Davisa by Rakuten – wyniki

W Madrycie, Innsbrucku i Turynie odbywają się finały Pucharu Davisa by Rakuten 2021. W zmaganiach uczestniczy 18 zespołów. 

Drużyny podzielono na sześć grup. Do ćwierćfinałów awansowali ich zwycięzcy oraz dwie ekipy z najlepszym dorobkiem punktowym z drugich miejsc. Rozegrano spotkania fazy grupowej. 

WYNIKI

Szwecja – Kanada 3:0: E. Ymer – Diez 6:4, 6:2; M. Ymer – V. Pospisil 6:4, 6:4; Goransson/Lindstedt – B. Schnur/V. Pospisil 7:6 (5), 6:4.

Francja – Czechy 2:1: Gasquet – Machac 6:7 (3), 2:6; Mannarino – Vesely 6:7 (1), 6:4, 6:2; Herbert/Mahut – Lehecka/Machac 3:6, 6:4, 6:3.

Chorwacja – Australia 3:0: Gojo – Popyrin 7:6 (5), 7:5; Cilic – De Minaur 6:1, 4:6, 7:5; Mektic/M. Pavic – De Minaur/Peers 6:3, 6:1.

Hiszpania – Ekwador 3:0: F. Lopez – Quiroz 6:3, 6:3; Carreno Busta – E. Gomez 5:7, 6:3, 7:6 (5); Carreno Busta/M. Granollers – G. Escobar/D. Hidalgo 6:4, 6:7 (5), 7:6 (2).

Serbia – Austria 3:0: Lajovic – G. Melzer 7:6 (5), 3:6, 7:5; Djokovic – Novak 6:3, 6:2; Cacic/Krajinovic – Marach/Oswald 7:6 (4), 4:6, 6:3.

Włochy – USA 2:1: Sonego – Opelka 6:3, 7:6 (4); Sinner – Isner 6:2, 6:0; Fognini/Musetti – Ram/Sock 6:7 (5), 2:6.

Kazachstan – Szwecja 2:1: Kukushkin – E. Ymer 3:6, 6:7 (4); Bublik – M. Ymer 3:6, 6:4, 6:0; Golubev/Nedovyesov – Goransson/Lindstedt 6:3, 6:3.

Wielka Brytania – Francja 2:1: Evans – Mannarino 7:5, 6:4; Norrie – Rinderknech 6:2, 7:6 (8); Salisbury/N. Skupski – Mahut/Rinderknech 1:6, 4:6.

Australia – Węgry 2:1: Millman – Piros 6:4, 4:6, 3:6; De Minaur – Fucsovics 7:5, 2:6, 7:6 (2); Bolt/Peers – Marozsan/Piros 6:3, 6:7 (11), 6:3. 

Rosja – Ekwador 3:0: Rublev – Quiroz 6:3, 4:6, 6:1; Medvedev – E. Gomez 6:0, 6:2; Karatsev/Rublev – Hidalgo/Escobar 6:4, 4:6, 6:4.

Niemcy – Serbia 2:1: Koepfer – Krajinovic 7:6 (4), 6:4; Struff – Djokovic 2:6, 4:6; Krawietz/Puetz – Cacic/Djokovic 7:6 (5), 3:6, 7:6 (5).

Włochy – Kolumbia 2:1: Sonego – Mejia 6:7 (5), 6:4, 6:2; Sinner – Galan 7:5, 6:0; Fognini/Sinner – Cabal/Farah 2:6, 7:5, 6:7 (6).

Kazachstan – Kanada 3:0: Kukushkin – B. Schnur 6:3, 6:7 (5), 7:5; Bublik – V. Pospisil 6:2, 7:6 (6); Golubev/Nedovyesov – Polansky/Schnur 6:4, 6:7 (6), 6:1.

Wielka Brytania – Czechy 2:1: Evans – Machac 2:6, 5:7; Norrie – Lehecka 6:1, 2:6, 6:1; Salisbury/N. Skupski – Machac/Vesely 6:4, 6:2.

Chorwacja – Węgry 2:1: Serdarusic – Marozsan 6:4, 6:4; Cilic – Piros 6:4, 5:7, 4:6; Mektic/Pavic – Marozsan/Nagy 7:6 (4), 6:2.

Niemcy – Austria 2:1: Koepfer – Rodionov 1:6, 5:7; Struff – Novak 7:5, 6:4; Krawietz/Puetz – Marach/Oswald 6:3, 6:4.

Kolumbia – USA 2:1: Mejia – Tiafoe 6:4, 3:6, 6:7 (7); Galan – Isner 6:3, 3:6, 7:6 (5); Cabal/Farah – Opelka/Sock 3:0 i krecz Amerykanów.  

Rosja – Hiszpania 2:1: Rublev – F. Lopez 6:2, 3:6, 4:6; Medvedev – Carreno Busta 6:2, 7:6 (3); Karatsev/Rublev – Granollers/Lopez 4:6, 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały –  Chorwacja – Włochy 2:1: Gojo – Sonego 7:6 (2), 2:6, 6:2; Cilic – Sinner 6:3, 6:7 (4), 3:6; Mektic/Pavic – Fognini/Sinner 6:3, 6:4.

Niemcy – Wielka Brytania 2:1: Gojowczyk – Evans 2:6, 1:6; Struff – Norrie 7:6 (6), 3:6, 6:2; Krawietz/Puetz – Salisbury/N. Skupski 7:6 (10), 7:6 (5).

Serbia – Kazachstan; Rosja – Szwecja.

SKŁADY

Grupa A – Hiszpania (Carreno Busta, Ramos-Vinolas, P. Martinez, F. Lopez, M. Granollers), Rosja (Medvedev, Rublev, Karatsev, Khachanov, Donskoy), Ekwador (E. Gomez, Quiroz, D. Hidalgo, March, G. Escobar).

Grupa B – Kanada (V. Pospisil, B. Schnur, Diez, Polansky), Kazachstan (Bublik, Popko, Kukushkin, Nedovyesov, A. Golubev), Szwecja (M. Ymer, E. Ymer, Mridha, Goransson, Lindstedt). 

Grupa C – Francja (Rinderknech, Mannarino, Gasquet, Herbert, Mahut), Wielka Brytania (Norrie, Evans, L. Broady, Salisbury, N. Skupski), Czechy (Vesely, Lehecka, Kolar, Machac).

Grupa D – Chorwacja (Cilic, Serdarusic, Gojo, Mektic, M. Pavic), Australia (De Minaur, Popyrin, Millman, Bolt, Peers), Węgry (Fucsovics, Balazs, Piros, Marozsan, Nagy). 

Grupa E – USA (Isner, Opelka, Tiafoe, Sock, Ram), Włochy (Sinner, Sonego, Fognini, Musetti, Bolelli), Kolumbia (Galan, Mejia, C. Rodriguez, Cabal, Farah).

Grupa F – Serbia (Djokovic, Lajovic, Krajinovic, Kecmanovic, Cacic), Niemcy (Struff, Koepfer, Gojowczyk, Krawietz, Puetz), Austria (Novak, Rodionov, G. Melzer, Marach, Oswald). 

Kategoria: Davis Cup

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności