MIAMI: D. Collins - Alexandrova 6:3, 6:2; Rybakina - Azarenka 6:4, 0:6, 7:6 (2); Dimitrov - Alcaraz 6:2, 6:4; A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2.

Tenis. Maja Chwalińska rozstawiona w następnym turnieju ITF w Porto

Maja Chwalińska (277 WTA) została rozstawiona z ósemką w drugim halowym turnieju ITF 25 w Porto.

W pierwszych zawodach w portugalskim mieście (korty twarde w hali, 25 tys. $ w puli nagród) Polka zagrała w finale. W drugich wygrała z Włoszką Tatianą Pieri (562 WTA) 6:2, 6:3.

Turniej ITF w Porto

W 1/8 finału Polka przegrała z Francuzką Leolią Jeanjean (361 WTA) 6:3, 3:6, 2:6.

Maja trafiła do górnej części turniejowej drabinki. Jej w niej gwiazda imprezy – Niemka Laura Siegemund (158 WTA), która sześć lat temu była 27. tenisistką świata. Jest to jej pierwszy start od końcówki lipca.