Polski Tenis

WYNIKI

RZYM WTA 1000: Świątek - Jabeur 6:2, 6:2; RZYM ATP 1000: Djokovic - Tsitsipas 6:0, 7:6 (5); STRASBURG WTA 250: Linette - Gracheva 6:3, 6:0; Tan - Stosur 6:2, 6:1; RABAT WTA 250: Marcinko - Peterson 6:0, 2:6, 7:5; Tomljanovic - Burillo Escorihuela 6:2, 6:1; LYON ATP 150: F. Cerundolo - Duckworth 6:2, 3:6, 6:3; Mannarino - Karatsev 7:6 (7), 6:4; GENEWA ATP 250: Majchrzak - Bublik 6:1, 6:7 (4), 6:3; Griekspoor - T. Paul 7:5, 6:7 (3), 6:4; KARLSRUHE WTA 125: Sherif - Pera 6:2, 6:4; PARYŻ WTA 125: C. Liu - Haddad Maia 6:3, 6:4.

Tenis. Halowe Mistrzostwa Polski U16 w Toruniu – wyniki

W Toruniu rozgrywane były Halowe Mistrzostwa Polski U16. W finałach singla Maja Pawelska pokonała Magdalenę Baniak, a Mateusz Mitoń wygrał z Filipem Kosińskim.

W grach podwójnych triumfowali: Antonina Czajka i Amelia Paszun oraz Bruno Kokot i Alan Ważny. Srebra dla: Marii Głowackiej, Barbary Straszewskiej, Mikołaj Kowala i Wiktora Sasko.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Pawelska – (1) Straszewska 6:4, 4:6, 10:8; Affelt – Aleksandrowicz 6:2, 6:0; Jędrzejak – Strzelecka 6:4, 6:3; (5) Koprowska – Penkevych 6:2, 6:1; (3) Podhajecka – Wawrzkiewicz 6:1, 6:1; M. Głowacka – Śrutwa 6:3, 7:5; Kuszel – Ciesielczyk 6:3, 6:4; Czajka – (6) N. Hurkacz 4:0 i krecz Niki; Kostka – (8) Frątczak 7:5, 6:2; Gołda – Wahl-Maniecka 7:5, 6:4; Mańkowska – Nieradzik 6:1, 6:2; Baniak – (4) Paszun 4:6, 6:3, 10:3; (7) Jednacz – Maćkowiak 6:2, 6:2; Gniewkowska – Kapcia 3:6, 7:6 (5), 10:5; Wojtaszczyk – Milżyńska 6:0, 6:2; (2) Mackiewicz – Helińska 7:5, 6:0.

Druga runda: Pawelska – Affelt 6:1, 2:0 i krecz Nadii; Koprowska – Jędrzejak 6:4, 4:6, 10:8; M. Głowacka – Podhajecka 6:3, 3:6, 10:7; Czajka – Kuszel 7:6 (6), 5:7, 11:9; Gołda – Kostka 6:3, 6:1; Baniak – Mańkowska 6:2, 7:6 (1); Gniewkowska – Jednacz 7:5, 6:3; Mackiewicz – Wojtaszczyk 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Pawelska – Koprowska 3:6, 3:0 i krecz Hanny; M. Głowacka – Czajka 6:3, 1:6, 10:1; Baniak – Gołda 6:4, 6:2; Mackiewicz – Gniewkowska 4:6, 6:2, 10:3.

Półfinały: Pawelska – M. Głowacka 6:2, 6:2; Baniak – Mackiewicz 6:3, 6:2.

Finał: Pawelska – Baniak 6:2, 2:6, 10:8.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Kokot – Lipczyński 6:1, 6:2; Nowacki – Kluczyński 6:3, 7:5; Zarębski – Garbacz 6:4, 6:1; Januchowski – (5) Czyrek 3:6, 7:5, 10:7; (3) Zaorski – Kędzia 6:0, 6:1; Wygona – Szczeciak 6:2, 6:3; Bajołek – Adamski 6:2, 6:2; F. Kosiński – (8) M. Kowal 6:3, 6:4; (6) Sasko – Kulpa 6:0, 6:1; A. Wieczorek – Chorostin 6:3, 6:2; Ważny – Knitter 6:3, 6:1; (4) Nikołajuk – Mar. Dójczyński 6:3, 6:3; (7) Hrynkiewicz – Tomasiak 6:4, 6:4; Mitoń – Małecki 6:3, 6:0; O. Wiśniewski – Gadzaliński 7:6 (2), 6:1; (2) Lange – Malecki 6:2, 6:3.

Druga runda: Kokot – Nowacki 6:1, 6:1; Zarębski – Januchowski 6:4, 7:5; Zaorski – Wygona 6:0, 6:1; F. Kosiński – Bajołek 6:2, 6:1; Sasko – A. Wieczorek 6:2, 4:6, 11:9; Ważny – Nikołajuk 6:2, 6:1; Mitoń – Hrynkiewicz 6:2, 6:4; Lange – O. Wiśniewski 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Kokot – Zarębski 6:0, 6:4; F. Kosiński – Zaorski 7:5, 6:4; Ważny – Sasko 6:7 (3), 7:5, 10:7; Mitoń – Lange 6:4, 2:6, 11:9.

Półfinały: F. Kosiński – Kokot 2:6, 6:4, 10:2; Mitoń – Ważny 6:1, 6:0.

Finał: Mitoń – F. Kosiński 7:5, 6:3.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Gołda/Podhajecka – bye; Helińska/Nieradzik – A. Głowacka/Jędrzejak 7:5, 6:4; Michta/Penkevych – (4) Frątczak/Maćkowiak 6:2, 6:4; Czajka/Paszun – Mackiewicz/Ciesielczyk 4:6, 6:1, 10:8; Mańkowska/Strzelecka – Śrutwa/Wojtaszczyk 2:6, 6:4, 10:5; (3) M. Głowacka/Straszewska – Kostka/Wahl-Maniecka 2:6, 6:0, 10:7; Affelt/Wawrzkiewicz – Jednacz/Kapcia 6:7 (4), 7:6 (3), 10:5; Kuszel/Pawelska – (2) Baniak/Koprowska 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Gołda/Podhajecka – Helińska/Nieradzik 6:4, 1:6, 10:3; Czajka/Paszun – Michta/Penkevych 6:1, 6:1; M. Głowacka/Straszewska – Mańkowska/Strzelecka 6:1, 4:6, 10:6; Kuszel/Pawelska – Affelt/Wawrzkiewicz walkower.

Półfinały: Czajka/Paszun – Gołda/Podhajecka 6:4, 4:6, 10:5; M. Głowacka/Straszewska – Kuszel/Pawelska 6:2, 3:6, 10:8.

Finał: Czajka/Paszun – M. Głowacka/Straszewska 6:2, 6:4.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Lange/Zaorski – Januchowski/Szczeciak 6:2, 6:1; Tomasiak/Zarębski – Małecki/Nyk 6:2, 6:3; (4) M. Kowal/Sasko – Bajołek/Malecki 6:2, 7:6 (4); Gadzaliński/Wieczorek – Chorostin/Kulpa 6:3, 7:5; Dąbrowski/Lewandowski – Dójczyński/Kluczyński 6:4, 4:6, 10:7; (3) Kokot/Ważny – Czyrek/Mitoń 3:0 i krecz Cz/M; Kasperski/Plenkiewicz – Garbacz/Knitter 3:6, 7:5, 10:3; (2) Hrynkiewicz/Nikołajuk – Kosiński/Nowacki 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Lange/Zaorski – Tomasiak/Zarębski 6:2, 6:0; M. Kowal/Sasko – Gadzaliński/Wieczorek 6:3, 7:5; Kokot/Ważny – Dąbrowski/Lewandowski 6:2, 6:3; Hrynkiewicz/Nikołajuk – Kasperski/Plenkiewicz 7:6 (5), 6:3.

Półfinały: M. Kowal/Sasko – Lange/Zaorski 6:4, 7:6 (5); Kokot/Ważny – Hrynkiewicz/Nikołajuk 4:6, 6:1, 10:8.

Finał: Kokot/Ważny – M. Kowal/Sasko 6:3, 7:6 (3).

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Wawrzkiewicz – bye; (11) Drozd – Wcisło 6:2, 6:3; (2) A. Głowacka – bye; Kapcia – (15) Scata 6:3, 6:0; (3) Jędrzejak – bye; (13) Kudzin – Tomczyk 7:6 (4), 6:0; (4) Palus – bye; (9) Wahl-Maniecka – Lorek 6:0, 6:1; (5) Aleksandrowicz – bye; Przewięźlikowska – (12) Grabowska 6:3, 1:6, 10:8; (6) Klimas – Teuchmann 6:0, 6:3; (10) Milżyńska – Belica 6:3, 6:0; Małuszyńska – (7) Walkowiak 6:0, 6:3; Penkevych – (16) Cela 6:0, 6:4; (8) Gniewkowska – Kasprzak 6:2, 6:0; E. Michta – (14) Chmielewska 6:0, 6:1.

Druga runda: Wawrzkiewicz – Drozd 6:1, 6:1; Kapcia – A. Głowacka 6:2, 6:2; Jędrzejak – Kudzin 6:2, 6:1; Wahl-Maniecka – Palus 6:2, 6:1; Aleksandrowicz – Przewięźlikowska 6:2, 6:2; Milżyńska – Klimas 6:3, 6:2; Penkevych – Małuszyńska 6:3, 6:4; Gniewkowska – E. Michta 6:3, 6:1.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Gadzaliński – Czapiewski 6:1, 6:3; W. Lewandowski – (12) Pniewski 6:4, 6:2; (2) Malecki – Fuks 6:2, 6:1; (9) Marciniak – Rohde 6:4, 6:0; (3) Małecki – Kołowiecki 6:2, 6:0; Gryń – (10) Kęsy 6:2, 6:4; (4) Kędzia – Kosyrz 6:3, 6:4; (16) Biela – Mossakowski 6:3, 6:1; (5) O. Wiśniewski – Domański 6:2, 6:4; Tomczykowski – (11) Makieła 6:3, 6:2; (6) Bajołek – Kaczorowski 6:2, 6:4; Adamski – (15) Skupiński 3:6, 6:1, 10:8; (7) Nyk – Słowik 6:2, 7:5; Wygona – (13) Dąbrowski 6:4, 6:3; (8) Januchowski – Kowalik 7:5, 6:1; (14) Biczyk – Plewa 6:3, 6:1.

Druga runda: Gadzaliński – W. Lewandowski 6:0, 6:2; Malecki – Marciniak 6:1, 6:1; A. Małecki – Gryń 6:3, 4:6, 12:10; Kędzia – Biela 6:2, 1:6, 10:6; O. Wiśniewski – Tomczykowski 6:4, 6:2; Bajołek – Adamski 6:1, 6:4; Wygona – Nyk 7:5, 7:5; Januchowski – Biczyk 6:3, 6:0.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności