Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Ramos-Vinolas 6:0, 2:6, 6:2.

Tenis. Halowe Mistrzostwa Polski Kadetów

przez maka

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna gościło uczestników Halowych Mistrzostw Polski Kadetów (do lat 16). 

W finałach singla turniejów w Pszczynie Anastazja Bozova pokonała Zuzannę Pawlikowską, a Tomasz Berkieta wygrał z Jakubem Jędrzejczakiem. 

W grach podwójnych triumfowali: Julia Daroszewska i Martyna Piechowicz oraz Tomasz Berkieta i Oskar Grzegorzewski.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Telżyńska – Rajca 7:6 (3), 6:3; W. Domańska – Goła 7:6 (3), 4:6, 11:9; Novakova – Będkowska 7:6 (7), 6:4; (7) Bergler – Chodkowska 6:1, 6:4; (4) Pieczyńska – Pyrek 6:3, 6:1; Podhajecka – Koprowska 6:2, 6:1; Straszewska – Ciesielczyk 6:1, 6:2; (5) Pawlikowska – Mackiewicz 7:6 (4), 7:5; Stankiewicz – (6) Z. Witkowska 6:3, 6:1; Caruk – N. Hurkacz 6:4, 6:4; M. Głowacka – Szczepaniak 3:6, 6:4, 10:6; (3) Bozova – Baniak 6:2, 6:3; (8) Stypuła – Molokova 6:3, 6:4; Daroszewska – Mańkowska 6:2, 6:2; Gniewkowska – Cieśluk 6:7 (4), 6:3, 10:8; (2) Bednarz – Halbersztadt 6:1, 6:4. 

Druga runda: W. Domańska – Telżyńska 6:3, 6:4; Bergler – Novakova 7:6 (5), 6:1; Podhajecka – Pieczyńska 1:6, 7:6 (7), 13:11; Pawlikowska – Straszewska 6:1, 6:3; Stankiewicz – Caruk 6:1, 6:2; Bozova – M. Głowacka 6:1, 6:3; Daroszewska – Stypuła 6:1, 1:6, 10:5; Bednarz – Gniewkowska 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Bergler – W. Domańska 1:6, 7:6 (4), 10:4; Pawlikowska – Podhajecka 6:4, 7:5; Bozova – Stankiewicz 6:1, 6:1; Bednarz – Daroszewska 6:3, 6:3.

Półfinały: Pawlikowska – Bergler 6:0, 6:2; Bozova – Bednarz 6:4, 6:2.

Finał: Bozova – Pawlikowska 5:7, 6:4, 10:5.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Berkieta – Kaszowski 6:3, 6:3; Zaorski – Allen 6:1, 6:3; Juszczak – Makarenko 6:4, 7:5; (8) Wójcicki – Pękała 6:2, 6:0; Czyrek – (4) Barcik 6:4, 1:6, 10:7; A. Majchrzak – Lange 6:2, 6:1; Czaczkowski – Migdalski 6:3, 6:3; (5) Piekarz – Pankowski 6:1, 6:7 (4), 10:4; Kokot – (5) Biedermann 6:3, 6:2; Gogulski – P. Blom 6:3, 6:3; Jędrzejczak – Szymczak 6:3, 6:3; (3) Lechno-Wasiutyński – Tomasiak 6:0, 6:3; (7) Smater – Miszczak 6:0, 6;2; M. Andrzejczak – J. Włodarczyk 3:6, 6:2, 10:7; Królikowski – J. Wieczorek 6:3, 6:0; (2) Grzegorzewski – Krawczyk 7:5, 7:5. 

Druga runda: Berkieta – Zaorski 6:3, 6:3; Wójcicki – Juszczak 3:6, 6:3, 11:9; A. Majchrzak – Czyrek 6:3, 6:0; Czaczkowski – Piekarz 6:3, 6:0; Kokot – Gogulski 6:2, 6:4; Jędrzejczak – Lechno-Wasiutyński 3:6, 6:0, 10:5; M. Andrzejczak – Smater 6:2, 7:5; Królikowski – Grzegorzewski 6:4, 4:6, 10:7.

Ćwierćfinały: Berkieta – Wójcicki 6:7 (3), 6:4, 10:4; A. Majchrzak – Czaczkowski 4:6, 6:4, 11:9; Jędrzejczak – Kokot 6:1, 6:2; M. Andrzejczak – Królikowski 6:1, 6:2.

Półfinały: Berkieta – A. Majchrzak 6:4, 7:6 (4); Jędrzejczak – M. Andrzejczak 6:3, 6:2.

Finał: Berkieta – Jędrzejczak 6:4, 6:3.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Bergler/Pieczyńska – Będkowska/Halbersztadt 6:3, 6:2; Daroszewska/Piechowicz – Caruk/Cieśluk 6:4, 6:1; (3) Straszewska/Telżyńska – Hurkacz/Koprowska 6:4, 6:3; Kosowska/Molokova – Głowacka/Stypuła 6:1, 3:6, 10:8; Bednarz/Novakova – Gniewkowska/Gołda 6:1, 7:5; (4) Bozova/Domańska – Ciesielczyk/Podhajecka 6:1, 6:1; Rajca/Szczepaniak – Chodkowska/Kiwior 6:1, 6:1; Mackiewicz/Stankiewicz – (2) Pawlikowska/Witkowska 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: Daroszewska/Piechowicz – Bergler/Pieczyńska 6:0, 3:6, 10:6; Straszewska/Telżyńska – Kosowska/Molokova 6:4, 6:4; Bozova/Domańska – Bednarz/Novakova 7:6 (7), 7:5; Mackiewicz/Stankiewicz – Rajca/Szczepaniak 6:2, 7:5. 

Półfinały: Daroszewska/Piechowicz – Straszewska/Telżyńska 7:6 (5), 6:2; Mackiewicz/Stankiewicz – Bozova/Domańska 6:0, 6:1.

Finał: Daroszewska/Piechowicz – Mackiewicz/Stankiewicz 1:6, 7:6 (2), 10:3.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Berkieta/Grzegorzewski – Pękała/Weiner 6:3, 6:1; Maranda/Ukalski – Budzyński/Gołębiowski 2:6, 6:0, 12:10; Kokot/Zaorski – (4) Juszczak/Włodarczyk 2:6, 6:4, 11:9; Jędrzejczak/Kaszowski – Andrzejczak/Pankowski 6:4, 6:3; Lange/Majchrzak – Barcik/Gogulski 6:1, 6:2; (3) Smater/Wójcicki – Allecou/Lechno-Wasiutyński 6:4, 7:6 (7); Blom/Królikowski – Czaczkowski/Szymczak 6:3, 6:4; Makarenko/Migdalski – (2) Biedermann/Piekarz 7:6 (3), 6:2.

Ćwierćfinały: Berkieta/Grzegorzewski – Maranda/Ukalski 7:5, 6:4; Jędrzejczak/Kaszowski – Kokot/Zaorski 5:7, 7:5, 12:10; Lange/Majchrzak – Smater/Wójcicki 6:0, 6:4; Blom/Królikowski – Makarenko/Migdalski 6:2, 6:3.

Półfinały: Berkieta/Grzegorzewski – Jędrzejczak/Kaszowski 6:3, 4:6, 10:8; Lange/Majchrzak – Blom/Królikowski 7:6 (8), 6:3

Finał: Berkieta/Grzegorzewski – Lange/Majchrzak 4:6, 7:6 (1), 10:6.

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: (1) Piechowicz – Murawska 4:6, 6:3, 10:3; Baniak – (16) Kosowska 6:4, 6:0; (2) Caruk – Rogala 6:4, 6:1; Palus – (15) Odrobina 6:3, 6:3; (3) Chodkowska – Piasta 6:4, 6:0; (12) Wartecka – Wieleba 6:1, 6:3; Jędrzejak – (4) Langiewicz 7:6 (6), 6:2; Molokova – (11) Kluska 6:4, 6:0; (5) Koprowska – Persson 6:3, 6:2; Maćkowiak – (10) Skarżyńska 2:6, 6:4, 10:4; N. Hurkacz – (6) H. Jankowska 7:6 (3), 6:2; Dobija – (9) D. Nowak 6:3, 6:4; (7) Cieśluk – Jednacz 5:7, 6:4, 10:2; Jasiczek – (14) Kiwior 6:3, 6:3; Pyrek – (8) Kokocha 6:2, 6:2; (13) Mańkowska – Zakrzewska 7:6 (2), 6:3.

Druga runda: Baniak – Piechowicz 6:2, 6:4; Caruk – Palus 6:3, 6:4; Chodkowska – Wartecka 6:1, 2:6, 10:6; Molokova – Jędrzejak 6:2, 7:5; Koprowska – Maćkowiak 7:5, 6:3; N. Hurkacz – Dobija 6:1, 6:1; Cieśluk – Jasiczek 7:5, 6:1; Mańkowska – Pyrek 6:2, 6:4.

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Pankowski – Nikołajuk 6:2, 6:2; (14) Sasko – S. Nowak 6:3, 6:1; (2) Gogulski – T. Sopoliński 6:2, 6:0; (9) Gołębiowski – Vlahos 2:6, 6:1, 10:5; Kulpa – (3) Budzyński 7:5, 6:1; (10) Tomasiak – Hulbój 7:5, 6:4; Czyrek – (4) Allecou 6:0, 6:0; (13) J. Wieczorek – Kołodziejczyk 7:5, 5:7, 10:8; (5) Krawczyk – Kawałkowski 6:4, 6:1; M. Kowal – (15) Ukalski 6:4, 6:3; (6) Migdalski – O. Wiśniewski 7:5, 6:2; (11) Krzyżosiak-Michnikowski – Błaszczyk 4:6, 6:1, 10:4; (7) Maranda – Weiner 6:3, 6:1; (16) Allen – Wasiak 6:4, 5:7, 10:4; Czubak – (8) Muc 6:2, 6:3; Makarenko – (12) Hrynkiewicz 6:4, 2:6, 10:6.

Druga runda: Pankowski – Sasko 7:6 (1), 6:3; Gogulski – Gołębiowski 7:5, 6:3; Tomasiak – Kulpa 6:2, 6:3; Czyrek – J. Wieczorek 6:0, 6:1; Krawczyk – M. Kowal 6:0, 6:2; Migdalski – Krzyżosiak-Michnikowski 6:4, 6:2; Allen – Maranda 6:4, 1:6, 10:6; Makarenko – Czubak 6:3, 6:1.

Półfinaliści singla
Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności