Polski Tenis

WYNIKI

INDIAN WELLS WTA/ATP 1000: Badosa - Jabeur 6:3, 6:3; Azarenka - Ostapenko 3:6, 6:3, 7:5; Fritz - A. Zverev 4:6, 6:3, 7:6 (3); Basilashvili - S. Tsitsipas 6:4, 2:6, 6:4.

Tenis. Mistrzostwa Polski do lat 16 w Szczecinie – wyniki

W Szczecinie rozgrywane są Mistrzostwa Polski do lat 16 (gracze urodzeni w latach 2005-2006).

W finałach singla Zuzanna Bednarz pokonała Zuzannę Pawlikowską, a Goran Zgoła wygrał z Tomaszem Berkietą. W deblu triumfowali Martyna Mackiewicz i Monika Stankiewicz, Zgoła i Mateusz Lange. W mikście najlepsi byli Olivia Bergler i Nikodem Barcik.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: Daroszewska – (1) Telżyńska 6:3, 2:6, 6:4; Rajca – Szczepaniak 6:2, 3:6, 6:3; Caruk – Chodkowska 6:3, 6:4; (7) Straszewska – Frątczak 6:3, 6:1; (3) Pawlikowska – Ciesielczyk 6:1, 6:4; Langiewicz – Koprowska 6:2, 3:6, 6:2; Pieczyńska – Gołda 6:1, 6:2; J. Strzelecka – (5) Z. Witkowska 4:6, 6:3, 6:3; (8) Mackiewicz – Persson 6:3, 6:4; Gniewkowska – Stypuła 6:2, 6:2; Domańska – L. Matuszewski 6:1, 6:3; (4) Stankiewicz – Murawska 6:1, 6:1; (6) Bergler – Kluska 6:0, 6:0; M. Głowacka – Podhajecka 6:2, 2:6, 6:1; N. Hurkacz – Jędrzejak 6:3, 6:3; (2) Bednarz – Piechowicz 7:5, 6:0.

Druga runda: Rajca – Daroszewska 7:5, 7:5; Straszewska – Caruk 6:1, 6:2; Pawlikowska – Langiewicz 5:7, 6:0, 6:3; Pieczyńska – J. Strzelecka 6:3, 6:1; Gniewkowska – Mackiewicz 6:1, 6:1; Stankiewicz – Domańska 6:3, 7:6 (1); M. Głowacka – Bergler 6:2, 6:0; Bednarz – N. Hurkacz 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Straszewska – Rajca 6:3, 6:3; Pawlikowska – Pieczyńska 6:1, 6:0; Stankiewicz – Gniewkowska 6:0, 6:1; Bednarz – M. Głowacka 7:6 (3), 3:6, 6:3.

Półfinały: Pawlikowska – Straszewska 6:1, 6:3; Bednarz – Stankiewicz 6:3, 3:6, 6:0.

Finał: Bednarz – Pawlikowska 7:6 (0), 6:3. 

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Berkieta – A. Pankowski 6:0, 6:1; A. Pękała – Smater 5:3 i krecz Adriana; Zaorski – Kaszowski 4:6, 7:6 (6), 6:0; (5) Kokot – Gogulski 6:4, 6:3; (3) Barcik – P. Blom 4:2 i krecz Philipa; A. Majchrzak – Piekarz 6:1, 6:3; M. Andrzejczak – Nikołajuk 6:0, 6:3; (6) Jędrzejczak – Garbacz 6:4, 6:1; G. Zgoła – (7) Czaczkowski 6:3, 6:1; Szymczak – Gołębiowski 7:5, 6:2; Lange – Zarębski 6:3, 4:6, 6:2; Czyrek – (4) Lechno-Wasiutyński 0:3 i krecz Fryderyka; Królikowski – (8) Wójcicki 6:3, 6:1; Juszczak – Krawczyk 7:5, 6:1; J. Włodarczyk – Janzen 6:3, 6:0; (2) Grzegorzewski – Biedermann 6:4, 6:3.

Druga runda: Berkieta – A. Pękała 6:0, 6:1; Kokot – Zaorski 6:3, 6:4; A. Majchrzak – Barcik 6:3, 3:6, 7:5; Jędrzejczak – M. Andrzejczak 7:5, 6:1; G. Zgoła – Szymczak 6:0, 6:3; Lange – Czyrek 6:1, 2:1 i krecz Kacpra; Królikowski – Juszczak 6:4, 6:1; Grzegorzewski – J. Włodarczyk 6:3, 7:6 (5). 

Ćwierćfinały: Berkieta – Kokot 6:2, 6:2; Jędrzejczak – A. Majchrzak 6:3, 4:1 i krecz Adama; G. Zgoła – Lange 7:5, 6:1; Grzegorzewski – Królikowski 6:4, 6:4.

Półfinały: Berkieta – Jędrzejczak 7:5, 6:1; G. Zgoła – Grzegorzewski 7:5, 6:2.

Finał: G. Zgoła – Berkieta 6:3, 6:2.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Mackiewicz/Stankiewicz – bye; Matuszewski/Persson – Frątczak/Strzelecki 6:3, 6:3; (4) Bednarz/Ciesielczyk – Helińska/Hurkacz 6:4, 6:3; Głowacka/Mańkowska – Caruk/Koprowska 6:2, 6:2; Chodkowska/Maćkowiak – Bilak/Kusa 6:1, 6:1; (3) Gołda/Telżyńśka – Będkowska/Szczepaniak 6:2, 6:4; Langiewicz/Pieczyńska – Daroszewska/Piechowicz 6:3, 7:6 (2); (2) Stypuła/Witkowska – Baniak/Jędrzejak 6:4, 3:6, 10:5. 

Ćwierćfinały: Mackiewicz/Stankiewicz – Matuszewski/Persson 6:2, 6:1; Bednarz/Ciesielczyk – Głowacka/Mańkowska 6:2, 6:1; Gołda/Telżyńska – Chodkowska/Maćkowiak 6:0 i krecz; Stypuła/Witkowska – Langiewicz/Pieczyńska 7:6 (3) 7:5.

Półfinały: Mackiewicz/Stankiewicz – Bednarz/Ciesielczyk 7:6 (4), 6:2; Stypuła/Witkowska – Gołda/Telżyńska 7:6 (1), 7:5.

Finał: Mackiewicz/Stankiewicz – Stypuła/Witkowska 6:1, 6:3.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: Pankowski/Szymczak – (1) Berkieta/Grzegorzewski 3:6, 7:6 (5), 10:6; Garbacz/Nyk – Piekarz/Smater 2:0 i krecz; Blom/Janzen – (4) Andrzejczak/Kokot 4:6, 6:0, 10:8; Lange/Zgoła – Maranda/Ukalski 6:3, 6:1; Biedermann/Włodarczyk – Gołębiowski/Wieczorek 6:2, 6:2; (3) Lechno-Wasiutyński/Majchrzak – Jędrzejczak/Kaszowski 6:2, 6:3; Czyrek/Nikołajuk – Chorostin/Kulpa 6:0, 6:4; (2) Czaczkowski/Wójcicki – Budzyński/F. Pękała 6:1, 6:1. 

Ćwierćfinały: Garbacz/Nyk – Pankowski/Szymczak 6:2, 3:6, 11:9; Lange/Zgoła – Blom/Janzen 6:2 i krecz; Lechno-Wasiutyński/Majchrzak – Biedermann/Włodarczyk 6:4, 6:3; Czaczkowski/Wójcicki – Czyrek/Nikołajuk walkower.

Półfinały: Lange/Zgoła – Garbacz/Nyk 6:0, 6:4; Czaczkowski/Wójcicki – Lechno-Wasiutyński/Majchrzak  6:1, 6:1.

Finał: Lange/Zgoła – Czaczkowski/Wójcicki 6:7 (4), 6:3, 10:8.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Bergler/Barcik – bye; Gniewkowska/Zaorski – Murawska/Kawałkowski 6:4, 6:1; (4) Straszewska/Królikowski – bye; Domańska/A. Pękała – bye; Kluska/Krzyżosiak-Michnikowski – Rajca/Kołodziejczyk 6:4, 5:7, 10:5; (3) Podhajecka/Juszczak – bye; Straszewska/Małecki – bye; (2) Pawlikowska/Gogulski – bye. 

Ćwierćfinały: Bergler/Barcik – Gniewkowska/Zaorski 6:1, 6:2; Straszewska/Królikowski – Domańska/A. Pękała 6:2, 6:2; Podhajecka/Juszczak – Kluska/Krzyżosiak-Michnikowski 6:3, 6:3; Pawlikowska/Gogulski – Straszewska/Małecki 6:0, 6:3.

Półfinały: Bergler/Barcik – Straszewska/Królikowski 6:4, 6:0; Pawlikowska/Gogulski – Podhajecka/Juszczak 6:3, 6:3.

Finał: Bergler/Barcik – Pawlikowska/Gogulski 7:6 (3), 3:6, 10:7.

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: (1) Gniewkowska – bye; (14) Baniak – Starczewska 6:0, 6:0; (2) Helińska – bye; (11) Persson – Palus 6:1, 6:0; (3) N. Hurkacz – Kusa 6:4, 6:1; (13) Mańkowska – Z. Pyrek 7:5, 6:2; Jędrzejak – (4) Kokocha 6:3, 6:1; (12) Kiwior – A. Paluch 6:2, 6:3; (5) Cieśluk – Dobija 6:2, 6:3; (16) Murawska – Bilak 6:2, 6:1; (6) Będkowska – Wach walkower; (9) J. Strzelecka – Kozieł 6:1, 6:1; (7) Frątczak – Walkowiak 6:2, 6:1; (15) D. Nowak – H. Jankowska 6:0, 6:4; (8) Maćkowiak – Zakrzewska 6:2, 75; (10) Kluska – Piasta 6:0, 6:2.  

Druga runda: Gniewkowska – Baniak 6:4, 7:5; Persson – Helińska 6:3, 6:2; N. Hurkacz – Mańkowska 6:1, 1:6, 6:4; Jędrzejak – Kiwior 5:0 i krecz Julii; Murawska – Cieśluk 6:0, 6:4; J. Strzelecka – Będkowska 6:2, 3:6, 7:5; Frątczak – D. Nowak 6:2, 6:3; Kluska – Maćkowiak 3:6, 6:2, 6:4.

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: (1) A. Pankowski – Kawałkowski 7:6 (4), 6:2; Krzyżosiak-Michnikowski – Weiner 6:1, 6:1; (2) Czyrek – Miszczak 6:0, 6:0; Michałowski – (16) O. Wiśniewski 6:1, 6:2; (3) Janzen – T. Sopoliński 7:6 (7), 1:6, 6:4; Tomasiak – (15) Małecki 6:0, 6:4; Nyk – (4) Maranda 6:3, 6:3; (14) A. Pękała – Bajołek 6:3, 7:6 (3); Chorostin – (5) Ukalski 6:3, 6:4; Garbacz – (9) Budzyński 6:2, 6:1; (6) Gołębiowski – Marciniak 6:3, 6:3; (11) J. Wieczorek – F. Pękała 7:5, 6:7 (5), 6:1; Zarębski – (7) Allecou 6:4, 6:3; (12) Kołodziejczyk – Szczeciak 6:4, 6:2; (8) Nikołajuk – Spychalski 7:6 (2), 6:3; (13) Kulpa – Makieła 6:2, 6:2.

Druga runda: A. Pankowski – Krzyżosiak-Michnikowski 6:4, 6:4; Czyrek – Michałowski 6:3, 6:7 (6), 7:5; Janzen – Tomasiak 6:3, 6:2; A. Pękała – Nyk 6:3, 4:6, 6:0; Garbacz – Chorostin 6:4, 6:1; Gołębiowski – J. Wieczorek 6:1, 7:5; Zarębski – Kołodziejczyk 6:3, 6:1; Nikołajuk – Kulpa 4:6, 6:3, 6:3. 

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności