Polski Tenis

WYNIKI

NUR-SUŁTAN WTA 250: Gracheva - Kr. Pliskova 6:3, 7:6 (5); Krunic - Boulter 3:6, 6:3, 7:5; Friedsam - Ar. Rodionova 4:6, 6:4, 6:2; Gasanova - Hatouka 6:1, 6:1; Van Uytvanck - Kulambayeva 6:3, 6:4; Tsurenko - Diatchenko 6:1, 3:1 i krecz Rosjanki.

Tenis. Jerzy Janowicz: – Planów konkretnych nie mam. Trochę jeszcze czasu zostało do nowego sezonu

Jerzy Janowicz w Warszawie na konferencji prasowej przed Narodowym Dniem Tenisa 2021 zabrał głos w sprawie powrotu na kort. 

Wiele wskazuje, że najwcześniej wróci w przyszłym sezonie. Zdrowie jest dla niego najważniejsze. Chce optymalnie przygotować się do gry. 

Syn Jerzego Janowicza będzie oglądał tatę w dużych turniejach

– Planów konkretnych nie mam, zależnie będą od tego, jak będę się czuł. Trochę jeszcze czasu mam do nowego sezonu. Najważniejsze jest dla mnie, aby się właściwie przygotować na dłuższy okres, żebym nie był znowu wyautowany po kilku turniejach. Dlatego czeka mnie intensywne przygotowanie i testowanie zdrowia, bo o swój tenis nigdy się nie martwiłem. Skupiam się na przygotowaniu fizycznym, bo przez ostatnie cztery lata zdrowie u mnie kuleje – – mówił Janowicz, które obecnie zajmuje 522. pozycję w rankingu ATP.

– Liczę, że będę mógł zagrać znów w dużych turniejach i że mój syn Filip będzie mnie mógł oglądać w nich. Jeśli będę się czuł wystarczająco dobrze i będę wystarczająco silny, to znowu będę startował na szczeblu międzynarodowym, ale chcę być na tyle dobrze przygotowany, żeby mieć ciągłość turniejową – dodawał Jerzy.

Kategoria: ATP

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności