Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4; Fabbiano - J. Sousa 7:5, 6:4; MARBELLA ATP 250: Carreno Busta - Munar 6:1, 2:6, 6:4; CAGLIARI ATP 250: Sonego - Djere 2:6, 7:6 (5), 6:4; CHARLESTON WTA 500: V. Kudermetova - Kovinic 6:4, 6:2; BOGOTA WTA 250: Osorio Serrano - Zidansek 5:7, 6:3, 6:4.

Tenis. Halowe Mistrzostwa Polski do lat 12 – wyniki

przez maka

BKT Advantage Bielsko-Biała gościł uczestników Halowych Mistrzostwa Polski do lat 12. 

W finałach singla Oliwia Sybicka (MKT Stalowa Wola) wygrała z Julią Borowik (CSiR Dąbrowa Górnicza), a Maksymilian Kwiatkowski (BKT Advantage Bielsko-Biała) pokonał Jana Skrzyńskiego (KS Nadwiślanin Kraków). 

W grach podwójnych zwyciężyli: Lena Markowska (KS Górnik Bytom) i Oliwia Sybicka oraz Vincent Fletcher i Jan Urbański (obaj FKT Astra Książenice). 

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Sybicka – Bąk 6:1, 6:0; Janiszewska – Tunkiewicz 6:2, 6:2; Stępień – Małecka 6:1, 6:2; (6) Dudek – Rybkowska 6:0, 6:0; (3) Markowska – Lesman 6:2, 6:3; W. Nowicka – Giżewska 6:2, 1:6, 10:7; Jasińska – M. Nowak 6:2, 6:0; (5) Lu Knapik – Hryniv 6:2, 6:3; (8) Sikora – Mazur 6:3, 6:0; Pabisiak – Monnier 6:2, 6:2; A. Nowicka – Banasiak 6:0, 6:3; (4) Borowik – Faber 6:3, 6:0; Leś – (7) Isakova 6:4, 7:6 (7); Czechowicz – Snochowska 6:0, 6:0; Knappik – Stępkowska 6:1, 6:1; (2) Dehmel – Stawowiak 6:1, 6:2.

Druga runda: Sybicka – Janiszewska 6:1, 6:4; Dudek – Stępień 6:1, 6:2; Markowska – W. Nowicka 7:5, 6:0; Lu Knapik – Jasińska 7:5, 6:0; Pabisiak – Sikora 5:7, 6:4, 10:4; Borowik – A. Nowicka 6:0, 6:1; Leś – Czechowicz 6:1, 6:0; Dehmel – Knappik 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Sybicka – Dudek 6:3, 6:7 (1), 10:4; Markowska – Lu Knapik 7:5, 6:3; Borowik – Pabisiak 6:2, 6:2; Dehmel – Leś 6:2, 6:3.

Półfinały: Sybicka – Markowska 6:3, 6:2; Borowik – Dehmel 7:6 (3), 6:0.

Finał: Sybicka – Borowik 7:6 (4), 6:4.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Urbański – Szczypka 6:0, 6:2; T. Voigt – Łoziński 3:6, 6:3, 10:5; Szary – R. Wieczorek 4:6, 6:3, 10:6; (5) Stańczyk – Wandel 6:0, 6:1; (4) M. Kwiatkowski – Paradowski 6:0, 6:3; Biernacki – S. Tejerina 6:4, 6:2; M. Nowak – Isakov 7:5, 6:2; (6) H. Rytelewski – Papavasiliu 5:7, 6:1, 12:10; (8) Krzyśko – Krupa 6:3, 6:3; Biegalski – Mencwel 6:3, 6:4; Urban – Piotrowski 6:3, 4:6, 10:7; (3) Skrzyński – Pasiorowski 6:0, 6:0; Puchalski – Płocharczyk 7:6 (5), 6:4; Cach – M. Voigt 6:4, 7:6 (7); Żurek – Domański 6:1, 6:1; (2) Fletcher – Brzostowski 6:0, 6:0.  

Druga runda: Urbański – T. Voigt 6:1, 6:1; Stańczyk – Szary 6:0, 6:0; M. Kwiatkowski – Biernacki 6:2, 6:0; H. Rytelewski – M. Nowak 6:0, 6:1; Krzyśko – Biegalski 6:2, 6:1; Skrzyński – Urban 6:0, 6:4; Cach – Puchalski 6:3, 6:1; Fletcher – Żurek 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Urbański – Stańczyk 3:6, 6:3, 10:8; M. Kwiatkowski – H. Rytelewski 6:4, 6:2; Skrzyński – Krzyśko 6:1, 6:1; Fletcher – Cach 6:2, 6:0.

Półfinały: M. Kwiatkowski – Urbański 6:3, 2:0 i krecz Janka; Skrzyński – Fletcher 6:2, 6:1.

Finał: M. Kwiatkowski – Skrzyński 6:7 (4), 7:6 (5), 10:7.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Markowska/Sybicka – bye; Faber/Leś – Knappik/Stępień 7:6 (4), 6:3; Borowik/W. Nowicka – Czechowicz/Rybkowska 6:2, 6:3; Monnier/Snochowska – Jasińska/Stawowiak 6:2, 6:4; Isakova/Lesman – Giżewska/Tunkiewicz 6:4, 6:2; (3) Lu Knapik/Sikora – bye; Pabisiak/Sobiesiak – Banasiak/Hryniv 6:3, 6:0; (2) Dehmel/Dudek – bye. 

Ćwierćfinały: Markowska/Sybicka – Faber/Leś 6:1, 6:2; Borowik/W. Nowicka – Monnier/Snochowska 6:3, 6:4; Lu Knapik/Sikora – Isakova/Lesman 6:1, 6:3; Dehmel/Dudek – Pabisiak/Sobiesiak 6:1, 6:2.

Półfinały: Markowska/Sybicka – Borowik/W. Nowicka 6:1, 6:2; Dehmel/Dudek – Lu Knapik/Sikora 6:4, 6:2.

Finał: Markowska/Sybicka – Dehmel/Dudek 7:5, 7:6 (2).

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Fletcher/Urbański – Wieczorek/Żurek 6:2, 6:2; Łoziński/Puchalski – Ochman/Tomasiak 6:1, 6:2; (4) Tejerina/Urban – Płocharczyk/Wandel 7:5, 6:2; Krupa/Szczypka – Cach/M. Voigt 6:2, 6:2; Kwiatkowski/Papavasiliu – Biernacki/Pasiorowski 6:3, 6:4; (3) Piotrowski/Rytelewski – Biegalski/Paradowski 6:4, 6:2; Brzostowski/Domański – Nowak/Szary 2:6, 6:4, 10:2; (2) Skrzyński/Stańczyk – Krzyśko/T. Voigt 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Fletcher/Urbański – Łoziński/Puchalski 6:0, 6:0; Tejerina/Urban – Krupa/Szczypka 6:1, 6:1; Piotrowski/Rytelewski – Kwiatkowski/Papavasiliu 6:4, 7:5; Skrzyński/Stańczyk – Brzostowski/Domański 6:0, 6:3.

Półfinały: Fletcher/Urbański – Tejerina/Urban 6:2, 6:0; Skrzyński/Stańczyk – Piotrowski/Rytelewski 6:3, 6:4.

Finał: Fletcher/Urbański – Skrzyński/Stańczyk 6:2, 6:3.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Snochowska – bye; (13) Sadowska – Rzeźnik 7:6 (2), 6:1; (2) Zawiślańska – bye; (15) Knappik – Grosicka 6:3, 7:5; (3) Tunkiewicz – Warzecha 6:1, 6:2; (12) Koper – Antosik 6:0, 6:2; (4) Świtalska – Mermer walkower; (16) Mazur – H. Bednarz 6:0, 6:1; Hryniv – (5) Sobiesiak 6:2, 6:2; (14) Stępień – Furmańczyk 6:2, 6:0; (6) Bąk – Petyniak 6:0, 6:0; Ptak – (11) W. Kawa 7:5, 6:4; (7) Nawrot – Zajas 6:2, 6:0; (9) Stępkowska – J. Matuszczyk 6:4, 5:7, 10:7; (8) Małecka – Filipowicz 6:0, 6:1; (10) Bogdanowicz – Grzelak 6:0, 6:3.

Druga runda: Snochowska – Sadowska 6:1, 6:1; Knappik – Zawiślańska 4:6, 6:3, 10:2; Tunkiewicz – Koper 6:1, 6:1; Mazur – Świtalska 6:0, 4:6, 10:7; Hryniv – Stępień 7:6 (4), 6:3; Bąk – Ptak 6:0, 6:1; Stępkowska – Nawrot 6:1, 6:3; Małecka – Bogdanowicz 2:6, 6:4, 10:8.   

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Isakov – M. Tomasiak 6:0, 6:0; Mosiński – (16) Rotko 6:3, 6:3; Paszkiewicz – (2) Goerick 6:4, 5:7, 10:3; (15) R. Wieczorek – Ochman 6:2, 6:1; (3) Żurek – Ucher 6:1, 6:0; (13) Puchalski – Kosek 6:0, 6:0; Matusiak – (4) Adamczyk 2:6, 6:4, 10:6; (14) T. Voigt – Pankowski 6:4, 2:6, 10:4; (5) Łoziński – Kołodziejczak 6:4, 6:7 (4), 10:4; (9) Rzewucki – Preisner 6:2, 6:4; (6) Mencwel – Ulatowski 6:4, 6:2; Makieła – (12) Zarański 6:2, 7:5; (7) Kas – Klewicki 6:1, 6:3; (11) Brzostowski – Stopa 6:1, 6:1; (8) Raztawicki – Marczak 7:6 (5), 6:3; (10) Domański – Łyskawa 7:6 (4), 6:4. 

Druga runda: Isakov – Mosiński 6:4, 6:0; R. Wieczorek – Paszkiewicz 6:4, 4:6, 10:7; Żurek – Puchalski 6:2, 6:2; T. Voigt – Matusiak 6:4, 6:1; Łoziński – Rzewuski 6:4, 7:6 (5); Mencwel – Makieła 6:3, 6:1; Brzostowski – Kas 6:1, 6:1; Domański – Raztawicki 6:2, 6:3. 

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności